Newborn Kleding

794 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Gebreide wollen slofjes - Lichtbeige
    -20%
    H&M Adorables

    Gebreide wollen slofjes

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Boxpakje van kasjmier - Bruin/Beige
    -20%
    H&M Adorables

    Boxpakje van kasjmier

    Kortingsprijs€ 48,00Originele prijs€ 59,99

  • Boxpakje van kasjmier - Beige/Bruin
    -20%
    H&M Adorables

    Boxpakje van kasjmier

    Kortingsprijs€ 48,00Originele prijs€ 59,99

  • Teddy kinderwagenpak van wol - Bruin/Roomwit
    -20%
    H&M Adorables

    Teddy kinderwagenpak van wol

    Kortingsprijs€ 48,00Originele prijs€ 59,99

  • Donzen sneeuwpak - Bruin
    -20%
    H&M Adorables

    Donzen sneeuwpak

    Kortingsprijs€ 64,00Originele prijs€ 79,99

  • Gebreide katoenen salopette - Dusty roze
    -20%
    H&M Adorables

    Gebreide katoenen salopette

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Pyjamapakje met kraag - Roomwit/hartjes
    -20%

    Pyjamapakje met kraag

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

  • Tweedelige set - Donkerrood/Lichtbeige/Lichtroze
    -20%

    Tweedelige set

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Set van 4 fijngebreide maillots - Beige/bruin/Lichtroze/beige/Zwart/grijs gemêleerd/wit/Donkerrood/beige
    -20%

    Set van 4 fijngebreide maillots

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    4 stuks | € 3,60/stuk
  • 10-pack socks - Bruin/lichtbeige/Roze/lichtgrijs/Zwart/grijs/wit/Marineblauw/lichtgrijs/Groen/grijs/zwart/Grijs/zwart/wit
    -20%

    10-pack socks

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    10 stuks | € 0,80/stuk
  • Set van 5 overslagrompers - Beige gemêleerd/taupe/Dusty roze/wit/Dusty blauw/kakigroen/Wit/giraffen/Turkoois/teddyberen/Lichtroze/bloemen/Dusty lichtroze/dessin/Roomwit/aardbeien/Wit/giraffen
    -20%

    Set van 5 overslagrompers

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    5 stuks | € 3,20/stuk
  • Set van 5 rompers - Wit/beige/Wit/Marineblauw/donkerrood/Lichtroze/wit/Wit/grijs/zwart/Paars/donkerrood
    -20%

    Set van 5 rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Tweedelige set - Lichtbeige/Donkerrood/Lichtroze
    -20%

    Tweedelige set

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Tweedelige set - Lichtroze/Donkerrood/Lichtbeige
    -20%

    Tweedelige set

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Gebreid vest - Bruin/Lichtbeige/Wit
    -20%

    Gebreid vest

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Set van 2 maillots - Wit/Zwart/lichtgrijs/Beige/lichtbeige/Donkerrood/lichtbeige/Lichtroze/wit/Rood/wit/Beige gemêleerd
    -20%

    Set van 2 maillots

    Kortingsprijs€ 7,20Originele prijs€ 8,99

    2 stuks | € 3,60/stuk

Newborn Kleding

Onze babykleertjes zijn perfect om het je kleintje zo comfy mogelijk te maken.Of je nu op zoek bent naar een cadeautje of je dagelijkse essentials wil updaten, wij hebben verschillende opties om nieuwe ouders op weg te helpen.Elke dag weer aankleden is een makkie met onze rompers voor baby’s, babykleertjes, shorts en baby cardigans in dromerige kleuren en zachte stoffen.We hebben ook comfortabele nachtkleding en outerwear voor baby’s om te ontdekken.