Accessoires

33 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 3 zijden scrunchies - Wit/dusty roze/beige/Bruin/lichtbeige/Rood/roomwit/roze
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 3 zijden scrunchies

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Zijden haarbonnet - Zwart/Poederroze
    -20%
    H&M Premium Selection

    Zijden haarbonnet

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Zijden haarbonnet - Poederroze/Zwart
    -20%
    H&M Premium Selection

    Zijden haarbonnet

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Set van 6 stylingspeldjes - Lichtroze/beige
    -20%

    Set van 6 stylingspeldjes

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    6 stuks | € 0,67/stuk
  • Haarwrap van microvezel - Wit/Lichtroze
    -20%

    Haarwrap van microvezel

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

  • Een zwarte haarband toont zijn vooraanzicht. Het is gemaakt van een zachte, pluizige stof en de kromming vertoont een gesegmenteerd, opgeblazen ontwerp.
    -20%

    Fluffy haarband

    Kortingsprijs€ 3,20Originele prijs€ 3,99

  • Set van 6 stylingspeldjes - Lichtroze/lichtbeige
    -20%

    Set van 6 stylingspeldjes

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

    6 stuks | € 0,80/stuk
  • Haarwrap van microvezel - Lichtroze/Wit
    -20%

    Haarwrap van microvezel

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

  • Ingerimpelde beauty-hoofdband - Zwart/Donkercerise
    -20%
    H&M Premium Selection

    Ingerimpelde beauty-hoofdband

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Haarwrap van microvezel - Lichtgeel/citroen/Lichtblauw/wolken/Lichtroze/hartjes
    -20%

    Haarwrap van microvezel

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Haarwrap van microvezel - Lichtblauw/wolken/Lichtgeel/citroen/Lichtroze/hartjes
    -20%

    Haarwrap van microvezel

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Haarbonnet met dessin - Roze
    -20%

    Haarbonnet met dessin

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

  • Haarwrap van microvezel - Lichtroze/hartjes/Lichtgeel/citroen/Lichtblauw/wolken
    -20%

    Haarwrap van microvezel

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Ingerimpelde beauty-hoofdband - Donkercerise/Zwart
    -20%
    H&M Premium Selection

    Ingerimpelde beauty-hoofdband

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Een roze haarklem van glanzend kunststof met een subtiel gemarmerd wervelpatroon wordt frontaal gepresenteerd op een lichtgroene verpakkingskaart. De haarklem toont een gebogen, halfcirkelvormig lichaam met afgeronde tanden langs één rand en een bijpassende afgeronde handgreep.
    -20%

    Haarklem met dessin

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Haarklem met decoraties - Lichtroze
    -20%

    Haarklem met decoraties

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Set van 2 haarclips - Bruin/schildpaddessin/Zilverkleurig/Goudkleurig/zilverkleurig
    -20%

    Set van 2 haarclips

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    2 stuks | € 3,20/stuk
  • Haarklem met decoraties - Wit/kersen
    -20%

    Haarklem met decoraties

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

  • Bloemvormige haarklem - Geel
    -20%

    Bloemvormige haarklem

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Zijden scrunchie met strik - Zwart/Donkercerise
    -20%
    H&M Premium Selection

    Zijden scrunchie met strik

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

  • Zijden scrunchie met strik - Donkercerise/Zwart
    -20%
    H&M Premium Selection

    Zijden scrunchie met strik

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

  • Dubbelzijdige haarwikkel - Roze
    -20%

    Dubbelzijdige haarwikkel

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Satijnen haarband - Roze
    -20%

    Satijnen haarband

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Zijden schoonheidsslaapset - Lichtbeige
    -20%
    H&M Premium Selection

    Zijden schoonheidsslaapset

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Een set van vier haarclips is van voren afgebeeld, waarbij elke clip een zilverkleurige metalen alligatorbasis heeft met daaraan een golvende, licht doorschijnende kunststof versiering. De decoratieve onderdelen tonen pasteltinten van perzik, roze, lavendel en lichtgroen, wat een op ijs geïnspireerd ontwerp weerspiegelt.
    -20%

    Set van 4 haarclips

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    4 stuks | € 1,00/stuk
  • Scrunchie met bedeltje - Lichtroze/aardbeien
    -20%

    Scrunchie met bedeltje

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Set van 2 haarclips - Zilverkleurig/Bruin/schildpaddessin/Goudkleurig/zilverkleurig
    -20%

    Set van 2 haarclips

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    2 stuks | € 3,20/stuk