Meteen naar inhoud

H&M

Want to upgrade your beauty regime? Look no further than our wide range of beauty products. From everyday makeup essentials, like foundations and mascaras, to hair styling products, nails, face masks, face- and body tools.

967 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
    • Set van 2 zijden scrunchies - Dusty roze - 1
    • Set van 2 zijden scrunchies - Dusty roze - 2
    H&M Premium Selection
    2 stuks | € 10,00/stuk
    • Twee lippotloden staan verticaal. Eén lippotlood is zonder dop, waardoor een puntige, diep roodbruine punt zichtbaar is. Het andere lippotlood is met dop, en toont de bijpassende diep roodbruine tint aan de basis, terwijl beide een metallic zilveren behuizing hebben met "plumping lip liner" zichtbaar aan de zijkant. - 1
    • Twee lippotloden staan verticaal. Eén lippotlood is zonder dop, waardoor een puntige, diep roodbruine punt zichtbaar is. Het andere lippotlood is met dop, en toont de bijpassende diep roodbruine tint aan de basis, terwijl beide een metallic zilveren behuizing hebben met "plumping lip liner" zichtbaar aan de zijkant. - 2
    • Twee lippotloden staan verticaal. Eén lippotlood is zonder dop, waardoor een puntige, diep roodbruine punt zichtbaar is. Het andere lippotlood is met dop, en toont de bijpassende diep roodbruine tint aan de basis, terwijl beide een metallic zilveren behuizing hebben met "plumping lip liner" zichtbaar aan de zijkant. - 3
    • Een golvende, zigzag streep van gedempte mauve-bruine make-up toont een fijn gestructureerde afwerking. - 4
    • Een slanke, metallic zilveren lippotlood staat rechtop, naar voren gericht. Het onderste uiteinde onthult een bruine lippotloodpunt en de tekst 'PLUMPING LIP LINER' is verticaal langs de zijkant gedrukt. - 5
    0.3 g | € 26.633,33/1 kg
    • Een koraalrode nagellakfles staat rechtop, naar voren gericht. De afgeronde glazen fles heeft een witte cilindervormige dop, met het H&M-logo en "NET 0.27 FL. OZ. / 8 ml" zichtbaar in gouden letters aan de voorkant. - 1
    • Een koraalrode nagellakfles staat rechtop, naar voren gericht. De afgeronde glazen fles heeft een witte cilindervormige dop, met het H&M-logo en "NET 0.27 FL. OZ. / 8 ml" zichtbaar in gouden letters aan de voorkant. - 2
    • Een koraalrode nagellakfles staat rechtop, naar voren gericht. De afgeronde glazen fles heeft een witte cilindervormige dop, met het H&M-logo en "NET 0.27 FL. OZ. / 8 ml" zichtbaar in gouden letters aan de voorkant. - 3
    • Nagellak in een diep roodbruine tint wordt gedragen op meerdere vingernagels, waarbij een rijke, hoogglanzende afwerking wordt getoond. De lak ziet er glad en reflecterend uit vanuit verschillende hoeken. - 4
    • Een koraalrode nagellakfles staat rechtop, naar voren gericht, met de witte cilindervormige dop verwijderd en ernaast geplaatst. De dop onthult een zwarte applicatorborstel, terwijl de fles een gouden 'H&M'-logo en 'NET 0.27 FL.OZ. / 8 ml' in zwarte tekst op de doorzichtige glazen voorkant toont. - 5
    • Twee verschillende, glanzende rode vormen van nagellak tonen een rijke, reflecterende afwerking. Een grotere afgeronde vorm verschijnt rechtsonder, terwijl een kleinere afgeronde vorm linksboven is geplaatst. - 6

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Nagellak - Rose Umber/In Love With a Dutch!/Don't Neon Me/A Sweet Storm/Full-On Fuschia/Sunlit Snapdragon/In the 60s/Techno Rose - 1
    • Nagellak - Rose Umber/In Love With a Dutch!/Don't Neon Me/A Sweet Storm/Full-On Fuschia/Sunlit Snapdragon/In the 60s/Techno Rose - 2
    • Nagellak - Rose Umber/In Love With a Dutch!/Don't Neon Me/A Sweet Storm/Full-On Fuschia/Sunlit Snapdragon/In the 60s/Techno Rose - 3
    • Nagellak - Rose Umber/In Love With a Dutch!/Don't Neon Me/A Sweet Storm/Full-On Fuschia/Sunlit Snapdragon/In the 60s/Techno Rose - 4

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Pink Wednesday EdP - Pink Wednesday - 1
    • Een vierkant, lichtroze glazen parfumflesje met het opschrift "PINK WEDNESDAY EAU DE PARFUM" staat rechtop en is afgewerkt met een bolvormige, metallic roze dop. Het flesje staat op een reflecterend oppervlak, naast lycheevruchten en een roze orchidee die rust op een stapel cassettes, en brengt zo visueel de belangrijkste geurnoten van het parfum in beeld. - 2
    • Pink Wednesday EdP - Pink Wednesday - 3
    50 ml | € 319,80/1 l
    • Nagellak - Platinum Plum/Plum Compote/Enchanted Mist/Tidal Code/I Dream of Cobalt/Moss & Mayhem/Fiery Magic/Cloud Vibes?/Why Not Purple?/Lucky Charm/Lapis Lazuli/Electric Feels/Lichtgroen/cactus/Navy Baby/Digital Drift - 1
    • Nagellak - Platinum Plum/Plum Compote/Enchanted Mist/Tidal Code/I Dream of Cobalt/Moss & Mayhem/Fiery Magic/Cloud Vibes?/Why Not Purple?/Lucky Charm/Lapis Lazuli/Electric Feels/Lichtgroen/cactus/Navy Baby/Digital Drift - 2

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Nagellak - Coin Toss/I Owe You/Navy Baby/A Touch of Spark/Why So Frosty?/Stay Currant/I'm Peachless/Fancy in Green/Steel City/Golden Oldie/Spaceship Voyage/Disco Fever - 1
    • Nagellak - Coin Toss/I Owe You/Navy Baby/A Touch of Spark/Why So Frosty?/Stay Currant/I'm Peachless/Fancy in Green/Steel City/Golden Oldie/Spaceship Voyage/Disco Fever - 2

    Nagellak

    € 5,99

    8 ml | € 748,75/1 l
    • Peach Walk EdT - Peach Walk - 1
    • Peach Walk EdT - Peach Walk - 2

    Peach Walk EdT

    € 12,99

    30 ml | € 433,00/1 l
    • Make-uptas - Luipaarddessin/Bruin - 1
    • Make-uptas - Luipaarddessin/Bruin - 2

    Make-uptas

    € 15,99

    • Nagellak - Nutmeg/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Standing Ovation/Roasted Cocoa/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup - 1
    • Nagellak - Nutmeg/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Standing Ovation/Roasted Cocoa/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup - 2
    • Nagellak - Nutmeg/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Standing Ovation/Roasted Cocoa/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup - 3
    • Nagellak - Nutmeg/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Rustic Nomad/Ice Cold Milk/Standing Ovation/Roasted Cocoa/All Clear/December Dawn/Terracotta Flame/Mudding Cup - 4

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
    • Glow Pro Highlighter - Precious Pixie/Pearlfection/Candy Carnival - 1
    • Glow Pro Highlighter - Precious Pixie/Pearlfection/Candy Carnival - 2
    • Glow Pro Highlighter - Precious Pixie/Pearlfection/Candy Carnival - 3
    3.2 g | € 2.496,87/1 kg
    • Matte Lippie lippenstift - My Lips But Better/Looking Like a Snack/Ginger Snap/Coral Fixation/Manifest/Indie Pop/Ariel/Stay Outta Trouble/Punch Drunk Love/Daisy-May/Revenge Red/Bonjour amour!/Scarlet Starlet/Wednesday/It's a Gamble/Fudge Yeah!/Cherry Who?/Purple Reign - 1
    • Matte Lippie lippenstift - My Lips But Better/Looking Like a Snack/Ginger Snap/Coral Fixation/Manifest/Indie Pop/Ariel/Stay Outta Trouble/Punch Drunk Love/Daisy-May/Revenge Red/Bonjour amour!/Scarlet Starlet/Wednesday/It's a Gamble/Fudge Yeah!/Cherry Who?/Purple Reign - 2
    • Matte Lippie lippenstift - My Lips But Better/Looking Like a Snack/Ginger Snap/Coral Fixation/Manifest/Indie Pop/Ariel/Stay Outta Trouble/Punch Drunk Love/Daisy-May/Revenge Red/Bonjour amour!/Scarlet Starlet/Wednesday/It's a Gamble/Fudge Yeah!/Cherry Who?/Purple Reign - 3
    • Matte Lippie lippenstift - My Lips But Better/Looking Like a Snack/Ginger Snap/Coral Fixation/Manifest/Indie Pop/Ariel/Stay Outta Trouble/Punch Drunk Love/Daisy-May/Revenge Red/Bonjour amour!/Scarlet Starlet/Wednesday/It's a Gamble/Fudge Yeah!/Cherry Who?/Purple Reign - 4
    • Matte Lippie lippenstift - My Lips But Better/Looking Like a Snack/Ginger Snap/Coral Fixation/Manifest/Indie Pop/Ariel/Stay Outta Trouble/Punch Drunk Love/Daisy-May/Revenge Red/Bonjour amour!/Scarlet Starlet/Wednesday/It's a Gamble/Fudge Yeah!/Cherry Who?/Purple Reign - 5
    4.2 g | € 3.807,14/1 kg
    • Een cirkelvormig blushercompact met de voorkant (FRONT) naar voren gericht toont een koraalroze blusher met een subtiele shimmer. Het matte lichtroze deksel staat iets open, waardoor de blusherpan en een zilverkleurige binnenrand zichtbaar zijn, terwijl "H&M BEAUTY" in reliëf op het deksel is aangebracht. - 1
    • Een cirkelvormig blushercompact met de voorkant (FRONT) naar voren gericht toont een koraalroze blusher met een subtiele shimmer. Het matte lichtroze deksel staat iets open, waardoor de blusherpan en een zilverkleurige binnenrand zichtbaar zijn, terwijl "H&M BEAUTY" in reliëf op het deksel is aangebracht. - 2
    • Een cirkelvormig blushercompact met de voorkant (FRONT) naar voren gericht toont een koraalroze blusher met een subtiele shimmer. Het matte lichtroze deksel staat iets open, waardoor de blusherpan en een zilverkleurige binnenrand zichtbaar zijn, terwijl "H&M BEAUTY" in reliëf op het deksel is aangebracht. - 3
    • Een lichtroze blushercompact gaat open en onthult een ronde pan met koraalroze blusher. Het heeft een zilverkleurige binnenrand en een spiegel in het open deksel. - 4
    • Pink blusher toont een onregelmatige, geplette textuur met een fijne, glinsterende finish. - 5
    • Een ronde, pastelroze blushcompact toont de voorkant, met een glad, mat bovenoppervlak waarop subtiel de merknaam "H&M BEAUTY" is ingedrukt. - 6
    • Een cirkelvormig blushercompact met de voorkant (FRONT) naar voren gericht toont een koraalroze blusher met een subtiele shimmer. Het matte lichtroze deksel staat iets open, waardoor de blusherpan en een zilverkleurige binnenrand zichtbaar zijn, terwijl "H&M BEAUTY" in reliëf op het deksel is aangebracht. - 7
    5 g | € 1.998,00/1 kg
    • Lipolie - Watermelon/Felrood/Rood/Koraaloranje/Paars/Grape/Pink Cherry/Geel - 1
    • Lipolie - Watermelon/Felrood/Rood/Koraaloranje/Paars/Grape/Pink Cherry/Geel - 2
    • Lipolie - Watermelon/Felrood/Rood/Koraaloranje/Paars/Grape/Pink Cherry/Geel - 3

    Lipolie

    € 2,99

    15 ml | € 199,33/1 l
    • Call Me Orchid EdP - Call Me Orchid - 1
    • Een vierkante glazen flacon van "Call Me Orchid" Eau de Parfum staat rechtop op een reflecterend oppervlak, met een lichtpaarse tint en een glanzende, metalen bolvormige dop in een bijpassende paarse tint. Links van de flacon staat een mandarijn, versierd met kleine roze hartstickers, en rechts staat een roze flipphone. - 2
    • Call Me Orchid EdP - Call Me Orchid - 3
    50 ml | € 319,80/1 l
    • Crystal Glow EdP - Crystal Glow - 1
    • Een van voren weergegeven Crystal Glow Eau de Parfum-fles staat rechtop en heeft een transparante, vierkante glazen body met afgeschuinde hoeken en een grote, reflecterende blauwe bolvormige dop. Op de voorkant van de fles staat de tekst "EST.1947", "CRYSTAL GLOW" en "EAU DE PARFUM" in een strakke grijze lettertype. De fles staat op een glanzend oppervlak dat het design weerspiegelt. - 2
    • Crystal Glow EdP - Crystal Glow - 3
    50 ml | € 319,80/1 l
    • Daily Apple EdP - Daily Apple - 1
    • Een transparante groene glazen parfumfles met het label "DAILY APPLE EAU DE PARFUM" staat rechtop en heeft een vierkante body en een grote, bolvormige groene dop met metallic afwerking. De fles staat op een reflecterend oppervlak naast een frisse groene appel, versierd met kleine, fonkelende kristallen. - 2
    • Daily Apple EdP - Daily Apple - 3

    Daily Apple EdP

    € 15,99

    50 ml | € 319,80/1 l

Wil je een beter schoonheidsritueel? In ons uitgebreide assortiment schoonheidsproducten vind je alles wat je nodig hebt. Scrol hieronder door je favorieten!