Geurkaarsen

57 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Een geurkaars is geplaatst in een donkerrode, glanzende glazen houder, van voren afgebeeld met een bijpassende glazen stolp erop. De stolp heeft een ronde knop aan de bovenkant, terwijl de glazen houder onderaan vage tekst toont.
    -20%

    Geurkaars met stolp

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Geurkaars met twee lonten - Sublime Patchouli/Grapefruit Nectar/Winter‘s Eve/Sage Serenity/Vintage Woods/Yuzu Blossom/Crisp Cotton
    -20%

    Geurkaars met twee lonten

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Geurkaars met twee lonten - Grapefruit Nectar/Sublime Patchouli/Winter‘s Eve/Sage Serenity/Vintage Woods/Yuzu Blossom/Crisp Cotton
    -20%

    Geurkaars met twee lonten

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    582 g | € 27,49/1 kg
  • Geurkaars met stolp - Cedarwood Pepper/Cosy Fireplace/Patchouli Vetiver/Rose Geranium
    -20%

    Geurkaars met stolp

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Een geurkaars in een dieprode cilindrische glazen houder is frontaal weergegeven, met bovenop een platte, lichtgekleurde houten deksel. Rondom het onderste deel van de pot zit een wit papieren etiket, waarop de tekst "Winter's Eve Scented Candle" staat, samen met een korte beschrijving van de geur.
    -20%

    Geurkaars met twee lonten

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Geurkaars in matglazen houder - Patchouli Field/Hinoki Woods/Lavender Mist/Salt Ritual
    -20%

    Geurkaars in matglazen houder

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    125 g | € 51,20/1 kg
  • Geurkaars met twee lonten - Sage Serenity/Sublime Patchouli/Grapefruit Nectar/Winter‘s Eve/Vintage Woods/Yuzu Blossom/Crisp Cotton
    -20%

    Geurkaars met twee lonten

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Geurkaars met stolp - Patchouli Vetiver/Cosy Fireplace/Cedarwood Pepper/Rose Geranium
    -20%

    Geurkaars met stolp

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Geurkaars met twee lonten - Vintage Woods/Sublime Patchouli/Grapefruit Nectar/Winter‘s Eve/Sage Serenity/Yuzu Blossom/Crisp Cotton
    -20%

    Geurkaars met twee lonten

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Geurkaars - Christmas Tree
    -20%

    Geurkaars

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    65 g | € 61,54/1 kg
  • Geurkaars - Bruin
    ARKET

    Geurkaars

    € 45,00

  • Een kaarsen carrouselset staat naar voren gericht en bestaat uit een witte kaars in een pot met een zilverkleurige metalen rand en een bevestigde carrouselmechaniek in zilverkleur met hangende sterbedeltjes. Naast de kaars staat een rechthoekige crèmekleurige verpakkingsdoos met subtiele sterpatronen, zilverkleurige kruisende lijnen en gedrukte tekst.
    -20%

    Geurkaars met carrousel

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Geurkaars met twee lonten - Yuzu Blossom/Sublime Patchouli/Grapefruit Nectar/Winter‘s Eve/Sage Serenity/Vintage Woods/Crisp Cotton
    -20%

    Geurkaars met twee lonten

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    582 g | € 27,49/1 kg

Geurkaarsen

Onze geurkaarsen zijn de perfecte accessoire voor elke kamer. Bovendien zorgen ze ervoor dat elke kamer super fris ruikt. Bekijk de verschillende maten en houders online. Van grote geurkaarsen tot schattige kleine geurkaarsen. Kies uit waxinelichtjes, votiefkaarsen, tapse kaarsen en zuilkaarsen. Vul je collectie accessoires verder aan met onze kandelaren of vazen.