Meteen naar inhoud

H&M

Want to upgrade your beauty regime? Look no further than our wide range of beauty products. From everyday makeup essentials, like foundations and mascaras, to hair styling products, nails, face masks, face- and body tools.

963 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
    • Press-on kunstnagels - Zwart/dessin/Lichtroze/dessin - 1
    • Press-on kunstnagels - Zwart/dessin/Lichtroze/dessin - 2
    24 stuks | € 0,42/stuk
    • Gel Colour nagellak - Never Better/Tiramisu for 2/Our Secret/On the Picnic Blanket/Great Endings/You're my Rock/Under the Pier/Romance Novel/Gentle Does It/Heart-shaped Cloud/My Perfect Wave/Friendship Bracelet/Into the Night/Safe with You/Tiny Acts of Love/You Bring Me Luck/Strokes of Passion/A Tulip for Me/Bonfire Night/Our First Chapter/First Date Feels/Our Song/I Wish you Knew/Me and My Sis/The Story of Us/It Started with a Rose/Blissful Moments/The Story of Me/You Keep me Calm - 1
    10 ml | € 999,00/1 l
    • Toilettas - Donkercerise/Roomwit/Zwart - 1
    • Toilettas - Donkercerise/Roomwit/Zwart - 2
    • Toilettas - Donkercerise/Roomwit/Zwart - 3
    • Toilettas - Donkercerise/Roomwit/Zwart - 4

    Toilettas

    € 19,99

    • Nagellak - Red Carpet/Bordeaux/Sibylline/Cranberry/You Say Tomato/Bourgogne/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red - 1
    • Nagellak - Red Carpet/Bordeaux/Sibylline/Cranberry/You Say Tomato/Bourgogne/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red - 2
    • Nagellak - Red Carpet/Bordeaux/Sibylline/Cranberry/You Say Tomato/Bourgogne/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red - 3

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Toilettas - Zwart - 1
    • Toilettas - Zwart - 2
    • Toilettas - Zwart - 3

    Toilettas

    € 24,99

    • Toilettas - Roomwit/Donkercerise/Zwart - 1
    • Toilettas - Roomwit/Donkercerise/Zwart - 2
    • Toilettas - Roomwit/Donkercerise/Zwart - 3

    Toilettas

    € 19,99

    • Lipolie met snoepgeur - Roze/Watermelon - 1
    • Lipolie met snoepgeur - Roze/Watermelon - 2
    • Lipolie met snoepgeur - Roze/Watermelon - 3
    BUBS H&M
    3.3 ml | € 1.815,15/1 l
    • Lipolie - Koraaloranje/Felrood/Rood/Watermelon/Paars/Grape/Pink Cherry/Geel - 1
    • Lipolie - Koraaloranje/Felrood/Rood/Watermelon/Paars/Grape/Pink Cherry/Geel - 2
    • Lipolie - Koraaloranje/Felrood/Rood/Watermelon/Paars/Grape/Pink Cherry/Geel - 3

    Lipolie

    € 2,99

    15 ml | € 199,33/1 l
    • Een fles nagellak staat recht van voren, met daarin een dichte, sprankelende zilveren holografische glitter in een ronde glazen fles. De fles heeft een cilindrische matte off-white dop en toont gouden logobewerking op de voorkant. - 1
    • Nagellak met een zilveren glitterformule in een transparante, afgeronde glazen fles met een hoge, witte cilindervormige dop, afgebeeld vanuit een frontale hoek. Naast de fles staat een identieke losgeschroefde witte dop met een zwarte applicatorborstel rechtop. - 2
    • Nagellakstalen worden weergegeven als twee ronde, glanzende druppels, gevuld met dichte, zilveren holografische glitter. De microscopisch kleine glitters de reflecteren een veelkleurige regenboogglans over de gladde, afgeronde oppervlakken. - 3

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Een fles nagellak staat rechtop in een frontaal zicht, met een ronde, transparante glazen fles gevuld met bleek perzikkleurige nagellak en afgewerkt met een hoge, witte cilindervormige dop. Op de voorkant van de fles staan het goudkleurige H&M-logo en de inhoudsgegevens vermeld. - 1
    • Een nagellakflesje staat naast het losgemaakte applicatiepenseel, beide naar voren gericht. Het afgeronde glazen flesje toont een licht perzikkleurige nagellak aan de binnenkant, met goudkleurige branding op de voorkant en een hoge, cilindrische witte dop. Het losgemaakte applicatiepenseel heeft een bijpassende witte steel met zwarte borstelharen. - 2
    • De nagellak wordt gepresenteerd in twee gladde, glanzende druppels in een zachte perzikroze tint. De grotere druppel heeft een sterk reflecterend, nat ogend oppervlak met een gebogen lichtaccent langs de afgeronde rand. - 3

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Wattenschijfjes - Wit - 1
    • Wattenschijfjes - Wit - 2
    70 stuks | € 0,03/stuk
    • Een cream-to-powder blushercompact staat met de voorkant naar voren en toont het lichtroze dekseltje geopend, met "H&M BEAUTY" in reliëf op de bovenkant. De geopende compact onthult een ronde pan met een levendige roze blusher, omringd door een glanzende zilverkleurige metalen rand. - 1
    • Een cream-to-powder blushercompact staat met de voorkant naar voren en toont het lichtroze dekseltje geopend, met "H&M BEAUTY" in reliëf op de bovenkant. De geopende compact onthult een ronde pan met een levendige roze blusher, omringd door een glanzende zilverkleurige metalen rand. - 2
    • Een cream-to-powder blushercompact staat met de voorkant naar voren en toont het lichtroze dekseltje geopend, met "H&M BEAUTY" in reliëf op de bovenkant. De geopende compact onthult een ronde pan met een levendige roze blusher, omringd door een glanzende zilverkleurige metalen rand. - 3
    • Een lichtroze blusher compact toont een ronde, licht bolle vorm, met "H&M BEAUTY" gedebosseerd op de voorzijde, naar voren gericht. - 4
    • Een crème-tot-poederblusher toont zijn levendige roze kleur met een glinsterende finish. Het product vertoont een getextureerd, gebarsten oppervlak met zichtbare barstjes en ribbels. - 5
    • Een compact met crème-naar-poederblusher ligt open en toont een ronde pan met felroze blusher. Het lichtroze etui heeft een glanzende, zilverkleurige binnenrand en in de binnenzijde van het opgetilde deksel is een spiegel geïntegreerd. - 6
    5 g | € 1.998,00/1 kg
    • Nagellak - Deep Fig/Aged Steel/Soft Illusion/Moonveil/Midnight Sky/Rooted Memory/Lost Meadow/Blush Aura/Morning Spell - 1
    • Nagellak - Deep Fig/Aged Steel/Soft Illusion/Moonveil/Midnight Sky/Rooted Memory/Lost Meadow/Blush Aura/Morning Spell - 2
    • Nagellak - Deep Fig/Aged Steel/Soft Illusion/Moonveil/Midnight Sky/Rooted Memory/Lost Meadow/Blush Aura/Morning Spell - 3

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Pink Dawn EdP - Pink Dawn - 1
    • Pink Dawn EdP - Pink Dawn - 2
    • Pink Dawn EdP - Pink Dawn - 3
    • Pink Dawn EdP - Pink Dawn - 4
    • Pink Dawn EdP - Pink Dawn - 5
    • Pink Dawn EdP - Pink Dawn - 6
    • Pink Dawn EdP - Pink Dawn - 7
    • Pink Dawn EdP - Pink Dawn - 8
    • Pink Dawn EdP - Pink Dawn - 9
    • Pink Dawn EdP - Pink Dawn - 10

    Pink Dawn EdP

    € 15,99

    50 ml | € 319,80/1 l
    • Nagellak - Forever Flamingo/Almond Rose/Head in the Clouds/Masala Chai/Rose Chiffon/Cherrywood/Techno Rose/Sunlit Snapdragon/Ice Prism/Don't Neon Me/Happily Ever After - 1
    • Nagellak - Forever Flamingo/Almond Rose/Head in the Clouds/Masala Chai/Rose Chiffon/Cherrywood/Techno Rose/Sunlit Snapdragon/Ice Prism/Don't Neon Me/Happily Ever After - 2
    • Nagellak - Forever Flamingo/Almond Rose/Head in the Clouds/Masala Chai/Rose Chiffon/Cherrywood/Techno Rose/Sunlit Snapdragon/Ice Prism/Don't Neon Me/Happily Ever After - 3
    • Nagellak - Forever Flamingo/Almond Rose/Head in the Clouds/Masala Chai/Rose Chiffon/Cherrywood/Techno Rose/Sunlit Snapdragon/Ice Prism/Don't Neon Me/Happily Ever After - 4

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Press-on kunstnagels - Almond Long Rouge Glow/Almond Long Twinkle Time/Almond Medium Sparkle & Treats/Almond Long Cosmic Spark/Oval Short Mocha Dots/Almond Medium Sugar Glaze/Oval Long Bordeaux Blush/Almond Long Classic Crystal/Square Short French Mani/Almond Long Luminous Blush/Almond Long Ruby Tips/Almond Long Golden Tips/Almond Medium French Tips - 1
    • Vijf almondvormige press-on nagels tonen een diepe, metallic rode kleur met een glanzende afwerking en een heldere horizontale lichtreflectie. De nagels liggen in een verticale rij en wijzen naar links, waardoor hun gladde, gebogen structuur wordt benadrukt. - 2
    • Opplaknagels in een diepe bordeauxrode tint tonen vijf amandelvormige nagels verticaal gerangschikt in een vooraanzicht. Elke nagel heeft een gladde, glanzende afwerking met taps toelopende punten die naar links wijzen. - 3
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
    • Een frontale weergave van een press-on nagelset toont een licht perzikkleurige verpakking met een transparant venster waarin tien amandelvormige nagels zichtbaar zijn. De nagels hebben een doorschijnende roze basis; sommige hebben zilverkleurige glitter-ombrétips en andere zijn afgewerkt met zilverkleurige rhinestoneversieringen. - 1
    • Een set van vijf kunstnagels in amandelvorm toont een nude-roze basis met een zilveren glittergradiënt die vanaf de punten overloopt. De bovenste drie nagels zijn versierd met verschillende zilveren geometrische rhinestones in diverse vormen en maten, terwijl de onderste twee nagels alleen het glitter-ombre-effect hebben. - 2
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
    • Een set plaknagels wordt van voren getoond in een lichtroze rechthoekige doos met een transparant venster. De amandelvormige nagels hebben diverse designs, waaronder groene glitter French tips, rood-groene ruitpatronen, rode strikjes en candy canes. - 1
    • Vijf plaknagels worden van voren getoond met feestelijke designs op een glanzende, crèmekleurige basis. De designs omvatten een rood-groen geruit patroon, fonkelende groene glitter French tips, rood-wit gestreepte zuurstokken en een rood striklint. - 2
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
    • Een rechthoekige lichtroze verpakking toont een set amandelvormige press-on nagels, naar voren gericht, zichtbaar door een verticaal venster. De glanzende, lichtroze nagels zijn versierd met gouden sterontwerpen en kleine, kleurrijke strass-steentjes. - 1
    • Een set van vijf almondvormige press-on nails wordt van voren getoond, met een glanzende, semi-transparante roze basis versierd met gouden hemelse sterpatronen. Verschillende van de gouden sterontwerpen zijn voorzien van kleine, kleurrijke ingebedde rhinestones en kleine gouden stipjes verspreid over het oppervlak van de nagels. - 2
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
    • Van voren gezien toont een rechthoekige lichtroze verpakking press-on nails via een transparant verticaal venster. De zichtbare nagels hebben een lichtroze basis met zwarte stippen en een witte halvemaanvormige detail aan de basis. - 1
    • Vijf afgeronde press-on nagels worden getoond met een glanzende, semi-transparante lichtroze basis met een zwart polkadotpatroon. De nagels zijn weergegeven in een verticale kolom vanuit een frontale hoek, met een reeks formaten van klein naar groot. - 2
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
    • Een set plaknagels wordt frontaal getoond in een licht perzikkleurige rechthoekige doos, met door een transparant venster een verticale rij van tien amandelvormige nagels met een glanzende, parelmoerroze afwerking. De verpakking heeft zilverkleurige metallic letters bovenaan en een klein vegan-symbool onderaan. - 1
    • Vijf amandelvormige press-on nagels worden verticaal weergegeven in frontaal aanzicht, met een glanzende, lichtroze kleur en een subtiele parelmoerafwerking. De nagels wijzen naar links en benadrukken hun gladde, afgeronde punten. - 2
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
    • Press-on kunstnagels - Oval Long Bordeaux Blush/Almond Long Rouge Glow/Almond Long Twinkle Time/Almond Medium Sparkle & Treats/Almond Long Cosmic Spark/Oval Short Mocha Dots/Almond Medium Sugar Glaze/Almond Long Classic Crystal/Square Short French Mani/Almond Long Luminous Blush/Almond Long Ruby Tips/Almond Long Golden Tips/Almond Medium French Tips - 1
    • Press-on kunstnagels - Oval Long Bordeaux Blush/Almond Long Rouge Glow/Almond Long Twinkle Time/Almond Medium Sparkle & Treats/Almond Long Cosmic Spark/Oval Short Mocha Dots/Almond Medium Sugar Glaze/Almond Long Classic Crystal/Square Short French Mani/Almond Long Luminous Blush/Almond Long Ruby Tips/Almond Long Golden Tips/Almond Medium French Tips - 2
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
    • Nagellak - Bitter Brew/Minted Mirage/Baby Rose/Blue Bite/Sunbeam/Ruby Ray/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Sunlit Buttercup/Mauve Mist - 1
    • Nagellak - Bitter Brew/Minted Mirage/Baby Rose/Blue Bite/Sunbeam/Ruby Ray/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Sunlit Buttercup/Mauve Mist - 2
    • Nagellak - Bitter Brew/Minted Mirage/Baby Rose/Blue Bite/Sunbeam/Ruby Ray/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Sunlit Buttercup/Mauve Mist - 3
    • Nagellak - Bitter Brew/Minted Mirage/Baby Rose/Blue Bite/Sunbeam/Ruby Ray/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Sunlit Buttercup/Mauve Mist - 4

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l

Wil je een beter schoonheidsritueel? In ons uitgebreide assortiment schoonheidsproducten vind je alles wat je nodig hebt. Scrol hieronder door je favorieten!