Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPrzybory kuchenne
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla Klubowiczów4-pack stainless steel cutlery rests
54,99 PLN
4 szt. | 13,75 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówBambusowa salaterka na nóżce
52,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKubek z kamionki
19,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówObrus z domieszką lnu
99,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówDuży stalowy koszyk na pieczywo
99,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówWzorzysty obrus z domieszką lnu
119,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówH&M Premium SelectionDuża salaterka z marmuru
239,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKamionkowy zestaw do matcha
122,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPorcelanowy półmisek
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKamionkowy zestaw do matchy 5-częściowy
189,99 PLN
- Poster & Frame
Nazma Khokhar - Coffee
119,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPiknikowy kubek ze stali nierdzewnej
27,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNieregularna szklana karafka
52,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówObrus z adamaszku
159,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówSzklanka 4-pak
34,99 PLN
4 szt. | 8,75 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówObrus z adamaszku
239,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówSłomkowa podkładka pod talerz 4-pak
79,99 PLN
4 szt. | 20,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNiska szklanka 4-pak
27,99 PLN
4 szt. | 7,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówStalowe sztućce do serwowania sałaty
54,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKółko na serwetki 2-pak
34,99 PLN
2 szt. | 17,50 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPółmisek z reaktywnym szkliwem
122,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówShaker ze stali nierdzewnej
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówBawełniany obrus
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówDuży porcelanowy półmisek
79,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPorcelanowy półmisek
34,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla Klubowiczów2 szt. | 37,50 PLN/szt.
Przybory kuchenne
Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcie, czy zastanawiasz się, jak odmienić aranżację kuchni, mamy tu wszystko, co zrobi wrażenie na gościach. Szukasz nowych naczyń? Przygotowaliśmy pełną gamę pięknych wzorów oraz naturalnych motywów – zobacz je i wybierz idealne miseczki, talerze oraz serwetki dla siebie. Rzuć też okiem na kolekcję tekstyliów i znajdź gustowne obrusy, poduszki na krzesła oraz naczynia do serwowania. Mamy również praktyczne, ale estetyczne rozwiązania do przechowywania w kuchni, oraz podkładki, sztućce i inne drobne akcesoria. Zobacz pełen asortyment.


























