Oorbellen

126 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 6 earcuffs - Goudkleurig
    -20%

    Set van 6 earcuffs

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    6 stuks | € 0,67/stuk
  • Dubbele oorringen - Goudkleurig
    -20%

    Dubbele oorringen

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Oorhangers - Goudkleurig/oranje
    -20%

    Oorhangers

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

  • Een paar druppelvormige oorbellen wordt getoond in een gelaagd, gebogen ontwerp vanuit een frontale aanzicht. De oorbellen combineren gepolijste lussen van goudkleurig metaal met een centrale, glanzende, donkerbruine kunststof inleg.
    -20%

    Druppelvormige oorbellen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Oorbellen met kraal - Zilverkleurig/zwart
    -20%

    Oorbellen met kraal

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Oorstekers - Goudkleurig
    -20%

    Oorstekers

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Oorringen - Zilverkleurig/Goudkleurig
    -20%

    Oorringen

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Oorstekers - Goudkleurig
    -20%

    Oorstekers

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Statementoorbellen - Goudkleurig
    -20%

    Statementoorbellen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Tweekleurige oorringen - Goudkleurig/bordeauxrood
    -20%

    Tweekleurige oorringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Oorringen - Goudkleurig
    -20%

    Oorringen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • 6 paar oorbellen - Goudkleurig
    -20%

    6 paar oorbellen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    6 stuks | € 1,33/stuk
  • Oorringen - Goudkleurig/Zilverkleurig
    -20%

    Oorringen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Bloemvormige oorbellen - Lichtroze/goudkleurig
    -20%

    Bloemvormige oorbellen

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Oorringen - Zilverkleurig/Goudkleurig
    -20%

    Oorringen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Grote, zilverkleurige metalen studoorbellen met een gepolijst, sculpturaal koepelontwerp worden door het model gedragen. De oorbellen worden gecombineerd met een zwarte coltrui en een gestructureerde zwarte blazer.
    -20%

    Oorstekers

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

  • Een oorbel met bungelsieraden, bestaande uit een cluster van ronde en druppelvormige parelmoerachtige kunststof kralen aan fijne metalen kettinkjes, wordt gedragen door het model. De oorbel hangt aan de oorlel en rust tegen de hoge kraag van een crèmekleurig satijnen shirt.
    -20%

    Oorhangers met kralen

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • The model is wearing metal pendant earrings featuring pearly plastic beads in different sizes. The visible earring features a curved gold-tone hook suspending a large, irregular baroque-style bead and a smaller round bead. The jewellery is styled with a high-collared, cream-coloured garment featuring lace-up back details.
    -20%

    Oorhangers

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Statementoorringen - Goudkleurig
    -20%

    Statementoorringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Set brede oorringen - Goudkleurig/Zilver
    -20%
    & Other Stories

    Set brede oorringen

    Kortingsprijs€ 23,20Originele prijs€ 29,00

  • Twee goudkleurige ear cuffs liggen plat in een vooraanzicht en tonen een hoogglanzende afwerking. De kleinere cuff bovenaan heeft een slanke, klassieke C-vorm, terwijl de grotere cuff onderaan een dikker, afgerond ontwerp heeft.
    -20%

    Set van 2 earcuffs

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    2 stuks | € 2,00/stuk
  • Bloemvormige oorhangers - Goudkleurig
    -20%

    Bloemvormige oorhangers

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Waterproof oorringen - Goudkleurig
    -20%
    H&M Premium Selection

    Waterproof oorringen

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • 6 paar oorringen - Goudkleurig
    -20%

    6 paar oorringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    6 stuks | € 1,33/stuk
  • Druppelvormige oorringen - Goudkleurig
    -20%

    Druppelvormige oorringen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Ovale oorstekers - Goudkleurig/donkerrood
    -20%

    Ovale oorstekers

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Oorbellen - Goudkleurig
    -20%

    Oorbellen

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Oorhangers - Zilverkleurig/Goudkleurig
    -20%

    Oorhangers

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Zilverkleurige metalen hoepeloorbellen met een robuust, gedraaid design worden gedragen aan het oor van het model in zijaanzicht.
    -20%

    Oorringen

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

  • Een set van vier paar goudkleurige oorbellen toont een verticale opstelling van gepolijste, sikkelvormige ontwerpen. De bovenste twee paar bestaan uit open ear cuffs in kleine en middelgrote formaten, terwijl de onderste twee paar hoop earrings met steeksluiting en vlindersluitingen laten zien.
    -20%

    4 paar oorbellen en earcuffs

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    4 stuks | € 2,00/stuk

Oorbellen

Oorbellen zijn de finishing touch bij iedere outfit. Versier je oren met extravagante gouden oorbellen of ga voor een chic effect met parel oorbellen. Voor een neutrale look zit je bij H&M ook goed. Met wat oorknopjes of kleine oorringetjes geef je je outfit net een andere draai maar blijf je toch subtiel. Voor een totaal effect mix je je oorringen of oorhangers met wat bijpassende kettingen of Ringen.