Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPrzybory kuchenne
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówStalowe sztućce do serwowania sałaty
54,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPikowana łapka do garnków 2-pak
34,99 PLN
2 szt. | 17,50 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówFiliżanka do kawy i spodek
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówSalaterka z kamionki
99,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówObrus z domieszką lnu
99,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKarbowana szklanka 4-pak
79,99 PLN
4 szt. | 20,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNieregularna szklana karafka
52,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPłaski talerz z kamionki 2-pak
79,99 PLN
2 szt. | 40,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówWzorzysty obrus z domieszką lnu
159,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówWzorzysty obrus z domieszką lnu
159,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówH&M Premium SelectionMarmurowy moździerz
239,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówDuży stalowy koszyk na pieczywo
99,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówZestaw prezentowy na przyjęcie
54,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówH&M Premium SelectionDuża salaterka z marmuru
239,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówWzorzysty obrus z domieszką lnu
119,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKarafka do wina
54,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówBambusowa salaterka na nóżce
74,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKamionkowy kubek do matchy
27,99 PLN
Przybory kuchenne
Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcie, czy zastanawiasz się, jak odmienić aranżację kuchni, mamy tu wszystko, co zrobi wrażenie na gościach. Szukasz nowych naczyń? Przygotowaliśmy pełną gamę pięknych wzorów oraz naturalnych motywów – zobacz je i wybierz idealne miseczki, talerze oraz serwetki dla siebie. Rzuć też okiem na kolekcję tekstyliów i znajdź gustowne obrusy, poduszki na krzesła oraz naczynia do serwowania. Mamy również praktyczne, ale estetyczne rozwiązania do przechowywania w kuchni, oraz podkładki, sztućce i inne drobne akcesoria. Zobacz pełen asortyment.
























