Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPrzybory kuchenne
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówGłęboki talerz z kamionki 2-pak
69,99 PLN
2 szt. | 35,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówŚciereczka kuchenna z haftem
52,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPorcelanowy zestaw do parzenia kawy
119,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówJutowa torba na butelki
74,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówObrus z domieszką lnu
99,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla Klubowiczów2 szt. | 37,50 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla Klubowiczów2 szt. | 37,50 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówSalaterka z terakoty
122,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówMała karafka ze szkła
19,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPorcelanowy półmisek
52,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPłaski talerz z kamionki 2-pak
74,99 PLN
2 szt. | 37,50 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówNiska szklanka 2-pak
34,99 PLN
2 szt. | 17,50 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówObrus z domieszką lnu
122,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla Klubowiczów2 szt. | 24,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla Klubowiczów- PRINTWORKS
Akcesoria do makaronu 3-częściowy
189,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówSzklana miska na nóżce
119,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla Klubowiczów4 szt. | 20,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówPłaski talerzyk z kamionki 2-pak
54,99 PLN
2 szt. | 27,50 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówSalaterka na nóżce
139,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówSalaterka z terakoty
159,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówMała kamionkowa patera do ciasta
59,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówObrus z domieszką lnu
122,99 PLN
Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówKieliszek do wina 4-pak
99,99 PLN
4 szt. | 25,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówTalerzyk z kamionki 2-pak
47,99 PLN
2 szt. | 24,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówOferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla KlubowiczówDelikatna szklanka 2-pak
79,99 PLN
2 szt. | 40,00 PLN/szt.Oferta dla Klubowiczów ważna online na produkty w cenie regularnej przy zakupach za min. 120 PLN. Obowiązuje do 30.09.2026. Nie łączy się z innymi ofertami, nie dotyczy mebli i oświetlenia, kolekcji specjalnych i produktów marki COS.
Oferta dla Klubowiczów
Przybory kuchenne
Niezależnie od tego, czy planujesz przyjęcie, czy zastanawiasz się, jak odmienić aranżację kuchni, mamy tu wszystko, co zrobi wrażenie na gościach. Szukasz nowych naczyń? Przygotowaliśmy pełną gamę pięknych wzorów oraz naturalnych motywów – zobacz je i wybierz idealne miseczki, talerze oraz serwetki dla siebie. Rzuć też okiem na kolekcję tekstyliów i znajdź gustowne obrusy, poduszki na krzesła oraz naczynia do serwowania. Mamy również praktyczne, ale estetyczne rozwiązania do przechowywania w kuchni, oraz podkładki, sztućce i inne drobne akcesoria. Zobacz pełen asortyment.



























