Borddekor til jul
Brettet julepynt
99,00 kr.
Kanne i rustfritt stål
399,00 kr.
Damaskduk
599,00 kr.
Serveringsfat i porselen
199,00 kr.
2-pack middagstallerken i stengods
199,00 kr.
Cocktailshaker i rustfritt stål
199,00 kr.
4-pack elegante vinglass
249,00 kr.
4 stk. | 62,25 kr./stk.Mønstret duk i linmiks
299,00 kr.
2-pack middagstallerken i stengods
199,00 kr.
2-pack asjett i stengods
149,00 kr.
4-pack elegante drikkeglass
199,00 kr.
4 stk. | 49,75 kr./stk.4-pack elegant skål på stett
249,00 kr.
4 stk. | 62,25 kr./stk.4-pack høyt coupe-glass
199,00 kr.
4 stk. | 49,75 kr./stk.2-pack fluted glass coupes
299,00 kr.
2 stk. | 149,50 kr./stk.4-pack elegante coupe-glass
249,00 kr.
4 stk. | 62,25 kr./stk.16-piece cutlery set
999,00 kr.
Dekanter på stett
149,00 kr.
2-pack elegante coupe-glass
299,00 kr.
2 stk. | 149,50 kr./stk.





















