Stuemøbler

85 produkter
Filter
sort Anbefalt has been applied
  • Stor bolle i glass - Rosa

    Stor bolle i glass

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 399,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 179,00 kr.

  • A Pocket Guide To Adidas - A Pocket Guide to Adidas
    -50%
    Laurence King

    A Pocket Guide To Adidas

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • A Pocket Guide to Nike - A Pocket Guide to Nike
    -66%
    Laurence King

    A Pocket Guide to Nike

    Rabattert pris 59,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

  • 6-pack koniske lys - Lys kakigrønn/Lys gråbeige/Vinrød/Rød/Lys rosa/Gråbeige/Hvit/Salviegrønn
    -50%

    6-pack koniske lys

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

    420 g |  214,26 kr./1 kg
  • Pledd i pilé - Lys beige
    -25%

    Pledd i pilé

    Rabattert pris 449,00 kr.Ordinær pris 599,00 kr.

  • Horoskop - Steinbukken/Jomfruen/Løven/Tvillingene/Skytten/Vannmannen/Skorpionen/Fiskene
    -30%
    Hardie Grant

    Horoskop

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 129,00 kr.

  • Horoskop - Fiskene/Jomfruen/Løven/Tvillingene/Skytten/Vannmannen/Skorpionen/Steinbukken
    -38%
    Hardie Grant

    Horoskop

    Rabattert pris 79,99 kr.Ordinær pris 129,00 kr.

  • En rektangulær spillboks viser frem sin forside. Den har en mørkegrå vevd tekstur med lyseblå tekst som vises på overflaten, og som leser «Nº2 BACK GAMMON COFFEE TABLE GAME» med ytterligere oversettelser nedenfor, og «PRINTWORKS» nederst.
    -43%
    PRINTWORKS

    Backgammonsett

    Rabattert pris 399,00 kr.Ordinær pris 699,00 kr.

  • Mønstret pledd - Mørk beige
    -29%

    Mønstret pledd

    Rabattert pris 249,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Bordlampe i vevd bouclé - Brun

    Bordlampe i vevd bouclé

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 249,00 kr.

  • Liten lysestake i metall - Sort
    -30%

    Liten lysestake i metall

    Rabattert pris 139,00 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

  • Lysestake i metall - Sort
    -28%

    Lysestake i metall

    Rabattert pris 179,00 kr.Ordinær pris 249,00 kr.

  • Høy lysestake i glass - Transparent
    -33%

    Høy lysestake i glass

    Rabattert pris 199,00 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Gulvpute i fløyel - Tåkerosa/Tåkegrønn
    60x60 cm
    -44%

    Gulvpute i fløyel

    Rabattert pris 279,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

  • Gulvpute i fløyel - Tåkegrønn/Tåkerosa
    60x60 cm
    -68%

    Gulvpute i fløyel

    Rabattert pris 159,00 kr.Ordinær pris 499,00 kr.

  • Utendørs gulvpute - Lys beige/Kakigrønn
    60x60 cm
    -30%

    Utendørs gulvpute

    Rabattert pris 279,00 kr.Ordinær pris 399,00 kr.

  • Høy lysestake i glass - Rosa

    Høy lysestake i glass

    Rabattert pris 49,99 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 99,00 kr.

  • Bordlampe i glass - Brun/Hvit
    -45%

    Bordlampe i glass

    Rabattert pris 549,00 kr.Ordinær pris 999,00 kr.

  • Putetrekk med broderier - Klarrød/Sjøstjerne
    40x40 cm

    Putetrekk med broderier

    Rabattert pris 19,99 kr.Ordinær pris 99,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 69,99 kr.

  • 2-pack lange mørkleggingsgardiner - Lys beige/Cream/Tåkegrønn
    140x300 cm
    -39%

    2-pack lange mørkleggingsgardiner

    Rabattert pris 1 099,00 kr.Ordinær pris 1 799,00 kr.

    2 stk. |  549,50 kr./stk.
  • Stor strukturell vase - Transparent/Rosa
    -69%

    Stor strukturell vase

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • Lysestake i glass - Rosa

    Lysestake i glass

    Rabattert pris 49,99 kr.Ordinær pris 149,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 59,99 kr.

  • Oppladbar bordlampe - Grønn/Lys beige
    Energimerke: A
    -30%

    Oppladbar bordlampe

    Rabattert pris 279,00 kr.Ordinær pris 399,00 kr.

  • Team Maggan - Team Maggan
    -70%
    Bokförlaget Langenskiöld

    Team Maggan

    Rabattert pris 89,99 kr.Ordinær pris 299,00 kr.

  • Petite Passport Travel Guide - The Amsterdam Guide/The Lisbon Guide/The Rotterdam Guide
    -57%
    Petite Passport

    Petite Passport Travel Guide

    Rabattert pris 99,00 kr.Ordinær pris 229,00 kr.

  • 2-pack lang gardinlengde i chenille - Lys beige/Gråbeige
    140x300 cm
    -58%

    2-pack lang gardinlengde i chenille

    Rabattert pris 499,00 kr.Ordinær pris 1 199,00 kr.

    2 stk. |  249,50 kr./stk.
  • Stylepedia - Stylepedia
    -69%
    Fashionary

    Stylepedia

    Rabattert pris 109,00 kr.Ordinær pris 349,00 kr.

  • 2-pack lange mørkleggingsgardiner - Tåkegrønn/Cream/Lys beige
    140x300 cm
    -44%

    2-pack lange mørkleggingsgardiner

    Rabattert pris 999,00 kr.Ordinær pris 1 799,00 kr.

    2 stk. |  499,50 kr./stk.
  • 2-pack lang gardinlengde i chenille - Gråbeige/Lys beige
    140x300 cm
    -58%

    2-pack lang gardinlengde i chenille

    Rabattert pris 499,00 kr.Ordinær pris 1 199,00 kr.

    2 stk. |  249,50 kr./stk.
  • Stor palmelysestake - Orange

    Stor palmelysestake

    Rabattert pris 39,99 kr.Ordinær pris 199,00 kr.

    Den laveste prisen de siste 30 dagene: 119,00 kr.

  • Little Book of Milan Style - Milan Style
    -66%
    Welbeck Publishing Group

    Little Book of Milan Style

    Rabattert pris 59,99 kr.Ordinær pris 179,00 kr.

Stuemøbler

Møbler stuen din med vårt utvalg av møbler, innredning og oppbevaring. Finn elegante sidebord i stilig rotting samt massevis av tilbehør og dekorasjoner. Oppdag elegante belysningsstiler – ta en titt på våre bordlamper, taklamper og mer. Finn myke møbler for å skape en sofistikert stil til rommet ditt – bla gjennom våre tepper, puter og gardiner i elegante mønstre og stiler. Utforsk aksentdekorasjoner, inkludert vaser og potteplanter, eller velg en rekke oppbevaring-alternativer for stuen din.