Koken en tafelen
- 4 stuks | € 5,00/stuk
Schort van linnenmix
€ 19,99
Kinderbord met print
Kortingsprijs€ 4,80
Normale prijs€ 5,99Set van 4 hoge coupes
€ 19,99
4 stuks | € 5,00/stuk- 4 stuks | € 6,25/stuk
Porseleinen serveerschaal
€ 24,99
- 2 stuks | € 7,50/stuk
- 4 stuks | € 3,75/stuk
- 4 stuks | € 5,00/stuk
- ARKET
Mandje van roestvrij staal
€ 45,00
Keramieken opdienschaal
€ 24,99
Glazen bijgerechtbordje
€ 9,99
- 4 stuks | € 6,25/stuk



















