Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówWystrój Pokoju Dziecięcego
Haftowana poszewka na poduszkę
47,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówDziecięcy talerz z nadrukiem
24,99 PLN
Drewniany stolik nocny
299,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPuszysta poduszka w kształcie serca
69,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPojemnik na śniadanie dla dzieci
34,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówWzorzysty plastikowy kubek ze słomką
29,99 PLN
Dziecięcy regał
549,99 PLN
Dziecięce biurko z taboretem
499,99 PLN
2 szt. | 250,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówRęcznik typu peleryna
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówBardzo miękka przytulanka
34,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówCotton baby mat
119,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPrzytulanka przyjaźni 2-pak
49,99 PLN
2 szt. | 25,00 PLN/szt.Biurko dziecięce
349,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPojemnik-ławeczka dla dzieci
349,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówDrewniana układanka
79,99 PLN
3 szt. | 26,66 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówBardzo miękka przytulanka
34,99 PLN
Ratanowa półka ścienna
189,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKosz do przechowywania
54,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKomplet muślinowej pościeli do łóżeczka
139,99 PLN
Szafka dziecięca z ratanu
799,99 PLN
Puszysty puf
299,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówHello Kitty x H&M HOMEGirlanda z aplikacjami
69,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKomplet muślinowej pościeli do łóżeczka
139,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia H&M HOME, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówTorba bouclé do przewijania
164,99 PLN
Wystrój Pokoju Dziecięcego
Wypełnij pokój dziecięcy kolorami, radością i zabawą. Zainspiruj się naszą kolekcją mebli oraz ozdób i przygotuj pomysłową aranżację pokoju dziecięcego. Od zabawek, pudełka i schowki i ozdób ściennych po pościel w urocze wzory – mamy mnóstwo różności, które pasują do osobowości każdego malucha. Znajdziesz tu na przykład ręczniki z kapturem, szlafroki oraz miękkie koce, dzięki którym dzieci nie mogą się doczekać wieczornej kąpieli i pójścia spać. Potem pozostaje uzupełnić wystrój pokoju dziecięcego lustrem i dywanem – tu też mamy mnóstwo modeli i motywów do wyboru. Nasze półki, kosze i inne rozwiązania to urocze, ale praktyczne pomysły na zabawki.






















