Alles bekijken
Keramieken vaas
€ 29,99
- 4 stuks | € 7,50/stuk
- 4 stuks | € 10,00/stuk
Zuurstokvormig kussen
Kortingsprijs€ 10,40
Normale prijs€ 12,99- 4 stuks | € 7,50/stuk
Keramieken kandelaar
€ 9,99
Kussen in de vorm van een kerstbrief
Kortingsprijs€ 10,40
Normale prijs€ 12,99- 4 stuks | € 3,75/stuk
- 2 stuks | € 7,50/stuk
- 4 stuks | € 5,00/stuk
Geurstokjes
€ 15,99
Badmat met borduursel
€ 14,99
Glazen sneeuwbol
€ 12,99
- 4 stuks | € 2,50/stuk
Kussenhoes met geprint motief
Kortingsprijs€ 8,00
Normale prijs€ 9,99Schort met volants
€ 24,99
Keramieken minivaasje
€ 14,99
- 4 stuks | € 3,75/stuk
Tafeltent
Kortingsprijs€ 28,00
Normale prijs€ 34,99Kerstknuffel
Kortingsprijs€ 14,40
Normale prijs€ 17,994 stuks | € 3,60/stukTheelichtcarrousel
€ 9,99
























