The Summer Shop
Capribukse med press
429,00 kr.
Hettejakke
749,00 kr.
2-pack blondetruse brazilian
149,00 kr.
2 stk. | 74,50 kr./stk.- ARKET
Ribbet topp
190,00 kr.
Utsvingt leggings i trikot
179,00 kr.
Krinklet skjorte i bomull
299,00 kr.
Minikjole med knute
499,00 kr.
Hårbøyle med pynt
129,00 kr.
Miniskjørt med boblekant
299,00 kr.
Drapert stringbody
249,00 kr.
Langt skjørt i mesh
279,00 kr.
Twilljakke med båndkrage
429,00 kr.
Pyjamasoverall i velur
199,00 kr.
Cargobukse med vide ben
299,00 kr.
- H&M Premium Selection
Håndlaget jakke i ullmiks
1 799,00 kr.
Bukse i linmiks med belte
599,00 kr.
2-pack brodert serviett
99,00 kr.
2 stk. | 49,50 kr./stk.Super-push up-BH i micro i balconettemodell
299,00 kr.
2-pack strømpebukse 40 denier med Lycra®
99,00 kr.
2 stk. | 49,50 kr./stk.Denimjakke med knuteknapper
499,00 kr.
Pyjamas i bomull
99,00 kr.
Capribukse med press
429,00 kr.
Gulvhylle i tre
1 499,00 kr.



















