Kleding voor babymeisjes

1765 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 2 katoenen sweaters - Marineblauw/lichtblauw/Taupe/gebroken wit gemêleerd/Marineblauw/gestreept/Dusty lichtgroen/donkergrijs/Lichtbeige/bruin/Zwart/lichtgrijs gemêleerd/Lichtroze/kersen
    -20%

    Set van 2 katoenen sweaters

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    2 stuks | € 6,00/stuk
  • Pyjamapakje met dessin - Roomwit/bloemen/Donkergrijs/spoken/Zwart/skelet/Rood/kerst/Lichtroze/hartjes/Donkergrijs/spoken/Wit/pompoenen/Wit/hartjes/Dusty lichtroze/paarden/Lichtblauw/teddyberen
    -20%

    Pyjamapakje met dessin

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Set van 3 katoenen pyjamapakjes - Lichtgroen/voertuigen/Beige/dieren/Beige/gestreept/Lichtpaars/bloemen
    -20%

    Set van 3 katoenen pyjamapakjes

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

    3 stuks | € 6,67/stuk
  • Set van 5 body's - Wit/grijs/zwart/Wit/beige/Wit/Marineblauw/donkerrood/Lichtroze/wit/Blauw/groen/Paars/donkerrood
    -20%

    Set van 5 body's

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Katoenen sweater - Lichtroze/bloemen/Lichtbeige/schildpadden/Lichtbeige/hartjes
    -20%

    Katoenen sweater

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Katoenen kruippakje - Licht nevelgroen
    -20%

    Katoenen kruippakje

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Katoenen joggers - Lichtgrijs gemêleerd/Lichtbeige/schildpadden/Lichtbeige/hartjes/Lichtblauw
    -20%

    Katoenen joggers

    Kortingsprijs€ 5,60Normale prijs€ 6,99

  • Set van 5 katoenen body's - Donkerblauw/wit/Wit/Lichtbeige/lichtgrijs gemêleer/Lichtroze/lichtgrijs gemêleerd/Roze/lichtpaars/Donkergrijs/gestreept/Groen/blauw/Zwart/grijs/wit
    -20%

    Set van 5 katoenen body's

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Set van 3 katoenen body's - Wit
    -20%

    Set van 3 katoenen body's

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Set van 2 pyjama‘s met print - Dusty lichtpaars/Snoopy/Dusty blauw/Superman/Lichtroze/Hello Kitty
    -20%

    Set van 2 pyjama‘s met print

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Set van 5 katoenen rompers - Lichtbeige/honden/Lichtblauw/dino's/Lichtblauw/bloemen/Roomwit/dino's/Roze/bessen/Roze/hartjes/Lichtgroen/fruit/Lichtblauw/dino's
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • 2 body‘s henleymodel - Roomwit/groen
    -20%

    2 body‘s henleymodel

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

    2 stuks | € 6,00/stuk
  • Wafelgebreid vest - Lichtbeige
    -20%

    Wafelgebreid vest

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Pyjamapakje met dessin - Dusty lichtroze/paarden/Donkergrijs/spoken/Zwart/skelet/Rood/kerst/Lichtroze/hartjes/Donkergrijs/spoken/Wit/pompoenen/Wit/hartjes/Roomwit/bloemen/Lichtblauw/teddyberen
    -20%

    Pyjamapakje met dessin

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Geribde katoenen jurk - Lichtroze
    -20%

    Geribde katoenen jurk

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

  • Pyjamapakje met dessin - Wit/beren/Roomwit/dino's/Lichtroze/kersen/Lichtbeige/luipaarddessin/Wit/bloemen
    -20%

    Pyjamapakje met dessin

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Geribde katoenen legging - Lichtroze/Zwart/Lichtgrijs/Lichtgroen/Beige
    -20%

    Geribde katoenen legging

    Kortingsprijs€ 4,80Normale prijs€ 5,99

  • Pyjamapakje met print - Roomwit/Bambi
    -20%
    DISNEYxSANDERSON H&MHOME

    Pyjamapakje met print

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Set van 2 katoenen body's - Lichtgrijs/dieren/Dusty lichtgroen/dino's
    -20%

    Set van 2 katoenen body's

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 2 katoenen pyjamapakjes - Lichtblauw/heelal/Lichtroze/aardbeien
    -20%

    Set van 2 katoenen pyjamapakjes

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
  • Set van 2 katoenen pyjamapakjes - Marineblauw/heelal/Wit/lichtroze/Roze/bloemen
    -20%

    Set van 2 katoenen pyjamapakjes

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk

Kleding voor babymeisjes

In ons kledingassortiment voor babymeisjes vind je alles wat ze nodig heeft in haar kinderkamergarderobe. We hebben basic tops en T-shirts, maar ook comfortabele onesies en rompertjes voor pasgeborenen en ouder. Bekijk outfits voor babymeisjes voor alle gelegenheden, van casual dagjes uit tot mini-feestjurken. Wordt het wat frisser? Onze cardigans voor babymeisjes en jassen voegen een extra laagje toe om haar behaaglijk te houden, terwijl onze kleine leggings en broeken haar warm en droog houden terwijl ze haar eerste stappen buiten zet. Is het haar eerste vakantie? Help haar dan een plons te maken met onze zwemkleding voor babymeisjes.