Glaswerk

49 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 4 lage drinkglazen - Transparant
    -20%

    Set van 4 lage drinkglazen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    4 stuks | € 1,60/stuk
  • Set van 2 lage drinkglazen - Transparant
    -20%

    Set van 2 lage drinkglazen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 2 drinkglazen - Transparant
    -20%

    Set van 2 drinkglazen

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    2 stuks | € 5,20/stuk
  • Set van 2 drinkglazen - Helder glas
    -20%

    Set van 2 drinkglazen

    Kortingsprijs€ 9,60Originele prijs€ 11,99

    2 stuks | € 4,80/stuk
  • Set van 4 wijnglazen - Transparant
    -20%

    Set van 4 wijnglazen

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 2 delicate drinkglazen - Transparant
    -20%

    Set van 2 delicate drinkglazen

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Vier heldere coupeglazen staan naar VOREN gericht, elk met een gegroefd ontwerp rond de kelk.
    -20%

    Set van 4 coupes van ribbelglas

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    4 stuks | € 5,00/stuk
  • Set Van 6 Wijnglazen - Transparant/Lichtgroen/Paars/Grijs/Blauw
    Mica Decorations
    6 stuks | € 5,83/stuk
  • Set van 4 delicate wijnglazen - Transparant
    -20%

    Set van 4 delicate wijnglazen

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    4 stuks | € 5,00/stuk
  • Set van 2 delicate cocktailcoupes - Transparant
    -20%

    Set van 2 delicate cocktailcoupes

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    2 stuks | € 12,00/stuk
  • Set van 4 drinkglazen - Transparant
    -20%

    Set van 4 drinkglazen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    4 stuks | € 2,00/stuk
  • Set van 4 delicate drinkglazen - Transparant
    -20%

    Set van 4 delicate drinkglazen

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 2 mondgeblazen coupes - Transparant
    -20%

    Set van 2 mondgeblazen coupes

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    2 stuks | € 6,00/stuk
  • Set Van 6 Drinkglazen - Transparant/Paars/Grijs/Lichtgroen
    Mica Decorations
    6 stuks | € 5,83/stuk
  • Set van 4 hoge coupes - Transparant
    -20%

    Set van 4 hoge coupes

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 2 delicate rodewijnglazen - Transparant
    -20%

    Set van 2 delicate rodewijnglazen

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

    2 stuks | € 12,00/stuk
  • Set Van 6 Drinkglazen - Paars/Transparant/Grijs/Lichtgroen
    Mica Decorations
    6 stuks | € 5,83/stuk
  • Set Van 6 Drinkglazen - Grijs/Transparant/Paars/Lichtgroen
    Mica Decorations
    6 stuks | € 5,83/stuk
  • Set Van 6 Wijnglazen - Lichtgroen/Transparant/Paars/Grijs/Blauw
    Mica Decorations
    6 stuks | € 5,83/stuk

Glaswerk

Shop glazen voor dagelijks gebruik en speciale gelegenheden. Maak je keuze uit essentiële items voor een etentje, zoals wijnglazen en champagneglazen, maar ook veelzijdige glazen tumblers, drinkglazen en andere basissspullen. Vul je drankkast aan met korte whiskyglaasjes en hoge highballglazen, plus een reeks andere cocktailglazen en stijlvolle glazen karaffen om indruk te maken op je gasten.