Ga naar hoofdpagina

Zoekresultaten

bord

Bedoelde je: "borduursel"?

Zoekresultaten bord

83 producten
Filteren
    • Twee ronde, lichtbeige borden zijn verticaal gepositioneerd, de een boven de ander. Elk bord heeft een vlakke binnenkant en een iets verhoogde buitenrand. - 1
    • Twee ronde, lichtbeige borden zijn verticaal gepositioneerd, de een boven de ander. Elk bord heeft een vlakke binnenkant en een iets verhoogde buitenrand. - 2
    • Twee ronde, licht beige borden zijn gestapeld en schuin geplaatst van linksboven naar rechtsonder. Het kleinere bovenste bord, dat eruitziet als een ondiepe kom, rust binnen de bredere rand van het grotere bord eronder. Beide borden hebben een gladde, glanzende afwerking. - 3
    • Twee ronde lichtbeige borden tonen gladde, licht glanzende oppervlakken. Hun binnenkanten zijn zichtbaar, met randen die zachtjes naar boven buigen. - 4
    -20%

    Set van 2 porseleinen dinerborden

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    2 stuks | € 6,00/stuk
    • Set van 2 diepe keramieken borden - Wit/Taupe/Dusty blauw - 1
    • Set van 2 diepe keramieken borden - Wit/Taupe/Dusty blauw - 2
    • Set van 2 diepe keramieken borden - Wit/Taupe/Dusty blauw - 3
    • Set van 2 diepe keramieken borden - Wit/Taupe/Dusty blauw - 4
    -20%

    Set van 2 diepe keramieken borden

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    2 stuks | € 8,00/stuk
    • Twee identieke witte ronde borden liggen plat en omhoog gericht, elk met een iets verhoogde rand, en zijn verticaal boven elkaar geplaatst. - 1
    • Twee identieke witte ronde borden liggen plat en omhoog gericht, elk met een iets verhoogde rand, en zijn verticaal boven elkaar geplaatst. - 2
    • Twee identieke witte ronde borden liggen plat en omhoog gericht, elk met een iets verhoogde rand, en zijn verticaal boven elkaar geplaatst. - 3
    • Twee witte borden zijn gestapeld, waarbij het kleinere bovenste bord gedeeltelijk het grotere bord eronder overlapt. Hun gladde, gebogen oppervlakken zijn zo geplaatst dat hun ondiepe vorm zichtbaar wordt. - 4
    • Twee witte, ronde borden met gladde oppervlakken en subtiele, verhoogde randen. Eén bord is gepositioneerd in het bovenste kader en een ander in het onderste kader, beide gedeeltelijk bijgesneden. - 5
    -20%

    Set van 2 porseleinen voorgerechtbordjes

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk

    New Arrival

    • Middelgroot porseleinen bord - Wit/zwart - 1
    • Middelgroot porseleinen bord - Wit/zwart - 2
    • Middelgroot porseleinen bord - Wit/zwart - 3
    -20%

    Middelgroot porseleinen bord

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

borduursel

Hoe tevreden ben je over de zoekresultaten?

Niet tevredenHeel tevreden

Zie hier voor informatie over hoe we met je gegevens omgaan Privacyverklaring.