Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPrzybory kuchenne
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPorcelanowy półmisek
27,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówFartuch z falbanami
99,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówStalowy kieliszek do jajek 2-pak
47,99 PLN
2 szt. | 24,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPodkładka ze stali nierdzewnej 4-pak
79,99 PLN
4 szt. | 20,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówSitko ze stali nierdzewnej
34,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla Klubowiczów4 szt. | 8,75 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKubek w kształcie dyni
34,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówŚciereczka kuchenna z domieszką lnu
27,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPucharek ze stali nierdzewnej
47,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówJutowa podkładka pod talerz 2-pak
74,99 PLN
2 szt. | 37,50 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówDuży pleciony kosz
54,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówSzklany pojemnik na nóżce
54,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówMarmurowa salaterka na nóżce
189,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówTaca ze stali nierdzewnej
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówBawełniany obrus
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPorcelanowy pojemnik na sól
27,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówŚciereczka kuchenna z domieszką lnu
27,99 PLN
Przybory kuchenne
Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcie, czy zastanawiasz się, jak odmienić aranżację kuchni, mamy tu wszystko, co zrobi wrażenie na gościach. Szukasz nowych naczyń? Przygotowaliśmy pełną gamę pięknych wzorów oraz naturalnych motywów – zobacz je i wybierz idealne miseczki, talerze oraz serwetki dla siebie. Rzuć też okiem na kolekcję tekstyliów i znajdź gustowne obrusy, poduszki na krzesła oraz naczynia do serwowania. Mamy również praktyczne, ale estetyczne rozwiązania do przechowywania w kuchni, oraz podkładki, sztućce i inne drobne akcesoria. Zobacz pełen asortyment.




















