Meteen naar inhoud

H&M

Want to upgrade your beauty regime? Look no further than our wide range of beauty products. From everyday makeup essentials, like foundations and mascaras, to hair styling products, nails, face masks, face- and body tools.

963 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
    • Fearless Optimist EdP - Fearless Optimist - 1
    • Een cilindervormige glazen parfumfles staat rechtop, naar voren gericht, en is gevuld met een goudbruine vloeistof. Bovenop bevindt zich een donkere, onregelmatig gevormde, glanzende dop; op de voorkant staan in donkere hoofdletters 'EST.1947', 'FEARLESS OPTIMIST', 'EAU DE PARFUM' en 'VEGAN'. - 2
    • Fearless Optimist EdP - Fearless Optimist - 3
    100 ml | € 199,90/1 l
    • Epic Mega Lash Mascara - Plum Haze/Vibrant Blue/Deep Black - 1
    • Epic Mega Lash Mascara - Plum Haze/Vibrant Blue/Deep Black - 2
    • Epic Mega Lash Mascara - Plum Haze/Vibrant Blue/Deep Black - 3
    • Epic Mega Lash Mascara - Plum Haze/Vibrant Blue/Deep Black - 4
    12.5 ml | € 799,20/1 l
    • Eau de toilette - Modern Minimalist/Social Butterfly/Creative Visionary/Chic Socialite/Fearless Optimist/Adventure Seeker - 1
    • Eau de toilette - Modern Minimalist/Social Butterfly/Creative Visionary/Chic Socialite/Fearless Optimist/Adventure Seeker - 2
    • Eau de toilette - Modern Minimalist/Social Butterfly/Creative Visionary/Chic Socialite/Fearless Optimist/Adventure Seeker - 3
    • Eau de toilette - Modern Minimalist/Social Butterfly/Creative Visionary/Chic Socialite/Fearless Optimist/Adventure Seeker - 4
    • Eau de toilette - Modern Minimalist/Social Butterfly/Creative Visionary/Chic Socialite/Fearless Optimist/Adventure Seeker - 5
    • Eau de toilette - Modern Minimalist/Social Butterfly/Creative Visionary/Chic Socialite/Fearless Optimist/Adventure Seeker - 6
    • Eau de toilette - Modern Minimalist/Social Butterfly/Creative Visionary/Chic Socialite/Fearless Optimist/Adventure Seeker - 7
    10 ml | € 799,00/1 l
    • Nagelwraps - Zwart/groen - 1
    • Nagelwraps - Zwart/groen - 2

    Nagelwraps

    € 5,99

    24 stuks | € 0,25/stuk
    • Press-on kunstnagels - Lichtroze/dessin/Zwart/dessin - 1
    • Press-on kunstnagels - Lichtroze/dessin/Zwart/dessin - 2
    24 stuks | € 0,42/stuk
    • Nagellak - Roasted Cocoa/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Standing Ovation/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup - 1
    • Nagellak - Roasted Cocoa/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Standing Ovation/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup - 2
    • Nagellak - Roasted Cocoa/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Standing Ovation/Nutmeg/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup - 3

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Oogschaduw - Let It Shine/Vintage Blush/Obsidian/Award Season/Dover/Mother Earth/Golden Ratio/Lightshow/After 6/Dear Diary/Over The Moon/Candied Almond/Pennywise/Spare Change - 1
    • Oogschaduw - Let It Shine/Vintage Blush/Obsidian/Award Season/Dover/Mother Earth/Golden Ratio/Lightshow/After 6/Dear Diary/Over The Moon/Candied Almond/Pennywise/Spare Change - 2
    • Oogschaduw - Let It Shine/Vintage Blush/Obsidian/Award Season/Dover/Mother Earth/Golden Ratio/Lightshow/After 6/Dear Diary/Over The Moon/Candied Almond/Pennywise/Spare Change - 3

    Oogschaduw

    € 7,99

    2 g | € 3.995,00/1 kg
    • Oogschaduw - Vintage Blush/Let It Shine/Obsidian/Award Season/Dover/Mother Earth/Golden Ratio/Lightshow/After 6/Dear Diary/Over The Moon/Candied Almond/Pennywise/Spare Change - 1
    • Oogschaduw - Vintage Blush/Let It Shine/Obsidian/Award Season/Dover/Mother Earth/Golden Ratio/Lightshow/After 6/Dear Diary/Over The Moon/Candied Almond/Pennywise/Spare Change - 2
    • Oogschaduw - Vintage Blush/Let It Shine/Obsidian/Award Season/Dover/Mother Earth/Golden Ratio/Lightshow/After 6/Dear Diary/Over The Moon/Candied Almond/Pennywise/Spare Change - 3
    • Oogschaduw - Vintage Blush/Let It Shine/Obsidian/Award Season/Dover/Mother Earth/Golden Ratio/Lightshow/After 6/Dear Diary/Over The Moon/Candied Almond/Pennywise/Spare Change - 4

    Oogschaduw

    € 7,99

    2 g | € 3.995,00/1 kg
    • Satijnen slaapmasker - Bruin/luipaarddessin/Zwart/Roze - 1
    • Satijnen slaapmasker - Bruin/luipaarddessin/Zwart/Roze - 2
    • Satijnen slaapmasker - Bruin/luipaarddessin/Zwart/Roze - 3
    H&M Premium Selection
    • Een fles nagellak staat rechtop in een frontaal aanzicht, met een heldere, rechthoekige glazen basis gevuld met een glinsterende, lichtbeige vloeistof. De fles heeft een grote, bolvormige dop in een sterk reflecterende, metallic zilveren afwerking, met gouden branding op de voorkant. - 1
    • Drie nagellakflesjes met grote, reflecterende, bolvormige zilveren doppen staan dicht bij elkaar opgesteld vanuit een frontale hoek. Het flesje vooraan toont een glanzende, lichtroze tint, terwijl de twee flesjes erachter een glanzende zilveren en een dieprode tint laten zien. - 2
    • Twee ronde klodders licht perzikkleurige nagellak tonen een glanzende, hoogglanzende afwerking met fijne glitterdeeltjes. De grotere klodder laat een gedraaide, reflecterende textuur zien die de dichte shimmer van de formule benadrukt. - 3

    Nagellak

    € 8,99

    8 ml | € 1.123,75/1 l
    • Nagellak - Tuscan Terracotta/Veiled Voltage/In a Blue Moon/Coral Conspiracy/Charmed, I'm Sure/Mixed Signals/Shrimp Diet/Look Again/Viva Verde/Tread Lightly/Mint for More/Wild Card/Midnight Manuscript/Pearl Paradox - 1
    • Nagellak - Tuscan Terracotta/Veiled Voltage/In a Blue Moon/Coral Conspiracy/Charmed, I'm Sure/Mixed Signals/Shrimp Diet/Look Again/Viva Verde/Tread Lightly/Mint for More/Wild Card/Midnight Manuscript/Pearl Paradox - 2
    • Nagellak - Tuscan Terracotta/Veiled Voltage/In a Blue Moon/Coral Conspiracy/Charmed, I'm Sure/Mixed Signals/Shrimp Diet/Look Again/Viva Verde/Tread Lightly/Mint for More/Wild Card/Midnight Manuscript/Pearl Paradox - 3

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Nagellak - Cranberry/Bordeaux/Sibylline/Red Carpet/You Say Tomato/Bourgogne/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red - 1
    • Nagellak - Cranberry/Bordeaux/Sibylline/Red Carpet/You Say Tomato/Bourgogne/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red - 2
    • Nagellak - Cranberry/Bordeaux/Sibylline/Red Carpet/You Say Tomato/Bourgogne/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red - 3

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Hydra Plump lippenbalsem - Fudge Delight 04/Bare Illusion 02/Cherry Alert 05/Sweet Coral 01/Petal Party 03 - 1
    • Hydra Plump lippenbalsem - Fudge Delight 04/Bare Illusion 02/Cherry Alert 05/Sweet Coral 01/Petal Party 03 - 2
    • Hydra Plump lippenbalsem - Fudge Delight 04/Bare Illusion 02/Cherry Alert 05/Sweet Coral 01/Petal Party 03 - 3
    • Hydra Plump lippenbalsem - Fudge Delight 04/Bare Illusion 02/Cherry Alert 05/Sweet Coral 01/Petal Party 03 - 4
    • Hydra Plump lippenbalsem - Fudge Delight 04/Bare Illusion 02/Cherry Alert 05/Sweet Coral 01/Petal Party 03 - 5
    1.5 g | € 8.660,00/1 kg
    • Een fles glanzende zilveren nagellak staat frontaal opgesteld en toont een transparante rechthoekige glazen body gevuld met metallic zilverkleurige vloeistof. De fles heeft een grote, sterk reflecterende bolvormige chromen dop en toont de goudkleurige tekst "H&M BEAUTY" op de voorzijde. - 1
    • Drie flesjes nagellak staan in een groepje naar voren gericht, met in het midden een glinsterende lichtroze tint, links een zilverkleurige tint en rechts een dieprode tint. Elk doorzichtig glazen flesje heeft een grote, reflecterende zilverkleurige bolvormige dop en goudkleurige brandingtekst op de voorkant. - 2
    • Twee ronde druppels zilveren nagellak vertonen een sterk reflecterende, glinsterende afwerking. De close-up benadrukt een hoge concentratie fijne zilveren glitterdeeltjes in de glanzende formule. - 3

    Nagellak

    € 8,99

    8 ml | € 1.123,75/1 l
    • Nagellak - Soft Illusion/Aged Steel/Deep Fig/Moonveil/Midnight Sky/Rooted Memory/Lost Meadow/Blush Aura/Morning Spell - 1
    • Nagellak - Soft Illusion/Aged Steel/Deep Fig/Moonveil/Midnight Sky/Rooted Memory/Lost Meadow/Blush Aura/Morning Spell - 2
    • Nagellak - Soft Illusion/Aged Steel/Deep Fig/Moonveil/Midnight Sky/Rooted Memory/Lost Meadow/Blush Aura/Morning Spell - 3
    • Nagellak - Soft Illusion/Aged Steel/Deep Fig/Moonveil/Midnight Sky/Rooted Memory/Lost Meadow/Blush Aura/Morning Spell - 4

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Een metallic roségouden mascarahuls staat rechtop en toont "EPIC MEGA LASH" en "H&M BEAUTY" op de voorkant. Ernaast bevindt zich de mascaraborstel met een zwart handvat en een conische borstelkop met dichte, levendige blauwe vezels, bedekt met blauwe mascara. - 1
    • Blauwe mascara wordt gedragen op de bovenste en onderste wimpers van het model, waarbij ze gescheiden worden en een gedurfde kleur en dramatisch volume geven. Blauwe eyeliner is ook zichtbaar op haar onderste wimperlijn. - 2
    • De model draagt een gedurfde blauwe mascara, die zichtbaar haar bovenste en onderste wimpers scheidt en volume toevoegt. - 3
    • Een mascaraborsteltje wordt FRONT getoond, met een conische borstel. De borstel is bedekt met een gedurfde blauwe mascara, met dichte vezels zichtbaar langs de taps toelopende vorm. - 4
    • Een conische mascaraborstel met dichte vezels is rijkelijk bedekt met een felblauwe, sterk gepigmenteerde mascara, met een dikke ophoping van de formule aan de taps toelopende punt. - 5
    12.5 ml | € 799,20/1 l
    • Nagellak - Velvet Cake/Poppy Fields Forever/Brass Apples/Rhodium Runaway/Cinnabar Gem/So Sizzling/Unapologetic/Peak Status - 1
    • Nagellak - Velvet Cake/Poppy Fields Forever/Brass Apples/Rhodium Runaway/Cinnabar Gem/So Sizzling/Unapologetic/Peak Status - 2

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Nagellak - Whiteout/Rustic Nomad/Grey Zone/Vibe Check/Terracotta Flame/Grey Matter - 1
    • Nagellak - Whiteout/Rustic Nomad/Grey Zone/Vibe Check/Terracotta Flame/Grey Matter - 2

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Nagellak - Bring the Cajun!/Raspberry Fever/Ouch My Cactus!/Foggy Days/It's a Pomegranate!/Go Go Green/Have you seen Daisy?/Dancing in the Night/Boss in Red/It's Totally Gold!/80's Vibes/Disco FOMO - 1
    • Nagellak - Bring the Cajun!/Raspberry Fever/Ouch My Cactus!/Foggy Days/It's a Pomegranate!/Go Go Green/Have you seen Daisy?/Dancing in the Night/Boss in Red/It's Totally Gold!/80's Vibes/Disco FOMO - 2
    • Nagellak - Bring the Cajun!/Raspberry Fever/Ouch My Cactus!/Foggy Days/It's a Pomegranate!/Go Go Green/Have you seen Daisy?/Dancing in the Night/Boss in Red/It's Totally Gold!/80's Vibes/Disco FOMO - 3

    Nagellak

    € 5,99

    8 ml | € 748,75/1 l
    • Nagellak - You Say Tomato/Bordeaux/Sibylline/Red Carpet/Cranberry/Bourgogne/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red - 1
    • Nagellak - You Say Tomato/Bordeaux/Sibylline/Red Carpet/Cranberry/Bourgogne/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red - 2
    • Nagellak - You Say Tomato/Bordeaux/Sibylline/Red Carpet/Cranberry/Bourgogne/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red - 3
    • Nagellak - You Say Tomato/Bordeaux/Sibylline/Red Carpet/Cranberry/Bourgogne/Parisienne/Lemon Parfait/Red Over Heels/Fandango/Peak Status/Boss in Red - 4

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Een fles nagellak staat rechtop en naar voren gericht, en toont een heldere vierkante glazen voet gevuld met een glinsterende, metallic rode lak. De fles heeft een grote, reflecterende zilveren bolvormige dop en vertoont gouden merkopschrift op de voorzijde. - 1
    • Twee ronde kleurstaaltjes van levendige rode nagellak tonen een hoogglanzende, glinsterende afwerking met dichte, fijne glitter. Het grotere staaltje vertoont subtiele wervelende patronen op het reflecterende, getextureerde oppervlak. - 2
    • Drie vierkante glazen flesjes nagellak staan in een klein groepje, elk afgewerkt met een grote, sterk reflecterende zilverkleurige bolvormige dop. Het flesje vooraan bevat een glanzende lichtperzikkleurige tint, terwijl de flesjes die iets daarachter staan een glanzende zilverkleurige en een diep rode tint tonen, allemaal met de gouden “H&M BEAUTY”-branding op de voorkant. - 3

    Nagellak

    € 8,99

    8 ml | € 1.123,75/1 l

Wil je een beter schoonheidsritueel? In ons uitgebreide assortiment schoonheidsproducten vind je alles wat je nodig hebt. Scrol hieronder door je favorieten!