Ondergoed voor Heren

57 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 10 mid-trunks met Lycra® - Zwart/Grijs gemêleerd/zwart/Turkoois/zwart/Donker kakigroen/donkerbruin
    -20%

    Set van 10 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 40,00Originele prijs€ 49,99

    10 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 5 mid-trunks met Lycra® - Zwart/Marineblauw/dusty blauw/Zwart/donkerbruin/marineblauw/Donkerbruin/bruin/beige/Donker kakigroen/Donkergrijs gemêleerd/zwart/Wit/Grijs gemêleerd
    -20%

    Set van 5 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    5 stuks | € 4,80/stuk
  • Set van 4 geweven boxershorts - Lichtblauw/gestreept/Donkerturkoois/geruit/Lichtblauw/donkerblauw/Bordeauxrood/geruit/Grijs/zwart/Kakigroen/geruit/Zwart/geruit/Marineblauw/dessin/Marineblauw/geruit/Donkerblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Vijf paar herenboxershorts zijn gestapeld, waarbij een verloop van blauwe tinten van donker naar licht wordt weergegeven. De voorkant van het onderste donkerblauwe paar is zichtbaar, met een elastische tailleband en een gevormd voorpaneel.
    -20%

    Set van 5 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    5 stuks | € 4,80/stuk
  • Set van 5 mid-trunks met Lycra® - Zwart/donkerbruin/marineblauw/Zwart/Marineblauw/dusty blauw/Donkerbruin/bruin/beige/Donker kakigroen/Donkergrijs gemêleerd/zwart/Wit/Grijs gemêleerd
    -20%

    Set van 5 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    5 stuks | € 4,80/stuk
  • Vier paar boxershorts liggen plat, waarbij hun bovenste voorste gedeelten en elastische tailles zichtbaar zijn. Eén paar is effen teal, twee paar hebben een teal en groen geruit ontwerp, en het vierde paar is lichtblauw met witte verticale strepen.
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Twee stapels heren boxershorts zijn netjes gerangschikt, waarbij elke stapel meerdere paren in verschillende tinten zwart en grijs met zwarte elastische taillebanden bevat.
    -20%

    Set van 10 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 40,00Originele prijs€ 49,99

    10 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 3 mid-trunks met Lycra® - Zwart/gestreept/Blauw/gestreept
    -20%

    Set van 3 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    3 stuks | € 4,80/stuk
  • Set van 4 geweven boxershorts - Lichtblauw/donkerblauw/Lichtblauw/gestreept/Donkerturkoois/geruit/Bordeauxrood/geruit/Grijs/zwart/Kakigroen/geruit/Zwart/geruit/Marineblauw/dessin/Marineblauw/geruit/Donkerblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Set van 4 geweven boxershorts - Bordeauxrood/geruit/Lichtblauw/gestreept/Donkerturkoois/geruit/Lichtblauw/donkerblauw/Grijs/zwart/Kakigroen/geruit/Zwart/geruit/Marineblauw/dessin/Marineblauw/geruit/Donkerblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Set van 5 mid-trunks met Lycra® - Donkerbruin/bruin/beige/Zwart/Marineblauw/dusty blauw/Zwart/donkerbruin/marineblauw/Donker kakigroen/Donkergrijs gemêleerd/zwart/Wit/Grijs gemêleerd
    -20%

    Set van 5 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    5 stuks | € 4,80/stuk
  • Set van 10 mid-trunks met Lycra® - Turkoois/zwart/Zwart/Grijs gemêleerd/zwart/Donker kakigroen/donkerbruin
    -20%

    Set van 10 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 40,00Originele prijs€ 49,99

    10 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 3 mid-trunks met Lycra® - Dusty blauw/groen/zwart
    -20%

    Set van 3 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    3 stuks | € 4,80/stuk
  • Set van 3 mid-trunks met Lycra® - Blauw/gestreept/Zwart/gestreept
    -20%

    Set van 3 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    3 stuks | € 4,80/stuk
  • Vijf paar herenboxershorts zijn gestapeld, met van boven naar beneden de kleuren zwart, donkergrijs, lichtgrijs, olijfgroen en beige. Elk paar heeft een elastische tailleband en een gestikte voorzakconstructie.
    -20%

    Set van 5 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    5 stuks | € 4,80/stuk
  • Een set van drie boxer briefs wordt getoond in zwart, wit en grijs, gerangschikt in een overlappende stapel met de voorkant naar voren. Elk paar heeft een brede, ton-sur-ton elastische tailleband en een voorgevormd voorpand met verticale stiksels.
    -20%
    Weekday

    3-pack boxershorts

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    3 stuks | € 6,67/stuk
  • Vier paar boxershorts worden gepresenteerd in lagen van zwart naar lichtgrijs, elk met een zachte weefstructuur, een elastische tailleband, lange pijpen en een knoopsluiting aan de voorkant.
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Vier paar boxershorts liggen plat en licht overlappend, met de voorkant naar rechts gericht. Elk paar heeft een elastische tailleband en toont een ander patroon: effen zwart, olijfgroen geruit, beige en zwart geruit, en lichtblauw met wit krijtstreep.
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Vier boxershorts liggen plat naast elkaar, elk voorzien van een elastische tailleband. De set toont een effen zwarte boxer, een zwart-wit geruite boxer, een donkergrijs-wit fijn geruite boxer en een donkergrijze boxer met een subtiel gestreept patroon.
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Set van 2 geweven boxershorts - Lichtblauw/paisleydessin
    -20%

    Set van 2 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
  • Vijf boxerslips liggen plat, opgestapeld en waaierend uit, bekeken vanuit een bovenaanzicht. De voorste boxerslip is lichtgrijs met een zwarte elastische tailleband, en de vier daaronder lagen zijn in verschillende tinten donkergrijs en zwart, elk ook met een zwarte elastische tailleband.
    -20%

    Set van 5 mid-trunks met Lycra®

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    5 stuks | € 4,80/stuk

Ondergoed voor Heren

Vind jouw favoriete pasvorm in herenondergoed. Houd het eenvoudig, kies voor slips voor heren en kies voor een effen zwarte of witte slip. Ontdek boxershorts, gemaakt met COOLMAX®-technologie. Comfort ontmoet functionaliteit met deze vocht absorberende stof. Liever boxershorts? Kies een multipack boxershorts. Kies voor leuke prints of neutrale basiskleuren. Losvallend en comfortabel. Begin je dag met het juiste ondergoed.