Salg

97 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Gulvpute i fløyel - Tåkerosa/Tåkegrønn
    60x60 cm
    -44%

    Gulvpute i fløyel

    Rabattert pris 279,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

  • 2-pack lange mørkleggingsgardiner - Cream/Lys beige/Tåkegrønn
    140x300 cm
    -28%

    2-pack lange mørkleggingsgardiner

    Rabattert pris 1 299,00 kr.Ordinær pris 1 799,00 kr.

    2 stk. |  649,50 kr./stk.
  • Bordlampe i glass - Brun/Hvit
    -45%

    Bordlampe i glass

    Rabattert pris 549,00 kr.Ordinær pris 999,00 kr.

  • 2-pack munnblåst coupe-glass - Transparent/Olivengrønn/Transparent
    -33%

    2-pack munnblåst coupe-glass

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

    2 stk. |  99,50 kr./stk.
  • Dekkstol i tre - Mørk grå/Stripet
    -45%

    Dekkstol i tre

    Rabattert pris 549,00 kr.Ordinær pris 999,00 kr.

  • 2-pack lange mørkleggingsgardiner - Lys beige/Cream/Tåkegrønn
    140x300 cm
    -39%

    2-pack lange mørkleggingsgardiner

    Rabattert pris 1 099,00 kr.Ordinær pris 1 799,00 kr.

    2 stk. |  549,50 kr./stk.
  • 2-pack lange mørkleggingsgardiner - Tåkegrønn/Cream/Lys beige
    140x300 cm
    -44%

    2-pack lange mørkleggingsgardiner

    Rabattert pris 999,00 kr.Ordinær pris 1 799,00 kr.

    2 stk. |  499,50 kr./stk.
  • LED-kubbelys - Hvit/Lys beige
    -29%
    Star Trading

    LED-kubbelys

    Rabattert pris 99,00 kr.Ordinær pris 139,00 kr.

  • Pledd i pilé - Lys beige
    -25%

    Pledd i pilé

    Rabattert pris 449,00 kr.Ordinær pris 599,00 kr.

  • Stripet badehåndkle - Gråbeige/Stripet
    60x125 cm
    -27%
    H&M Adorables

    Stripet badehåndkle

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

  • Lysestake i metall - Sort
    -28%

    Lysestake i metall

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 249,00 kr.

  • Liten lysestake i metall - Sort
    -30%

    Liten lysestake i metall

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Oppladbar bordlampe - Grønn/Lys beige
    Energimerke: A
    -30%

    Oppladbar bordlampe

    Rabattert pris 279,00 kr.Ordinær pris 399,00 kr.

  • Vuggesett i musselin - Lys tåkerosa/Lys gråbeige
    -25%
    H&M Adorables

    Vuggesett i musselin

    Rabattert pris 299,00 kr.Ordinær pris 399,00 kr.

  • Hagestol - Beige
    -40%

    Hagestol

    Rabattert pris 1 499,00 kr.Ordinær pris 2 499,00 kr.

  • Nattskjorte i vasket lin - Antrasittgrå
    -50%
    H&M Premium Selection

    Nattskjorte i vasket lin

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

  • Pyjamas i vasket lin - Antrasittgrå/Lys beige
    -58%
    H&M Premium Selection

    Pyjamas i vasket lin

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 599,00 kr.

  • Pyjamas i vasket lin - Lys beige/Antrasittgrå
    -58%
    H&M Premium Selection

    Pyjamas i vasket lin

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 599,00 kr.