Koken en tafelen
Cadeauset - mok en dienblad
€ 24,99
Schelpvormige flesopener
€ 12,99
Glazen karaf
€ 14,99
- 4 stuks | € 3,75/stuk
Damasten tafelkleed
€ 39,99
Keramieken beker
€ 7,99
Damasten tafelkleed
€ 39,99
Set van 4 elegante glazen
€ 19,99
4 stuks | € 5,00/stuk- 4 stuks | € 6,25/stuk
Damasten tafelkleed
€ 59,99
Set van 2 drinkglazen
€ 12,99
2 stuks | € 6,50/stuk- 2 stuks | € 6,50/stuk
- 2 stuks | € 4,00/stuk
- 2 stuks | € 5,00/stuk
- 2 stuks | € 6,50/stuk
- ARKET
Houten opscheplepel
€ 19,00






















