Newborn Rompers met Korte Mouwen

47 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 5 katoenen rompers - Beige/wit/Licht poederroze/poederroze/Turkoois/teddyberen/Dusty lichtroze/bloemen
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    5 stuks | € 3,20/stuk
  • Set van 5 katoenen rompers - Donkerbeige/lichtbeige/Wit/Blauw/wit/Lichtroze/lichtgrijs gemêleerd/Donkergrijs/grijs gemêleerd
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Set van 5 katoenen rompers - Wit/Donkerbeige/lichtbeige/Blauw/wit/Lichtroze/lichtgrijs gemêleerd/Donkergrijs/grijs gemêleerd
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Set van 5 katoenen rompers - Blauw/wit/Donkerbeige/lichtbeige/Wit/Lichtroze/lichtgrijs gemêleerd/Donkergrijs/grijs gemêleerd
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Set van 5 katoenen rompers - Lichtroze/lichtgrijs gemêleerd/Donkerbeige/lichtbeige/Wit/Blauw/wit/Donkergrijs/grijs gemêleerd
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Set van 3 katoenen rompers - Roze/bloemen/Beige/bloemen
    -20%

    Set van 3 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    3 stuks | € 5,33/stuk
  • Set van 5 katoenen rompers - Licht poederroze/poederroze/Beige/wit/Turkoois/teddyberen/Dusty lichtroze/bloemen
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    5 stuks | € 3,20/stuk
  • Set van 2 rompers met borduursel - Lichtbeige/Lichtroze/wit
    -20%

    Set van 2 rompers met borduursel

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    2 stuks | € 6,00/stuk
  • Set van 5 katoenen rompers - Donkergrijs/grijs gemêleerd/Donkerbeige/lichtbeige/Wit/Blauw/wit/Lichtroze/lichtgrijs gemêleerd
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Set van 5 katoenen rompers - Turkoois/teddyberen/Beige/wit/Licht poederroze/poederroze/Dusty lichtroze/bloemen
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    5 stuks | € 3,20/stuk
  • Set van 2 geribde overslagrompers - Dusty roze/gestreept/Lichtblauw/Tout doux
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 geribde overslagrompers

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    2 stuks | € 6,00/stuk
  • Zesdelige tricot set - Wit/teddybeer/Dusty lichtblauw/zeilboten/Roomwit/sinaasappels/Roze/bloemen
    -20%

    Zesdelige tricot set

    Kortingsprijs€ 22,40Originele prijs€ 27,99

  • Set van 3 overslagrompers - Dusty lichtroze/bloemen
    -20%

    Set van 3 overslagrompers

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    3 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 5 katoenen rompers - Lichtblauw/dinosaurussen/Lichtblauw/bloemen/Lichtbeige/honden/Wit/dieren/Roze/bessen/Roze/hartjes/Beige/konijntje/Roze/gestreept/Blauw/ankers/Grijs/gestreept
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Tweedelige set met print - Roomwit/kersen
    -20%

    Tweedelige set met print

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Set van 5 katoenen rompers - Lichtblauw/bloemen/Lichtblauw/dinosaurussen/Lichtbeige/honden/Wit/dieren/Roze/bessen/Roze/hartjes/Beige/konijntje/Roze/gestreept/Blauw/ankers/Grijs/gestreept
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Tweedelige katoenen set - Lichtbeige/wit/Beige/wit/Wit/beige gestreept
    -20%

    Tweedelige katoenen set

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

  • Set van 2 rompers met borduursel - Lichtroze/wit/Lichtbeige
    -20%

    Set van 2 rompers met borduursel

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    2 stuks | € 6,00/stuk
  • Tweedelige geklede set - Lichtbeige/wit/Lichtbeige/wit
    -20%

    Tweedelige geklede set

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Set van 5 katoenen rompers - Lichtbeige/honden/Lichtblauw/dinosaurussen/Lichtblauw/bloemen/Wit/dieren/Roze/bessen/Roze/hartjes/Beige/konijntje/Roze/gestreept/Blauw/ankers/Grijs/gestreept
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Set van 3 katoenen rompers - Beige/bloemen/Roze/bloemen
    -20%

    Set van 3 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    3 stuks | € 5,33/stuk
  • Set van 2 geribde overslagrompers - Lichtblauw/Tout doux/Dusty roze/gestreept
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 geribde overslagrompers

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    2 stuks | € 6,00/stuk
  • Set van 2 katoenen rompers - Dusty lichtgroen/dinosaurussen/Marineblauw/wit
    -20%

    Set van 2 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 2 henleyrompers - Beige/gestreept/Dusty lichtgroen/gestreept
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 henleyrompers

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
  • Set van 2 henleyrompers - Dusty lichtgroen/gestreept/Beige/gestreept
    -20%
    H&M Adorables

    Set van 2 henleyrompers

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk

Newborn Rompers met Korte Mouwen

Bekijk onze selectie schattige rompers met korte mouwen voor pasgeborenen om je baby comfortabel en schattig te houden, ongeacht het weer. Draag onder tops en T-shirts voor een extra goede pasvorm, of combineer met korte broeken bij warmere temperaturen. Kies voor overslag rompers in ballerinastijl voor pasgeborenen of ga voor een multipack rompers voor pasgeborenen, zodat je altijd verschillende opties en reserve hebt. Vind geribde bodysuits met korte mouwen om je baby in stijl een te kleden – bekijk de collectie hier.