Haaraccessoires

95 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 4 zijden scrunchies - Donkerbruin/donkerbeige/Bordeauxrood/roze/Beige/lichttaupe
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 4 zijden scrunchies

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    4 stuks | € 3,00/stuk
  • Set van 3 zijden scrunchies - Wit/dusty roze/beige/Bruin/lichtbeige/Rood/roomwit/roze
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 3 zijden scrunchies

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Een haarclip van glanzend kunststof met een verticaal, golvend design. De clip heeft een marmerpatroon in tinten lavendel, crème en donkerbruin.
    -20%

    Golvende haarklem

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Golvende diadeem - Zwart
    -20%

    Golvende diadeem

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Haarpin - Goudkleurig/Zilverkleurig
    -20%

    Haarpin

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Een kunststof haarklem met een glanzende afwerking toont een vlindervleugelontwerp met uitsparingen in een gemêleerd patroon van roze, paars en wit. De klem laat zijn gebogen, afgeronde tanden en veerscharniermechanisme zien vanuit een zijaanzicht.
    -20%

    Haarklem

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Geplisseerde scrunchie - Dusty lichtblauw
    -20%

    Geplisseerde scrunchie

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

  • Set van 2 tricot haarbanden - Donkerbruin/zwart/Zwart/wit/Donkerbruin/zwart/Dusty paars/zwart/Donker kakigroen/zwart
    -20%

    Set van 2 tricot haarbanden

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    2 stuks | € 3,20/stuk
  • Set van 6 stylingspeldjes - Lichtroze/beige
    -20%

    Set van 6 stylingspeldjes

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    6 stuks | € 0,67/stuk
  • Golvende haarklem - Goudkleurig/Dusty blauw/dessin/Lichtroze
    -20%

    Golvende haarklem

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Padded satijnen diadeem - Dusty lichtblauw
    -20%

    Padded satijnen diadeem

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Scrunchie met dessin - Donkerbruin
    -20%

    Scrunchie met dessin

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Een haarklem van glanzend, semi-transparant roze kunststof met een golvend, serpentinevormig ontwerp en een subtiele gemarmerde textuur. De klem ligt op zijn zijkant om de gladde, vloeiende rondingen en de structurele vorm te benadrukken.
    -20%

    Golvende haarklem

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Haarpin - Zilverkleurig/Goudkleurig
    -20%

    Haarpin

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Set van 6 stylingspeldjes - Lichtroze/lichtbeige
    -20%

    Set van 6 stylingspeldjes

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

    6 stuks | € 0,80/stuk
  • Zijden scrunchie - Dusty donkerbruin
    -20%
    H&M Premium Selection

    Zijden scrunchie

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Set van 3 haaraccessoires - Bruin/schildpaddessin
    -20%

    Set van 3 haaraccessoires

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    3 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 4 zijden scrunchies - Bordeauxrood/roze/Donkerbruin/donkerbeige/Beige/lichttaupe
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 4 zijden scrunchies

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    4 stuks | € 3,00/stuk
  • Brede haarband - Zwart/Donkerbruin
    -20%

    Brede haarband

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Set van 2 haarklemmen - Donkerbruin/luipaarddessin
    -20%

    Set van 2 haarklemmen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    2 stuks | € 3,20/stuk
  • Large scrunchie - Bruin/luipaarddessin
    -20%

    Large scrunchie

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Set van 2 tricot haarbanden - Zwart/wit/Donkerbruin/zwart/Donkerbruin/zwart/Dusty paars/zwart/Donker kakigroen/zwart
    -20%

    Set van 2 tricot haarbanden

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    2 stuks | € 3,20/stuk
  • Haarklem - Zwart
    -20%

    Haarklem

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Een goudkleurige haarspeld in U-vorm is van voren weergegeven en benadrukt de hoogglanzende, reflecterende afwerking en de gladde, afgeronde structuur. Het ontwerp loopt taps toe in twee lange, strakke pinnen.
    -20%

    Haarpin

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Ingerimpelde beauty-hoofdband - Zwart/Donkercerise
    -20%
    H&M Premium Selection

    Ingerimpelde beauty-hoofdband

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Brede diadeem - Bruin/schildpaddessin
    -20%

    Brede diadeem

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Bloemvormige haarklem - Donkerrood/Lichtgroen/Geel
    -20%

    Bloemvormige haarklem

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Haarklem - Bruin/schildpaddessin/Zwart
    -20%

    Haarklem

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Twee goudkleurige metalen bloemhaarclips zijn naar voren gericht en tonen een gepolijst ontwerp met vijf bloemblaadjes, met in het midden een kleinere, gelaagde bloem die is versierd met een cluster van heldere strassstenen.
    -20%

    Set van 2 bloemvormige haarclips

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    2 stuks | € 5,20/stuk
  • Set van 3 zijden scrunchies - Donkerbruin/lichtbeige
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 3 zijden scrunchies

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    3 stuks | € 4,80/stuk

Haaraccessoires

Maak van elke dag je 'best hair day' met onze selectie haaraccessoires. Shop 90s-revival claw clips, butterfly clips en zijden scrunchies - draai je haar omhoog en zet het vast voor moeiteloze styles - of maak je gelegenheidslooks af met textured haarbanden en statement strikken. Ontdek de perfecte haaraccessoires voor bruiloften met onze parel haarbanden en diamanten haarclips, en combineer ze met bijpassendesieraden. Blijf koel in de zomer met onze hoofddoeken in verschillende patronen en ontdek nog meer manieren om je look af te maken met onze hoeden.