Kids’ Clothes

22 Products
[ 1 ] Filter
filters Frozen have been applied and sort Recommended has been applied
  • 4-pack hair clips - Light turquoise/Frozen/Red/Hello Kitty
    -15%

    4-pack hair clips

    Discounted price£3.40Normal price£3.99

    4 pcs | £0.85/pc
  • Printed cotton pyjamas - Light blue/Frozen/Light pink/Hello Kitty/Lilac/PAW Patrol/Pale purple/Lilo & Stitch/White/Minnie Mouse/Ivory/Disney Princesses/Light pink/CapyFun
    -15%

    Printed cotton pyjamas

    Discounted price£11.05Normal price£12.99

  • Glittery ballet pumps - Light pink/Frozen
    -15%

    Glittery ballet pumps

    Discounted price£16.15Normal price£18.99

  • Printed swimsuit - White/Frozen/Light blue/Minnie Mouse/Pink/Peppa Pig
    -15%

    Printed swimsuit

    Discounted price£11.05Normal price£12.99

  • Motif-detail backpack - Light blue/Frozen
    -15%

    Motif-detail backpack

    Discounted price£13.60Normal price£15.99

  • A light blue star-shaped keyring clasp holds three dangling chains featuring a fluffy light blue pom-pom, a silver glittery star charm, and two lip balm tubes. The pink and light blue lip balm tubes are printed with character illustrations and holographic text, displaying the flavours "Strawberry" and "Raspberry" at the bottom.
    -15%

    Lip balm charm

    Discounted price£5.10Normal price£5.99

    8 g | £637.50/1 kg
  • Bow-detail shoes - Silver-coloured/Frozen
    -15%

    Bow-detail shoes

    Discounted price£16.15Normal price£18.99

  • 5-pack cotton boxer briefs - Blue/Frozen/White/Sanrio
    -15%

    5-pack cotton boxer briefs

    Discounted price£11.05Normal price£12.99

    5 pcs | £2.21/pc
  • Printed swim set - Lilac/Frozen/Lilac/Hello Kitty
    -15%

    Printed swim set

    Discounted price£16.15Normal price£18.99

  • 7-pack cotton briefs - Lilac/Frozen/Light Pink/Lilo&Stitch/Cream/Hello Kitty/Light pink/Disney Princesses
    -15%

    7-pack cotton briefs

    Discounted price£11.05Normal price£12.99

    7 pcs | £1.58/pc
  • Fancy dress costume - Light turquoise/Frozen
    -15%

    Fancy dress costume

    Discounted price£17.00Normal price£19.99

Kids’ Clothes

Whether you're looking for party outfits, weekend wear or everyday basics, our kids' clothing collection has them covered from head to toe. From coats, jeans and jumpers, to dresses, shorts and T-shirts, find kids' clothing to dress them for every season and occasion. Explore staple underwear, socks and tights, as well as snuggly pyjamas, dressing gowns and nighties. Encourage their imagination with fancy dress costumes, from character onesies to princess dresses, or complete their daytime wardrobes with our essential kids' trousers and cosy jackets.