Gelegenheidskledij Meisjes 2-8 J

215 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Trui met decoraties - Rood/strikken/Roomwit
    -20%

    Trui met decoraties

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Trui met decoraties - Roomwit/Rood/strikken
    -20%

    Trui met decoraties

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Jurk van katoenen seersucker - Wit/bloemen/Lichtroze/rozen
    -20%
    Laura Ashley H&M

    Jurk van katoenen seersucker

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Katoenen jurk - Turkoois/strikje/Lichtgeel/kersen/Lichtroze/aardbei
    -20%

    Katoenen jurk

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Kanten jurk met volants - Lichtroze/Lichtblauw
    -20%

    Kanten jurk met volants

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Kanten jurk met volants - Roze/Roomwit
    -20%

    Kanten jurk met volants

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Jurk met volants - Lichtgeel/stippen
    -20%

    Jurk met volants

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Kanten jurk met volants - Lichtblauw/Lichtroze
    -20%

    Kanten jurk met volants

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • 3 paar sokken met volantrandje - Lichtblauw/dusty donkerblauw/Heidepaars/strikjes/Grijs gemêleerd/roze/roomwit/Donkerpaars/lichtroze/roomwit/Lichtroze/lichtpaars
    -20%

    3 paar sokken met volantrandje

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

    3 stuks | € 2,13/stuk
  • 3 paar sokken met volantrandje - Donkerpaars/lichtroze/roomwit/Heidepaars/strikjes/Grijs gemêleerd/roze/roomwit/Lichtblauw/dusty donkerblauw/Lichtroze/lichtpaars
    -20%

    3 paar sokken met volantrandje

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

    3 stuks | € 2,13/stuk
  • 3 paar sokken met volantrandje - Lichtroze/lichtpaars/Heidepaars/strikjes/Grijs gemêleerd/roze/roomwit/Lichtblauw/dusty donkerblauw/Donkerpaars/lichtroze/roomwit
    -20%

    3 paar sokken met volantrandje

    Kortingsprijs€ 6,40Normale prijs€ 7,99

    3 stuks | € 2,13/stuk
  • Tulen rok - Roomwit/regenbogen/Lichtbeige/kersen
    -20%

    Tulen rok

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Top met chiffon mouwen - Lichtroze
    -20%

    Top met chiffon mouwen

    Kortingsprijs€ 8,00Normale prijs€ 9,99

  • Leren Mary Janes - Dusty lichtroze
    -20%
    H&M Adorables

    Leren Mary Janes

    Kortingsprijs€ 48,00Normale prijs€ 59,99

  • Een bordeauxrode fluwelen jurk wordt aan de voorkant getoond, met een ronde halslijn en korte pofmouwen. Een bijpassend satijnen lint is in een strik gebonden aan de voorkant van de taille, boven een uitlopende rok.
    -20%
    H&M Adorables

    Fluwelen jurk

    Kortingsprijs€ 32,00Normale prijs€ 39,99

  • Katoenen bloes met kraag - Lichtblauw
    -20%

    Katoenen bloes met kraag

    Kortingsprijs€ 12,00Normale prijs€ 14,99

  • Rok met strikjes - Zwart
    -20%

    Rok met strikjes

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Strokenrok - Dusty roze
    -20%

    Strokenrok

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Kanten jurk met volants - Roomwit/Roze
    -20%

    Kanten jurk met volants

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

  • Jacquardgeweven blazer - Blauw/bloemen
    -20%
    H&M x Georgia Beaumont

    Jacquardgeweven blazer

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Peplumtop van chiffon - Lichtroze
    -20%

    Peplumtop van chiffon

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Fluwelen jurk met kraag - Zwart
    -20%

    Fluwelen jurk met kraag

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

Gelegenheidskledij Meisjes 2-8 J

Zorg ervoor dat ze er op elke gelegenheid stralend uitziet met onze selectie occasionwear voor meisjes. Als het om feestjurken voor meisjes gaat, dan hebben wij alles in huis, gaande van tule jurken tot brocadestijlen en lovertjesjurken in verschillende kleuren voor wat extra glans. We hebben ook glitterhemden en chique tops om met haar dagelijkse look te combineren. Haal meer inspiratie bij onze accessoires voor kids.