Leggings Voor Kinderen

247 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Sportlegging met DryMove™ - Zwart/Pruimlila/Marineblauw/Stormblauw/Grijsgroen/Paarstaupe/Dusty lila/Marineblauw
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Flared katoenen legging - Zwart/Ivoorwit/hartjes/Light pink/Turquoise striped/Dusty lichtroze/bloemen
    -20%

    Flared katoenen legging

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Set van 2 leggings - Zwart/Roze/gestreept/Roze/hartjes/Marineblauw
    -20%

    Set van 2 leggings

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Sportlegging met SoftMove™ - Zwart/Donkerbruin/Auberginepaars/Lichtroze/Marineblauw
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Katoenen legging - Zwart/hartjes/Zwart/luipaarddessin/Dusty lichtroze/hartjes/Dusty lila/bloemen/Roomwit/elfenmuis/Lichttaupe/luipaarddessin/Lichtroze/sterren
    -20%

    Katoenen legging

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Zwarte jersey legging van katoen, van voren afgebeeld, met een platte, elastische tailleband en twee hartvormige kniestukken met een luipaardprint.
    -20%

    Katoenen legging

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Geribde katoenen legging - Donkerbeige/Beige gemêleerd/Zwart
    -20%
    H&M Adorables

    Geribde katoenen legging

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Sportlegging met DryMove™ - Pruimlila/Zwart/Marineblauw/Stormblauw/Grijsgroen/Paarstaupe/Dusty lila/Marineblauw
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Tweedelige set - Donkerrood/Dusty lichtroze/Rood/Ivoorwit/hartjes
    -20%

    Tweedelige set

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Set van 3 katoenen leggings - Zwart/Lichtroze/lichtblauw/Roze/hartjes/Bleekpaars/hartjes/Wit/stippen/Dusty paars/hartjes
    -20%

    Set van 3 katoenen leggings

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    3 stuks | € 4,00/stuk
  • Geribde katoenen legging - Beige gemêleerd/Donkerbeige/Zwart
    -20%
    H&M Adorables

    Geribde katoenen legging

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Geribde katoenen legging - Zwart/Donkerbeige/Beige gemêleerd
    -20%
    H&M Adorables

    Geribde katoenen legging

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Set van 2 flared leggings - Zwart/Zwart/lichtroze/Taupe/lichtpaars/Lichtbeige/luipaarddessin
    -20%

    Set van 2 flared leggings

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    2 stuks | € 7,20/stuk
  • Donkerbruine sportleggings met een brede, hoge tailleband. Ze hebben een gladde, nauwsluitende pasvorm met minimale zichtbare naden en een ontwerp met volledige lengte, gepresenteerd vanaf de voorkant.
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Sportlegging met DryMove™ - Marineblauw/Zwart/Pruimlila/Stormblauw/Grijsgroen/Paarstaupe/Dusty lila/Marineblauw
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Flared legging - Zwart/Lichtroze/kersen/Lichtroze/eenhoorns/Grijs/hartjes/Wit/roze bloemen/Roomwit/kersen
    -20%

    Flared legging

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Set van 5 katoenen leggings - Zwart/roze/donkerrood/Zwart/Zwart/lichtgrijs/roze/Lichtroze/kersen/Dusty lichtroze/pruimenpaars
    -20%

    Set van 5 katoenen leggings

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    5 stuks | € 4,00/stuk
  • Katoenen legging - Zwart/Lichtroze/hartjes/Dusty paars/luipaarddessin/Lichtroze/hartjes
    -20%

    Katoenen legging

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Sportlegging met SoftMove™ - Bleekroze/IJsblauw/Dusty lila/Zwart
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met SoftMove™

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Sportlegging met DryMove™ - Stormblauw/Zwart/Pruimlila/Marineblauw/Grijsgroen/Paarstaupe/Dusty lila/Marineblauw
    -20%
    H&M Move

    Sportlegging met DryMove™

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Tweedelige set met print - Roze/Lilo & Stitch/Donkergrijs/SmileyWorld®/Lichtblauw/squishmallows/Roomwit/Minnie Mouse/Lila/Gabby's poppenhuis
    -20%

    Tweedelige set met print

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

Leggings Voor Kinderen

Geef basics een update met onze collectie leggings voor kids. De leggings zijn gemaakt van biologisch katoen, eindeloos comfortabel - onze leggings laten zich perfect combineren met een trui op een relaxte dag. Scroll naar neutrale kleuren die overal bij passen, of kies voor polkadots, strepen, bloemenprints en veel meer. We hebben ook multipacks met leggings in superzachte stof. Ontdek de selectie hieronder of zoek naar joggingbroeken voor kids