Heren Boxershorts

17 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 4 geweven boxershorts - Lichtblauw/gestreept/Donkerturkoois/geruit/Donkerblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit/Lichtblauw/donkerblauw/Kakigroen/geruit/Zwart/geruit/Marineblauw/dessin/Grijs/zwart/Marineblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Vier paar boxershorts liggen plat, waarbij hun bovenste voorste gedeelten en elastische tailles zichtbaar zijn. Eén paar is effen teal, twee paar hebben een teal en groen geruit ontwerp, en het vierde paar is lichtblauw met witte verticale strepen.
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Set van 4 geweven boxershorts - Donkerblauw/geruit/Lichtblauw/gestreept/Donkerturkoois/geruit/Bordeauxrood/geruit/Lichtblauw/donkerblauw/Kakigroen/geruit/Zwart/geruit/Marineblauw/dessin/Grijs/zwart/Marineblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Set van 4 geweven boxershorts - Bordeauxrood/geruit/Lichtblauw/gestreept/Donkerturkoois/geruit/Donkerblauw/geruit/Lichtblauw/donkerblauw/Kakigroen/geruit/Zwart/geruit/Marineblauw/dessin/Grijs/zwart/Marineblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Set van 4 geweven boxershorts - Lichtblauw/donkerblauw/Lichtblauw/gestreept/Donkerturkoois/geruit/Donkerblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit/Kakigroen/geruit/Zwart/geruit/Marineblauw/dessin/Grijs/zwart/Marineblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Vier paar boxershorts liggen plat en licht overlappend, met de voorkant naar rechts gericht. Elk paar heeft een elastische tailleband en toont een ander patroon: effen zwart, olijfgroen geruit, beige en zwart geruit, en lichtblauw met wit krijtstreep.
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Vier boxershorts liggen plat naast elkaar, elk voorzien van een elastische tailleband. De set toont een effen zwarte boxer, een zwart-wit geruite boxer, een donkergrijs-wit fijn geruite boxer en een donkergrijze boxer met een subtiel gestreept patroon.
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Set van 4 geweven boxershorts - Marineblauw/dessin/Lichtblauw/gestreept/Donkerturkoois/geruit/Donkerblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit/Lichtblauw/donkerblauw/Kakigroen/geruit/Zwart/geruit/Grijs/zwart/Marineblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Vier paar boxershorts worden gepresenteerd in lagen van zwart naar lichtgrijs, elk met een zachte weefstructuur, een elastische tailleband, lange pijpen en een knoopsluiting aan de voorkant.
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Set van 2 geweven boxershorts - Lichtblauw/paisleydessin/Kakigroen/geruit
    -20%

    Set van 2 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
  • Set van 4 geweven boxershorts - Marineblauw/geruit/Lichtblauw/gestreept/Donkerturkoois/geruit/Donkerblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit/Lichtblauw/donkerblauw/Kakigroen/geruit/Zwart/geruit/Marineblauw/dessin/Grijs/zwart/Bordeauxrood/geruit
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Set van 4 geweven boxershorts - Bordeauxrood/geruit/Lichtblauw/gestreept/Donkerturkoois/geruit/Donkerblauw/geruit/Bordeauxrood/geruit/Lichtblauw/donkerblauw/Kakigroen/geruit/Zwart/geruit/Marineblauw/dessin/Grijs/zwart/Marineblauw/geruit
    -20%

    Set van 4 geweven boxershorts

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    4 stuks | € 6,00/stuk
  • Boxershorts, 2-pack - Wit, blauw gestreept/Paarse ruit blauwe ruit
    -20%
    Weekday

    Boxershorts, 2-pack

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
  • Boxershorts, 2-pack - Paarse ruit blauwe ruit/Wit, blauw gestreept
    -20%
    Weekday

    Boxershorts, 2-pack

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk

Heren Boxershorts

Maak een voorraad aan uit de ruime selectie heren boxershorts in comfortabel katoen in verschillende kleuren en modellen. Kies uit boxers in neutrale of felle kleuren, gestreepte patronen of ruitjes, in multipacks zodat je lades vol blijven. Ontdek alle stijlen in ademend katoen en jersey voor het ultieme comfort. Bekijk onze trunks en slips voor meer stijlen herenondergoed.