Woonaccessoires

233 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Marmeren bakje met deksel - Roestbruin/geruit/Zwart/geruit
    -20%
    H&M Premium Selection

    Marmeren bakje met deksel

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

  • Incense holder and sticks - Papyrus Oud/Salted Sea
    -20%

    Incense holder and sticks

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    12 g | € 866,67/1 kg
  • Incense holder and sticks - Salted Sea/Papyrus Oud
    -20%

    Incense holder and sticks

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    12 g | € 866,67/1 kg
  • Marmeren bakje met deksel - Zwart/geruit/Roestbruin/geruit
    -20%
    H&M Premium Selection

    Marmeren bakje met deksel

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

  • Glazen kerstdecoratie - Goudkleurig/gondel/Goudkleurig/muts met pompon/Zilverkleurig/mokapot/Rood/Hot cocoa/Goudkleurig/laarzen/Zilverkleurig/koffiebeker/Goudkleurig/ski‘s/Donkerbeige/croissant/Wit/want/Zilverkleurig/blikje kaviaar/Wit/Skate/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Transparant/wijnglas/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Glazen kerstdecoratie - Goudkleurig/muts met pompon/Goudkleurig/gondel/Zilverkleurig/mokapot/Rood/Hot cocoa/Goudkleurig/laarzen/Zilverkleurig/koffiebeker/Goudkleurig/ski‘s/Donkerbeige/croissant/Wit/want/Zilverkleurig/blikje kaviaar/Wit/Skate/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Transparant/wijnglas/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Een vierkante marmeren doos met een zwart-crème dambordpatroon staat met het deksel iets open. Verschillende speelkaarten liggen verspreid voor de doos, met uiteenlopende kleuren en plaatjes van de verschillende symbolen en hofkaarten.
    -20%
    H&M Premium Selection

    Kaartspel in marmeren doosje

    Kortingsprijs€ 40,00Originele prijs€ 49,99

  • Glazen kerstdecoratie - Zilverkleurig/mokapot/Goudkleurig/gondel/Goudkleurig/muts met pompon/Rood/Hot cocoa/Goudkleurig/laarzen/Zilverkleurig/koffiebeker/Goudkleurig/ski‘s/Donkerbeige/croissant/Wit/want/Zilverkleurig/blikje kaviaar/Wit/Skate/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Transparant/wijnglas/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Marmeren pot met deksel - Donkerbruin/gemarmerd/Lichtbeige/gemarmerd
    -20%
    H&M Premium Selection

    Marmeren pot met deksel

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Houten opbergdoos - Bruin
    -20%

    Houten opbergdoos

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Set van 2 kerstdecoraties - Goudkleurig/Zilverkleurig
    -20%

    Set van 2 kerstdecoraties

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Katoenen kerstboomrok - Donkergroen/geruit/Rood/geruit
    D120 cm
    -20%

    Katoenen kerstboomrok

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Glazen kerstdecoratie - Rood/Hot cocoa/Goudkleurig/gondel/Goudkleurig/muts met pompon/Zilverkleurig/mokapot/Goudkleurig/laarzen/Zilverkleurig/koffiebeker/Goudkleurig/ski‘s/Donkerbeige/croissant/Wit/want/Zilverkleurig/blikje kaviaar/Wit/Skate/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Transparant/wijnglas/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Katoenen kerstboomrok - Rood/geruit/Donkergroen/geruit
    D120 cm
    -20%

    Katoenen kerstboomrok

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Glazen kerstdecoratie - Goudkleurig/laarzen/Goudkleurig/gondel/Goudkleurig/muts met pompon/Zilverkleurig/mokapot/Rood/Hot cocoa/Zilverkleurig/koffiebeker/Goudkleurig/ski‘s/Donkerbeige/croissant/Wit/want/Zilverkleurig/blikje kaviaar/Wit/Skate/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Transparant/wijnglas/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Marmeren pot met deksel - Lichtbeige/gemarmerd/Donkerbruin/gemarmerd
    -20%
    H&M Premium Selection

    Marmeren pot met deksel

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Glazen kerstdecoratie - Groen/naaldboom/Transparant/naaldboom
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Set van 6 kleine kerstballen - Rood/Donkergroen
    -20%

    Set van 6 kleine kerstballen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    6 stuks | € 1,33/stuk
  • Glazen kerstdecoratie - Zilverkleurig/koffiebeker/Goudkleurig/gondel/Goudkleurig/muts met pompon/Zilverkleurig/mokapot/Rood/Hot cocoa/Goudkleurig/laarzen/Goudkleurig/ski‘s/Donkerbeige/croissant/Wit/want/Zilverkleurig/blikje kaviaar/Wit/Skate/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Transparant/wijnglas/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Glazen kerstdecoratie - Goudkleurig/ski‘s/Goudkleurig/gondel/Goudkleurig/muts met pompon/Zilverkleurig/mokapot/Rood/Hot cocoa/Goudkleurig/laarzen/Zilverkleurig/koffiebeker/Donkerbeige/croissant/Wit/want/Zilverkleurig/blikje kaviaar/Wit/Skate/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Transparant/wijnglas/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Kerstboomdecoratie - Goudkleurig/glazen/Groen/kerstboom/Wit/speelkaarten/Rood/auto/Wit/oester/Wit/zwaan/Wit/ster
    -20%

    Kerstboomdecoratie

    Kortingsprijs€ 7,20Originele prijs€ 8,99

  • Een vooraanzicht van een huisvormige geschenkdoos toont een bruin baksteenontwerp met witte gebogen ramen, een rode dubbele deur en twee groene kerstbomen. De doos is ook versierd met groene slingers en kransen, geaccentueerd met rode strikken.
    -20%

    Adventskalender

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Glazen kerstdecoratie - Donkerbeige/croissant/Goudkleurig/gondel/Goudkleurig/muts met pompon/Zilverkleurig/mokapot/Rood/Hot cocoa/Goudkleurig/laarzen/Zilverkleurig/koffiebeker/Goudkleurig/ski‘s/Wit/want/Zilverkleurig/blikje kaviaar/Wit/Skate/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Transparant/wijnglas/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Een pompoenvormige aardewerkdecoratie toont een donkergrijs, gespikkeld oppervlak met duidelijke verticale ribben en een korte, gebogen steel.
    -20%

    Keramieken decoratie

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

  • Keramieken decoratie - Roomwit/Donkergrijs
    -20%

    Keramieken decoratie

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Glazen kerstdecoratie - Wit/want/Goudkleurig/gondel/Goudkleurig/muts met pompon/Zilverkleurig/mokapot/Rood/Hot cocoa/Goudkleurig/laarzen/Zilverkleurig/koffiebeker/Goudkleurig/ski‘s/Donkerbeige/croissant/Zilverkleurig/blikje kaviaar/Wit/Skate/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Transparant/wijnglas/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Glazen kerstdecoratie - Zilverkleurig/blikje kaviaar/Goudkleurig/gondel/Goudkleurig/muts met pompon/Zilverkleurig/mokapot/Rood/Hot cocoa/Goudkleurig/laarzen/Zilverkleurig/koffiebeker/Goudkleurig/ski‘s/Donkerbeige/croissant/Wit/want/Wit/Skate/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Transparant/wijnglas/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

Woonaccessoires

Voeg die kleine details toe die persoonlijkheid in een kamer brengen met ons assortiment woonaccessoires. Kies uit een selectie wanddecoraties, decoraties en andere versieringen om je woonruimte wat flair te geven. Van elegante decoratieve manden en bureau organizers tot artistieke sculpturen en prullaria dienbladen, je vindt de perfecte stukken om een gesprek op gang te brengen en een uniek gevoel aan je interieur te geven. Voeg functionele stijl toe met chique glazen geur diffusers en update de inrichting van je woonkamer met eigenzinnige ingelijste kunst aan de muur en posters.