Promotions 2-8J

690 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Jurk van katoenmousseline - Wit/Dusty roze/Rood/bloemen
    H&M Adorables

    Jurk van katoenmousseline

    Kortingsprijs€ 14,99Normale prijs€ 24,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 15,99

  • 2-delige set van mousselinekatoen - Dusty roze/Bruin/Roomwit/bloemen
    H&M Adorables

    2-delige set van mousselinekatoen

    Kortingsprijs€ 18,99Normale prijs€ 24,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 19,99

  • Strappy jurk met borduursel - Wit/palmbomen

    Strappy jurk met borduursel

    Kortingsprijs€ 15,99Normale prijs€ 24,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 16,99

  • Zonnehoed met brede rand en dessin - Dusty groen/bloemen/Lichtroze/bloemen/Lichtroze/bloemen

    Zonnehoed met brede rand en dessin

    Kortingsprijs€ 7,99Normale prijs€ 12,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 8,99

  • Jurk van mousselinekatoen - Wit/Dusty roze/bloemen/Dusty lichtpaars/bloemen/Dusty lichtturkoois/Dusty lichtroze
    -30%
    H&M Adorables

    Jurk van mousselinekatoen

    Kortingsprijs€ 15,99Normale prijs€ 22,99

  • Buckethat met print - Blauw/gestreept/Lichtbeige/dino's

    Buckethat met print

    Kortingsprijs€ 7,99Normale prijs€ 12,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 8,99

  • Lunchbox voor kinderen - Lichtblauw/vissen
    -30%

    Lunchbox voor kinderen

    Kortingsprijs€ 6,99Normale prijs€ 9,99

  • Sandalen - Beige/fruit/Roomwit/Lichtbeige

    Sandalen

    Kortingsprijs€ 18,99Normale prijs€ 24,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 19,99

  • Strooien bucketbag met borduursel - Donkerbeige/bloemen
    Laura Ashley H&M

    Strooien bucketbag met borduursel

    Kortingsprijs€ 16,99Normale prijs€ 24,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 17,99

  • 7 paar enkelsokken - Paars/tie-dyedessin/Blauw/hartjes/Lichtpaars/stippen/Turkoois/regenbogen/Lichtroze/bloemen/Lichtroze/aardbeien/Roze/donut/Lichtblauw/bloemen/Lichtroze/eenhoorns

    7 paar enkelsokken

    Kortingsprijs€ 5,99Normale prijs€ 9,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 6,99

    7 stuks | € 0,86/stuk
  • Jas van teddy - Bruin/Lichtgrijs/Felblauw
    -31%

    Jas van teddy

    Kortingsprijs€ 17,99Normale prijs€ 25,99

  • Een tweedelig kindersetje, bestaande uit een shirt met korte mouwen en bijpassende shorts, gepresenteerd in een licht beige stof met een patroon van rode, blauwe en oranje zeilbootjes. Het shirt is ontworpen met een kampkraag, omgeslagen mouwen, een borstzakje en sluit aan de voorkant met lichtbruine knopen.
    H&M Adorables

    2-delige linnen set

    Kortingsprijs€ 29,99Normale prijs€ 39,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 30,99

  • Set van 3 tops met volantmouwtjes - Roze/lichtroze/roomwit/Turkoois/gestreept

    Set van 3 tops met volantmouwtjes

    Kortingsprijs€ 7,99Normale prijs€ 17,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 8,99

    3 stuks | € 2,66/stuk
  • Strapjurk met volants - Roze/Roomwit/gestreept/Lichtblauw/bloemen/Gebroken wit/gestreept/Lichtblauw/gestreept

    Strapjurk met volants

    Kortingsprijs€ 8,99Normale prijs€ 12,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 9,99

  • Jeansshort Loose fit - Licht denimblauw/Zwart/Denimblauw

    Jeansshort Loose fit

    Kortingsprijs€ 4,99Normale prijs€ 9,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 5,99

  • Een kinderbadpak in één stuk toont de voorkant, met een witte basis en een blauwe bloemen- en vlinderprint. Het is ontworpen met gerimpelde schouderbandjes en gerimpelde beenopeningen.
    Laura Ashley H&M

    Badpak met dessin en volants

    Kortingsprijs€ 8,99Normale prijs€ 14,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 9,99

  • Geruwde espadrilles - Beige
    -28%

    Geruwde espadrilles

    Kortingsprijs€ 12,99Normale prijs€ 17,99

  • 2-delige set van gewafeld tricot - Lichtblauw/Dusty lichtgroen/Bruin
    H&M Adorables

    2-delige set van gewafeld tricot

    Kortingsprijs€ 26,99Normale prijs€ 34,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 27,99

  • 2-delige set van mousseline - Dusty lichtroze/Wit
    H&M Adorables

    2-delige set van mousseline

    Kortingsprijs€ 18,99Normale prijs€ 27,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 19,99

  • T-shirt met decoraties - Wit/ananassen/Roze/watermeloenen
    -29%

    T-shirt met decoraties

    Kortingsprijs€ 4,99Normale prijs€ 6,99

  • Henleyshirt van mousselinekatoen - Dusty blauw
    H&M Adorables

    Henleyshirt van mousselinekatoen

    Kortingsprijs€ 8,99Normale prijs€ 12,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 9,99

  • Vijf zachte katoenen jersey tops zijn uitgestald, elk met een ronde, geribbelde halslijn en zwierige mouwen. De tops zijn verkrijgbaar in een reeks pastelkleuren, waarbij de roze top duidelijk naar voren gericht is.

    Set van 5 tops met volantmouwtjes

    Kortingsprijs€ 18,99Normale prijs€ 27,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 19,99

    5 stuks | € 3,80/stuk
  • 10 paar enkelsokken - Lichtgroen/lichtblauw/Wit/Grijs gemêleerd/zwart/Blauw/zwart/Zwart/Blauw/marineblauw

    10 paar enkelsokken

    Kortingsprijs€ 4,99Normale prijs€ 9,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 5,99

    10 stuks | € 0,50/stuk
  • Twee paar shorts worden gepresenteerd. Een donkerblauw effen paar is gelaagd achter een lichtblauw paar met witte verticale strepen. Beide shorts zijn ontworpen met elastische taillebanden en zijzakken, waarbij het gestreepte paar bovendien een wit trekkoord aan de voorkant heeft.
    H&M Premium Selection

    Set van 2 shorts van linnenmix

    Kortingsprijs€ 14,99Normale prijs€ 27,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 15,99

    2 stuks | € 7,50/stuk
  • Een donkerblauw seersucker-set wordt frontaal gepresenteerd, bestaande uit een kort mouwenshirt met een omgeslagen kraag, lichtbruine knopen aan de voorkant en verlaagde mouwen, samen met bijpassende shorts met een zichtbare trekkoord in de taille.
    H&M Adorables

    2-delige set van katoenen seersucker

    Kortingsprijs€ 21,99Normale prijs€ 29,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 22,99

  • Jurk van katoenen mousseline - Dusty lichtroze/Wit
    H&M Adorables

    Jurk van katoenen mousseline

    Kortingsprijs€ 14,99Normale prijs€ 19,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 15,99

  • Strokenjurk van seersucker - Wit/roze bloemen/Wit/La dolce vita/Lichtblauw/aardbeien/Rood/wit bloemen

    Strokenjurk van seersucker

    Kortingsprijs€ 8,99Normale prijs€ 17,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 9,99

  • Een zwarte jurk van textuurstof wordt van voren gepresenteerd, met een rechte snit, een ronde halslijn en korte mouwen. Twee off-white strikken zijn verticaal gestapeld op het voorpand.
    -28%

    Bouclé jurk

    Kortingsprijs€ 12,99Normale prijs€ 17,99

  • Ajourgebreide katoenen top - Roze/gestreept/Wit/zwart gestreept/Wit/rood gestreept

    Ajourgebreide katoenen top

    Kortingsprijs€ 5,99Normale prijs€ 9,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 6,99

  • Sweatshort - Lichtpaars/Lichtbeige gemêleerd/Lichtblauw/Roze

    Sweatshort

    Kortingsprijs€ 4,99Normale prijs€ 7,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 5,99

  • 7 paar enkelsokken - Blauw/haaien/Donkergroen/dino's/Lichtblauw/tie-dye/Zwart/voetbal

    7 paar enkelsokken

    Kortingsprijs€ 5,99Normale prijs€ 9,99

    Laagste prijs in de afgelopen 30 dagen:€ 6,99

    7 stuks | € 0,86/stuk
  • Gebreide trui-jurk - Roomwit
    -28%

    Gebreide trui-jurk

    Kortingsprijs€ 12,99Normale prijs€ 17,99