Nagels

133 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Press-on kunstnagels - Almond Long Golden Tips/Almond Long Ruby Tips/Almond Medium French Tips/Almond Long Rouge Glow/Almond Long Twinkle Time/Almond Long Cosmic Spark/Almond Medium Sugar Glaze/Almond Long Luminous Blush/Oval Short Mocha Dots/Almond Medium Sparkle & Treats/Oval Long Bordeaux Blush/Almond Long Classic Crystal/Square Short French Mani
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Nagellak - Bordeaux/You Say Tomato/Sibylline/Cranberry/Red Over Heels/Bourgogne/Boss in Red/Parisienne/Fandango/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Rustic Nomad/Wood You Rather/Roasted Cocoa/Electric Pearl/Terracotta Flame/Neo Noir/Standing Ovation/Nutmeg/Ice Cold Milk/Grey Matter/December Dawn

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Terracotta Flame/Wood You Rather/Roasted Cocoa/Electric Pearl/Rustic Nomad/Neo Noir/Standing Ovation/Nutmeg/Ice Cold Milk/Grey Matter/December Dawn

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Nutmeg/Wood You Rather/Roasted Cocoa/Electric Pearl/Rustic Nomad/Terracotta Flame/Neo Noir/Standing Ovation/Ice Cold Milk/Grey Matter/December Dawn

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Bourgogne/Bordeaux/You Say Tomato/Sibylline/Cranberry/Red Over Heels/Boss in Red/Parisienne/Fandango/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Parisienne/Bordeaux/You Say Tomato/Sibylline/Cranberry/Red Over Heels/Bourgogne/Boss in Red/Fandango/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Wood You Rather/Roasted Cocoa/Electric Pearl/Rustic Nomad/Terracotta Flame/Neo Noir/Standing Ovation/Nutmeg/Ice Cold Milk/Grey Matter/December Dawn

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Vijf amandelvormige press-on nagels worden in een verticale lijn vanuit een vooraanzicht gepresenteerd. De nagels hebben een glanzende, lichtroze basis met een diepe burgundy French tip-design dat langs het puntige uiteinde buigt.
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Press-on kunstnagels - Almond Medium French Tips/Almond Long Golden Tips/Almond Long Ruby Tips/Almond Long Rouge Glow/Almond Long Twinkle Time/Almond Long Cosmic Spark/Almond Medium Sugar Glaze/Almond Long Luminous Blush/Oval Short Mocha Dots/Almond Medium Sparkle & Treats/Oval Long Bordeaux Blush/Almond Long Classic Crystal/Square Short French Mani
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Nagellak - Head in the Clouds/Cherrywood/Techno Rose/Almond Rose/Masala Chai/Bleached Peach/Rose Chiffon/Forever Flamingo/Sunlit Snapdragon

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Terracotta Flame/Vibe Check/Grey Zone

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Unapologetic/Peak Status

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Roasted Cocoa/Wood You Rather/Electric Pearl/Rustic Nomad/Terracotta Flame/Neo Noir/Standing Ovation/Nutmeg/Ice Cold Milk/Grey Matter/December Dawn

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een flesje nagellak staat rechtop en naar voren gericht, met een heldere vierkante glazen basis gevuld met een glanzende, metallic rode lak. Het flesje heeft een grote, reflecterende zilverkleurige bolvormige dop en toont goudkleurige merknaamtekst op de voorkant.

    Nagellak

    € 8,99

    8 ml | € 1.123,75/1 l
  • Press-on kunstnagels - Almond Long Rouge Glow/Almond Long Golden Tips/Almond Long Ruby Tips/Almond Medium French Tips/Almond Long Twinkle Time/Almond Long Cosmic Spark/Almond Medium Sugar Glaze/Almond Long Luminous Blush/Oval Short Mocha Dots/Almond Medium Sparkle & Treats/Oval Long Bordeaux Blush/Almond Long Classic Crystal/Square Short French Mani
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Nagellak - Rooted Memory/Deep Fig/Morning Spell/Aged Steel/Midnight Sky/Blush Aura/Lost Meadow/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een frontale weergave van een press-on nail kit toont een licht perzikkleurige verpakking met een transparant venster waarin tien amandelvormige nagels te zien zijn. De nagels hebben een doorschijnende roze basis, waarbij sommige zilveren glitter-ombre tips tonen en andere zijn voorzien van zilveren strassaccenten.
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Een rechthoekige, lichtroze verpakking toont een set amandelvormige press-on nagels, van voren zichtbaar via een verticale vensteropening. De glanzende, lichtroze nagels zijn voorzien van goudkleurige sterburst-ontwerpen en kleine, kleurrijke rhinestones.
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Nagellak - Electric Pearl/Wood You Rather/Roasted Cocoa/Rustic Nomad/Terracotta Flame/Neo Noir/Standing Ovation/Nutmeg/Ice Cold Milk/Grey Matter/December Dawn

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een set plaknagels is van voren te zien in een licht perzikkleurige rechthoekige doos, met door een transparant venster een verticale rij van tien amandelvormige nagels met een glanzende parelmoerroze afwerking. Op de verpakking staat bovenaan zilverkleurige metallic lettering en onderaan een klein vegan-symbool.
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Nagellak - Deep Fig/Rooted Memory/Morning Spell/Aged Steel/Midnight Sky/Blush Aura/Lost Meadow/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - You Say Tomato/Bordeaux/Sibylline/Cranberry/Red Over Heels/Bourgogne/Boss in Red/Parisienne/Fandango/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Peak Status/Unapologetic

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Baby Rose/Blue Bite/Mauve Mist/Bitter Brew/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Ruby Ray

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Morning Spell/Rooted Memory/Deep Fig/Aged Steel/Midnight Sky/Blush Aura/Lost Meadow/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Charmed, I'm Sure/In a Blue Moon/Tread Lightly/Mint for More/Veiled Voltage/Look Again/Pearl Paradox/Viva Verde/You Olive Once/Wild Card/Coral Conspiracy

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l

Nagels

Hou je nagels sterk en mooi glanzend met onze luxe selectie voor nagels. Als je de dingen graag natuurlijk houdt, bekijk dan onze must-have nagellak in verschillende nieuwe seizoenskleuren. Op zoek naar iets wat lang houdt en mooi glanst? Dan is onze gellak iets voor jou. We hebben ook kunstnagels in opvallende stijlen voor wie graag een statement maakt. En als het om verzorging gaat, vergeet dan ons assortiment nagelverzorging niet - wij hebben alles in huis, gaande van nagelriemolie tot nagelvijlen en meer.