Jeans Voor Meisjes 2-8 J

179 producten
Filter
sort Aanbevolen has been applied
  • Denim joggers - Licht denimblauw/Washed grijs
    -20%

    Denim joggers

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Wide Fit Jeans - Denimblauw/Denimblauw/Washed out zwart/Licht denimblauw/Denimblauw
    -20%

    Wide Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Flared jeans - Roomwit/bloemen/Roze
    -20%

    Flared jeans

    Kortingsprijs€ 16,00Normale prijs€ 19,99

  • Roze denim broek wordt van de VOORKANT gepresenteerd, met een klassieke 5-pocket stijl, een ontspannen pasvorm en verspreide geborduurde bloemen in blauw en rood.
    -20%
    ARKET

    Geborduurde denimshort

    Kortingsprijs€ 36,00Normale prijs€ 45,00

  • Een paar wijde jeans in een gewassen zwarte katoenen stof toont zijn VOORKANT. Het heeft een elastische tailleband, een enkele knoop- en ritssluiting, voorzakken en riemlussen.
    -20%
    ARKET

    Wijde denim broek

    Kortingsprijs€ 31,20Normale prijs€ 39,00

  • Wijde jeans, gepresenteerd van de VOORKANT, tonen een groene en roze bloemenprint op gewassen katoenen stof. Ze zijn voorzien van een tailleband met riemlussen en voorzakken.
    -20%
    ARKET

    Wijde denim broek

    Kortingsprijs€ 31,20Normale prijs€ 39,00

  • Wijde denim broek - Roze/Zwart/Donkerblauw/Lila/Blauw/Zwart/Lichtgroen/Geel
    -20%
    ARKET

    Wijde denim broek

    Kortingsprijs€ 31,20Normale prijs€ 39,00

  • Gevoerde Skinny Fit Jeans - Denimblauw/Denimblauw/denimzwart/Lichtblauw/donkerblauw
    -20%

    Gevoerde Skinny Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 32,00Normale prijs€ 39,99

    2 stuks | € 16,00/stuk
  • Wide Leg Jeans met print - Denimblauw/Minnie Mouse/Denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Bambi/Licht denimblauw/Minnie Mouse/Licht denimblauw/CapyFun/Licht denimblauw/Lilo & Stitch/Bleek denimblauw/Hello Kitty/Licht denimblauw/Hello Kitty
    -20%

    Wide Leg Jeans met print

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Wide Leg Jeans met print - Bleek denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Bambi/Licht denimblauw/Minnie Mouse/Licht denimblauw/CapyFun/Licht denimblauw/Lilo & Stitch/Denimblauw/Minnie Mouse/Licht denimblauw/Hello Kitty
    -20%

    Wide Leg Jeans met print

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Flared Leg Jeans - Zwart
    -20%

    Flared Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Denim jegging - Licht denimblauw/Denimblauw/Donker denimblauw/Denimzwart
    -20%

    Denim jegging

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Set van 2 flared jeggings - Zwart/donker denimblauw/Zwart/licht denimblauw/Lichtblauw/zwart
    -20%

    Set van 2 flared jeggings

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

    2 stuks | € 9,20/stuk
  • Een paar jeggings met denim-look, gemaakt van lichtgewicht sweatshirtstof, wordt van de VOORKANT gepresenteerd. Ze hebben een elastische taille, een nep gulp en uitlopende pijpen met opvallende ingestikte plooien aan de voorkant.
    -20%

    Flared jegging

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Denim joggers - Washed grijs/Licht denimblauw
    -20%

    Denim joggers

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Wide Leg paperbagjeans - Lichtroze/Washed denimzwart/Denimblauw/Grijs/Denimblauw/Dusty lichtroze/Licht denimblauw/Lichtpaars/bloemen/Dusty roze/bloemen
    -20%

    Wide Leg paperbagjeans

    Kortingsprijs€ 14,40Normale prijs€ 17,99

  • Set van 2 flared jeggings - Zwart/licht denimblauw/Zwart/donker denimblauw/Lichtblauw/zwart
    -20%

    Set van 2 flared jeggings

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

    2 stuks | € 9,20/stuk
  • Set van 2 flared jeggings - Lichtblauw/zwart/Zwart/donker denimblauw/Zwart/licht denimblauw
    -20%

    Set van 2 flared jeggings

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

    2 stuks | € 9,20/stuk
  • Wide Fit Jeans - Licht denimblauw/Denimblauw/Denimblauw/Washed out zwart/Denimblauw
    -20%

    Wide Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Wide Fit Jeans - Washed out zwart/Denimblauw/Denimblauw/Licht denimblauw/Denimblauw
    -20%

    Wide Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 10,40Normale prijs€ 12,99

  • Denim salopette - Licht denimblauw/Denimblauw
    -20%

    Denim salopette

    Kortingsprijs€ 22,40Normale prijs€ 27,99

  • Wijde denim broek - Geel/Zwart/Donkerblauw/Lila/Blauw/Zwart/Lichtgroen/Roze
    -20%
    ARKET

    Wijde denim broek

    Kortingsprijs€ 31,20Normale prijs€ 39,00

  • Wide Leg Jeans met print - Licht denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Bambi/Licht denimblauw/Minnie Mouse/Licht denimblauw/CapyFun/Licht denimblauw/Lilo & Stitch/Bleek denimblauw/Hello Kitty/Denimblauw/Minnie Mouse
    -20%

    Wide Leg Jeans met print

    Kortingsprijs€ 20,00Normale prijs€ 24,99

  • Wide Leg Jeans - Denimblauw
    -20%

    Wide Leg Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Normale prijs€ 22,99

Jeans Voor Meisjes 2-8 J

Til comfort op naar een nieuw niveau met onze selectie meisjesjeans.Of ze nu meer houdt van een relaxed of slim fit, wij hebben verschillende stijlen voor heer garderobe, het hele jaar door.Ontdek al haar favoriete kleurwassingen, waaronder zwart, grijs, wit, denimblauw, of voeg wat fun toe met geprinte en versleten stijlen.Combineer haar jeans met een cool T-shirt of stijlvolle blouse om de look af te maken.Op zoek naar iets gekleders?We hebben ook skinny jeans en slim-fit jeans voor meisjes.