Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówGotowanie i jedzenie
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPorcelanowa maselniczka
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówDziecięcy fartuch z domieszką lnu
34,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówBawełniany bieżnik
34,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówMarmurowa salaterka na nóżce
189,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówFartuch z bawełnianego płótna
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówDeska do serwowania potraw
139,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówTaca ze stali nierdzewnej
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówMarmurowa taca do serwowania potraw
159,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówMała deska do serwowania potraw
54,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówBawełniany obrus
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówMaselniczka ze stali nierdzewnej
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOwalny półmisek marmurowy
189,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówMarmurowa miska 2-pak
79,99 PLN
2 szt. | 40,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówDeska do serwowania potraw
99,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówDzbanek ze stali nierdzewnej
159,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKubek w kształcie dyni
34,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówJutowa podkładka pod talerz 2-pak
74,99 PLN
2 szt. | 37,50 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówMetalowa ozdoba na Halloween
34,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówLow stainless steel coupe
34,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówH&M Premium SelectionOkrągły obrus z domieszką lnu
159,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówWyszywana satynowa serwetka 4-pak
54,99 PLN
4 szt. | 13,75 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówMała taca drewniana
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówStalowy kieliszek do jajek 2-pak
47,99 PLN
2 szt. | 24,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówH&M Premium SelectionMarmurowy zestaw otwieraczy do butelek
159,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówRatanowy koszyk do wyrastania ciasta
34,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówŚciereczka kuchenna z domieszką lnu
27,99 PLN
Gotowanie i jedzenie
W naszej kolekcji do gotowania i serwowania znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby stylowo urządzić kuchnię i jadalnię. Odkryj zastawy stołowe i komplety obiadowe z talerzami, talerzykami deserowymi, miskami do makaronu i nie tylko, a także niezbędne zestawy sztućców, szklanki i podkładki na stół. Znajdziesz tu wszystko – od kieliszków do wina i szklanek po filiżanki do kawy i karafki – idealne na każdą okazję i do każdego wnętrza. Dopełnij swoją kolekcję kuchennych niezbędników dzięki naszym garnkom, przyborom kuchennym i deskach do krojenia.


























