Dames Armbanden

39 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 3 robuuste armbanden - Goudkleurig
    -20%

    Set van 3 robuuste armbanden

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Set van 3 bangles - Zilverkleurig/Goudkleurig
    -20%

    Set van 3 bangles

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    3 stuks | € 3,47/stuk
  • Set van 3 bangles - Goudkleurig/Zilverkleurig
    -20%

    Set van 3 bangles

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    3 stuks | € 3,47/stuk
  • Bedelarmband - Goudkleurig
    -20%

    Bedelarmband

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

  • 2-pack bangle bracelets - Goudkleurig/zilverkleurig
    -20%

    2-pack bangle bracelets

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    2 stuks | € 5,20/stuk
  • Set van 2 armbanden - Goudkleurig/Goudkleurig
    -20%

    Set van 2 armbanden

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Deze goudkleurige sieradenset bevat twee armbanden en twee ringen, weergegeven in een frontaal flatlay-beeld. De bovenste armband toont een verfijnde rij kleine, transparante strassteentjes, de middelste armband een paperclip-schakelketting, en de onderste presenteert twee goudkleurige ringen, waaronder één met een golvende, organische vorm.
    -20%

    Vierdelige sieradenset

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Brede cuffarmband - Goudkleurig
    -20%

    Brede cuffarmband

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Scharnierende bangle - Goudkleurig
    -20%

    Scharnierende bangle

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Set van 2 bangles - Goudkleurig
    -20%

    Set van 2 bangles

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    2 stuks | € 12,00/stuk
  • Set van 2 bangles - Roomwit
    -20%

    Set van 2 bangles

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Set van 2 waterproof armbanden - Goudkleurig/zilverkleurig
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 2 waterproof armbanden

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
  • Deze roségoudkleurige sieradenset bestaat uit twee armbanden en twee ringen, verticaal gerangschikt. De bovenste armband toont een delicate ketting met kleine, gelijkmatig verdeelde kralen, terwijl de middelste een paperclip-chain design heeft. Daaronder bevinden zich twee bijpassende ringen, waarvan één een gestructureerde, gefacetteerde band heeft en de andere vijf kleine bungelende kralenbedels toont.
    -20%

    Vierdelige sieradenset

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Chunky armband - Zilverkleurig
    -20%

    Chunky armband

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Set van 2 armbanden - Goudkleurig/Goudkleurig
    -20%

    Set van 2 armbanden

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Robuuste schakelarmband - Goudkleurig
    -20%

    Robuuste schakelarmband

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Multistring armband - Goudkleurig
    -20%

    Multistring armband

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Bangle - Donkerbeige/gemarmerd
    -20%
    SUMMER 2026

    Bangle

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Set van 2 metalen armbanden - Goudkleurig
    -20%

    Set van 2 metalen armbanden

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • De Wavy Cuff Armband is frontaal gericht en heeft een brede, glanzende goudkleurige band die doorlopende, golvende bewegingen langs het oppervlak vormt.
    -20%
    & Other Stories

    Armband met golvend vorm

    Kortingsprijs€ 28,00Originele prijs€ 35,00

  • Set van 3 kralenarmbanden - Goudkleurig/ananassen
    -20%

    Set van 3 kralenarmbanden

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    3 stuks | € 5,33/stuk
  • Bedelarmband - Goudkleurig
    -20%

    Bedelarmband

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Gemodelleerde paneelarmband - Zilver
    -20%
    & Other Stories

    Gemodelleerde paneelarmband

    Kortingsprijs€ 28,00Originele prijs€ 35,00

  • Bedelarmband - Goudkleurig
    -20%

    Bedelarmband

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Tweekleurige bangle - Donkerbeige/wit
    -20%
    SUMMER 2026

    Tweekleurige bangle

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

Dames Armbanden

Breid je sieradencollectie uit met onze armbanden voor dames. Van chunky armbanden in goud en zilver tot elegante schakelkettinkjes. Ontdek multipacks met kleurrijke kralenarmbanden of ga voor matching sets van armbanden en halskettingen in verschillende kleuren en ontwerpen. Upgrade je dagelijkse sieraden met onze collectie aan stijlen en vind alles van opvallende statement items tot eenvoudige tennisarmbanden. Blader door het volledige assortiment of neem een kijkje bij onze oorbellen voor meer opties.