Haaraccessoires Meisjes 2-8 J

61 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Gevlochten diadeem - Paars/Rapunzel/Turkoois/Frozen
    -20%

    Gevlochten diadeem

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Set van 20 haarelastieken - Rood/goudkleurig
    -20%

    Set van 20 haarelastieken

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    20 stuks | € 0,20/stuk
  • Gevlochten diadeem - Turkoois/Frozen/Paars/Rapunzel
    -20%

    Gevlochten diadeem

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Set van 4 haarclips - Lichtturkoois/Frozen/Rood/Hello Kitty/Lichtblauw/Frozen
    -20%

    Set van 4 haarclips

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

    4 stuks | € 1,20/stuk
  • Diadeem met strik - Zwart/Minnie Mouse/Rood/Sneeuwwitje
    -20%

    Diadeem met strik

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Brede diadeem - Blauw/kersen
    -20%

    Brede diadeem

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Driedelige sieradenset - Lichtblauw/Frozen
    -20%

    Driedelige sieradenset

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Diadeem met applicaties - Roze/kat/Zwart
    -20%

    Diadeem met applicaties

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Haarclips en -elastieken - Roze/goudkleurig
    -20%

    Haarclips en -elastieken

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Tweedelige verkleedset - Zwart/spinnenweb/Roze/uitgeholde pompoen
    -20%

    Tweedelige verkleedset

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Tweedelige verkleedset - Roze/uitgeholde pompoen/Zwart/spinnenweb
    -20%

    Tweedelige verkleedset

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Diadeem met strik - Rood/Sneeuwwitje/Zwart/Minnie Mouse
    -20%

    Diadeem met strik

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • 2-pack bow-detail scrunchies - Zwart/roomwit polkadot/Rood/geruit
    -20%

    2-pack bow-detail scrunchies

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    2 stuks | € 2,00/stuk
  • Vier metalen klikspeldjes presenteren verschillende ontwerpen met Hello Kitty-thema's, gezien vanaf de voorkant. Twee speldjes tonen witte Hello Kitty-hoofdjes, één met een rode strik en de ander met een appel en melkpakje, terwijl een derde speldje een bruine berenkop met een rode strik weergeeft en de vierde een rode appel met de tekst "Hello Kitty" laat zien.
    -20%

    Set van 4 haarclips

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

    4 stuks | € 1,20/stuk
  • Een feesthoofdband ligt plat en heeft een kegelvormige hoed met afwisselende verticale strepen in bordeauxrood en crème. Rond de basis van de hoed zit een geplooide witte tule rand met gouden sterren, terwijl de top is versierd met een kleine witte tule pompon, alles bevestigd aan een stevige bordeauxrode hoofdband.
    -20%

    Diadeem met applicaties

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Bow hair clip - Bruin/polkadot
    -20%

    Bow hair clip

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Set van 4 haarclips - Lichtroze/eenhoorn/Rood/kerst
    -20%

    Set van 4 haarclips

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

    4 stuks | € 1,20/stuk
  • Diadeem met applicaties - Zwart/vleermuizen
    -20%

    Diadeem met applicaties

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Diadeem met applicaties - Zwart/Roze/kat
    -20%

    Diadeem met applicaties

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Diadeem met strik - Lichtroze
    -20%

    Diadeem met strik

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Haarclip met strik - Rood/Zwart/Rood/geruit
    -20%

    Haarclip met strik

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Twee elastische scrunchies liggen plat, elk voorzien van een decoratieve strik. De bovenste scrunchie heeft een rood tartanpatroon, terwijl de onderste scrunchie effen rood is met een gladde afwerking.
    -20%

    2-pack bow-detail scrunchies

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    2 stuks | € 2,00/stuk
  • Een zwarte haarstrik van geribde grosgrainstof is naar voren gericht en heeft een centrale knoop, gestructureerde lussen en twee brede, schuin aflopende uiteinden die naar beneden lopen.
    -20%

    Haarclip met strik

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

  • Set van 2 diademen met strik - Rood/zwart
    -20%

    Set van 2 diademen met strik

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
  • Bloemvormige scrunchie - Roomwit/polkadot
    -20%

    Bloemvormige scrunchie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Diadeem met strik - Dusty lichtroze/polkadot/Marineblauw
    -20%

    Diadeem met strik

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

Haaraccessoires Meisjes 2-8 J

Onze collectie haaraccessoires voor kids zijn de finishing touch voor haar outfit. We hebben haarbanden met prints en kralen, maar ook mooie haarspeldjes, veelkleurige elastiekjes en meer voor elke dag of voor een speciale gelegenheid. Bekijk de selectie hieronder of ontdek onze juwelen voor meisjes en tassen voor meer inspiratie.