Ga naar hoofdpagina

Zoekresultaten

porseleinen bord

Zoekresultaten porseleinen bord

24 producten
Filteren
    • Vier witte keramische borden zijn van voren weergegeven, elk met een geschulpte rand met een dunne, donkere dubbele randafwerking. Op elk bord staat een andere centrale illustratie, waaronder maretak met een rood lint, een hulsttakje met rode bessen, een staande hert en een groene krans met een rode strik. - 1
    • Vier witte keramische borden zijn van voren weergegeven, elk met een geschulpte rand met een dunne, donkere dubbele randafwerking. Op elk bord staat een andere centrale illustratie, waaronder maretak met een rood lint, een hulsttakje met rode bessen, een staande hert en een groene krans met een rode strik. - 2
    • Een vierkante, crèmekleurige doos toont de voorzijde van de verpakking, met een dubbele groene rand en vier geïllustreerde groenblijvende takjes met rode en roze bessen, gerangschikt in een cirkelvormig ontwerp. De tekst "SMALL PLATE Set of 4" staat in een zwart serif-lettertype in het midden van de kransillustratie. - 3
    • Vier witte keramische borden staan frontaal opgesteld in een twee-bij-twee-opstelling, waarbij elk bord is voorzien van een geschulpte rand met een dunne donkere omlijning. Op de borden staan verschillende centrale illustraties, waaronder een maretak takje met een rood strikje, een hulsttak met drie rode bessen, een staande hert en een groene krans versierd met een rood lint. - 4
    • Een stapel van vier witte keramische borden rust onder een lichte hoek en heeft gegolfde randen met dunne dubbele zwarte randen. Het bovenste bord heeft een groen kransontwerp met een roze strik in het midden. - 5
    -20%

    4-pack printed porcelain mini plates

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    4 stuks | € 4,00/stuk

    New Arrival

    • Set van 2 porseleinen dinerborden - Wit/zwart/Wit/rood - 1
    • Set van 2 porseleinen dinerborden - Wit/zwart/Wit/rood - 2
    • Set van 2 porseleinen dinerborden - Wit/zwart/Wit/rood - 3
    • Set van 2 porseleinen dinerborden - Wit/zwart/Wit/rood - 4
    • Set van 2 porseleinen dinerborden - Wit/zwart/Wit/rood - 5
    -20%

    Set van 2 porseleinen dinerborden

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    2 stuks | € 4,00/stuk
    • 2-pack porcelain mid plates - Wit/zwart/Wit/rood - 1
    • 2-pack porcelain mid plates - Wit/zwart/Wit/rood - 2
    • 2-pack porcelain mid plates - Wit/zwart/Wit/rood - 3
    • 2-pack porcelain mid plates - Wit/zwart/Wit/rood - 4
    • 2-pack porcelain mid plates - Wit/zwart/Wit/rood - 5
    • 2-pack porcelain mid plates - Wit/zwart/Wit/rood - 6
    -20%

    2-pack porcelain mid plates

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    2 stuks | € 3,20/stuk
    • Porseleinen kinderbord - Wit/dinosaurus - 1
    • Porseleinen kinderbord - Wit/dinosaurus - 2
    • Porseleinen kinderbord - Wit/dinosaurus - 3
    -20%

    Porseleinen kinderbord

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

bord

Hoe tevreden ben je over de zoekresultaten?

Niet tevredenHeel tevreden

Zie hier voor informatie over hoe we met je gegevens omgaan Privacyverklaring.