Nagellak

96 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Een flesje nagellak staat rechtop in een frontale aanzicht, met een afgeronde, transparante glazen fles gevuld met licht perzikkleurige nagellak en voorzien van een hoge, witte cilindervormige dop. Op de voorkant van het flesje staan het goudkleurige H&M-logo en de inhoudsaanduiding.
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • A.S.A.P. Quick Dry nagellak - Caffeine Cloud/Velvet Heart/Silver Sencha/Pastel Poetry
    -20%

    A.S.A.P. Quick Dry nagellak

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

    10.5 ml | € 533,33/1 l
  • Rapid Gloss topcoat - Transparent
    -20%

    Rapid Gloss topcoat

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

    10 ml | € 560,00/1 l
  • Nagellak - Rose Chiffon/Almond Rose/Head in the Clouds/Sunlit Snapdragon/Masala Chai/Techno Rose/Bleached Peach/Cherrywood/Forever Flamingo
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Peak Status/Unapologetic
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - You Say Tomato/Bordeaux/Cranberry/Sibylline/Boss in Red/Parisienne/Red Over Heels/Bourgogne/Fandango/Lemon Parfait/Peak Status/Red Carpet
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Baby Rose/Zesty Nectar/Mauve Mist/Blue Bite/Bitter Brew/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Verdant Vibes/Ruby Ray
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak, in een lichtblauwe tint, vult een flesje met een afgerond, koepelvormig lichaam en een heldere rechthoekige basis. Een lichtbeige cilindrische dop siert de fles, en aan de voorkant prijkt het gouden 'H&M'-logo en de witte tekst 'NET 0,27 FL OZ / 8 ml'.
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • A.S.A.P. Quick Dry nagellak staat naar voren gericht, met een doorzichtige glazen fles met een zeshoekige basis die glinsterende groene lak bevat. Een witte cilindrische dop zit bovenop, en de fles toont productinformatie op het voorste oppervlak.
    -20%

    A.S.A.P. Quick Dry nagellak

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

    10.5 ml | € 533,33/1 l
  • Nagellak - Morning Spell/Deep Fig/Midnight Sky/Rooted Memory/Soft Illusion/Aged Steel/Blush Aura/Lost Meadow/Moonveil
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Charmed, I'm Sure/Veiled Voltage/You Olive Once/Tread Lightly/Mint for More/In a Blue Moon/Look Again/Viva Verde/Wild Card/Coral Conspiracy/Pearl Paradox
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • A.S.A.P. Quick Dry topcoat - Transparant
    -20%

    A.S.A.P. Quick Dry topcoat

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

    10.5 ml | € 533,33/1 l
  • Nagellak - Techno Rose/Almond Rose/Head in the Clouds/Sunlit Snapdragon/Masala Chai/Rose Chiffon/Bleached Peach/Cherrywood/Forever Flamingo
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Soft Illusion/Deep Fig/Midnight Sky/Rooted Memory/Morning Spell/Aged Steel/Blush Aura/Lost Meadow/Moonveil
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Tread Lightly/Veiled Voltage/You Olive Once/Charmed, I'm Sure/Mint for More/In a Blue Moon/Look Again/Viva Verde/Wild Card/Coral Conspiracy/Pearl Paradox
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Mint for More/Veiled Voltage/You Olive Once/Charmed, I'm Sure/Tread Lightly/In a Blue Moon/Look Again/Viva Verde/Wild Card/Coral Conspiracy/Pearl Paradox
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Bleached Peach/Almond Rose/Head in the Clouds/Sunlit Snapdragon/Masala Chai/Rose Chiffon/Techno Rose/Cherrywood/Forever Flamingo
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Priming base coat - Roze
    -20%

    Priming base coat

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

    10 ml | € 560,00/1 l
  • Een koraalrode nagellakfles staat rechtop, naar voren gericht. De ronde glazen fles is voorzien van een witte cilindrische dop, met het H&M-logo en "NET 0.27 FL. OZ. / 8 ml" zichtbaar in gouden letters aan de voorkant.
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Een fles nagellak staat rechtop in een aanzicht van voren en laat een heldere, rechthoekige glazen basis zien, gevuld met een glinsterende, lichtbeige vloeistof. De fles heeft een grote, bolvormige dop met een sterk reflecterende metallic zilveren afwerking, met gouden branding op de voorkant.
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 7,20Originele prijs€ 8,99

    8 ml | € 900,00/1 l
  • Een fles glinsterende zilveren nagellak staat recht van voren, met een heldere rechthoekige glazen body gevuld met metallic zilver vloeistof. De fles heeft een grote, hoog reflecterende bolvormige chromen dop en toont de goudkleurige tekst "H&M BEAUTY" aan de voorkant.
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 7,20Originele prijs€ 8,99

    8 ml | € 900,00/1 l
  • Nagellak - Vibe Check/Terracotta Flame/Grey Zone
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Aged Steel/Deep Fig/Midnight Sky/Rooted Memory/Morning Spell/Soft Illusion/Blush Aura/Lost Meadow/Moonveil
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Bitter Brew/Zesty Nectar/Mauve Mist/Baby Rose/Blue Bite/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Verdant Vibes/Ruby Ray
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Neo Noir/Rustic Nomad/Wood You Rather/December Dawn/Grey Matter/Electric Pearl/Ice Cold Milk/Roasted Cocoa/Standing Ovation/Nutmeg/Terracotta Flame
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Blush Aura/Deep Fig/Midnight Sky/Rooted Memory/Morning Spell/Soft Illusion/Aged Steel/Lost Meadow/Moonveil
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - In a Blue Moon/Veiled Voltage/You Olive Once/Charmed, I'm Sure/Tread Lightly/Mint for More/Look Again/Viva Verde/Wild Card/Coral Conspiracy/Pearl Paradox
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Rum Raisin D'être/Electric Feels/Forget Me Not/Wildwood
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Lost Meadow/Deep Fig/Midnight Sky/Rooted Memory/Morning Spell/Soft Illusion/Aged Steel/Blush Aura/Moonveil
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Red Over Heels/Bordeaux/Cranberry/Sibylline/Boss in Red/You Say Tomato/Parisienne/Bourgogne/Fandango/Lemon Parfait/Peak Status/Red Carpet
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Forever Flamingo/Almond Rose/Head in the Clouds/Sunlit Snapdragon/Masala Chai/Rose Chiffon/Techno Rose/Bleached Peach/Cherrywood
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Minted Mirage/Zesty Nectar/Mauve Mist/Baby Rose/Blue Bite/Bitter Brew/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Verdant Vibes/Ruby Ray
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Tidal Code/Moss & Mayhem/Enchanted Mist/Digital Drift
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Papaya Punch/Glossberry/Cantaloupe Crush
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • A.S.A.P. Quick Dry nagellak - Pastel Poetry/Velvet Heart/Caffeine Cloud/Silver Sencha
    -20%

    A.S.A.P. Quick Dry nagellak

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

    10.5 ml | € 533,33/1 l
  • A.S.A.P. Quick Dry nail polish - Liquid Assets/Kaleidoscope/Love Bug
    -20%

    A.S.A.P. Quick Dry nail polish

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

    10.5 ml | € 533,33/1 l

Nagellak

Op zoek naar de ultieme thuismanicure? Hier moet je zijn! Onze selectie nagellak bevat alles; van pastelkleuren tot kleurrijke lichte en donkere tinten, matchend met jouw look. Gewoon aanbrengen over een basislaag en afwerken met een doorschijnende toplaag voor een lang houdende, onberispelijke afwerking. Een speciale gelegenheid voor de boeg? Bekijk ons assortiment nepnagels of ontdek de volledige collectie nagelverzorging.