Fragrance & Perfume
- 100 ml | £69.90/1 l
Vanilla Dreamer EdT
£8.99
30 ml | £299.67/1 lHair & body mist
£4.99
50 ml | £99.80/1 lSweet Milk EdT
£9.99
30 ml | £333.00/1 lCloud Gazer EdT
£9.99
30 ml | £333.00/1 lHair & body mist
£4.99
100 ml | £49.90/1 lFearless Optimist EdP
£17.99
100 ml | £179.90/1 l- 100 ml | £69.90/1 l
Vanilla Dreamer EdP
£17.99
100 ml | £179.90/1 lMango Haze EdP
£12.99
50 ml | £259.80/1 l- 100 ml | £69.90/1 l
Modern Minimalist EdP
£17.99
100 ml | £179.90/1 lPink Wednesday EdP
£12.99
50 ml | £259.80/1 lRuby Touch EDP
£12.99
50 ml | £259.80/1 lCourt Line EdT
£12.99
30 ml | £433.00/1 lPink Dawn EdP
£12.99
50 ml | £259.80/1 lWhite Air EDP
£12.99
50 ml | £259.80/1 lCall Me Orchid EdP
£12.99
50 ml | £259.80/1 lPersonal Muse Edt
£8.99
30 ml | £299.67/1 lDaily Apple EdP
£12.99
50 ml | £259.80/1 lSilk Stone EdP
£12.99
50 ml | £259.80/1 l- 100 ml | £69.90/1 l
Pink Dawn EdP
£12.99
50 ml | £259.80/1 lCrystal Glow EdP
£12.99
50 ml | £259.80/1 l- 100 ml | £69.90/1 l
- 100 ml | £69.90/1 l
- 100 ml | £69.90/1 l
Bouquet Blush EdP
£12.99
50 ml | £259.80/1 lCandy Skies EdT
£9.99
30 ml | £333.00/1 l
Fragrance & Perfume
Discover all our perfumes and upgrade your signature scent. Browse earthy, mellow, and woody fragrances from our elegant eau de perfume range and pair them with our body lotions. After something lighter? Check out our fresh eau de toilette range for firm favourite and everyday use.



















