Jongens Jeans 2-8 J

87 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Denim joggers met dessin - Denimblauw/gestreept
    -20%

    Denim joggers met dessin

    Kortingsprijs€ 18,40Originele prijs€ 22,99

  • Slim Fit Lined Jeans - Licht denimblauw/Denimblauw/Denimzwart/Denimblauw/Donkergrijs
    -20%

    Slim Fit Lined Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Een blauwe gewassen denim jeans wordt van voren getoond, met een klassiek ontwerp met vijf zakken, riemlussen en een centrale knoopsluiting in de taille. De straight-leg jeans heeft opgerolde broekspijpen, waardoor een donkergroene en blauw geruite stoffen voering zichtbaar is.
    -20%

    Slim Fit Lined Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Set van 2 katoenen joggers - Bruin/denimblauw/Donker denimblauw/kakigroen/Donker denimgrijs/denimzwart
    -20%

    Set van 2 katoenen joggers

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
  • Jeans met ruime pasvorm - Donker denimblauw/Denimgrijs/Denimblauw
    -20%
    H&M Adorables

    Jeans met ruime pasvorm

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Skinny Fit Jeans - Denimblauw/Licht denimgrijs
    -20%

    Skinny Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Slim Fit Lined Jeans - Denimzwart/Licht denimblauw/Denimblauw/Denimblauw/Donkergrijs
    -20%

    Slim Fit Lined Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Twee paar slim-fit jeans van gewassen denim hangen frontaal in beeld, waarbij een lichtblauw paar direct over een donkergrijs paar is gelaagd. Beide paren hebben een klassieke tailleband met riemlussen, een metalen knoopsluiting, een mock fly en gebogen steekzakken aan de voorkant.
    -20%

    Set van 2 Slim Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

    2 stuks | € 16,00/stuk
  • Set van 2 Relaxed Fit Jeans - Denimzwart/denimblauw
    -20%

    Set van 2 Relaxed Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

    2 stuks | € 16,00/stuk
  • Denim utilityjoggers - Bleek denimblauw
    -20%

    Denim utilityjoggers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

  • Broek van katoenen denim - Licht denimblauw
    -20%

    Broek van katoenen denim

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Corduroy jeans - Donkergroen
    -20%
    ARKET

    Corduroy jeans

    Kortingsprijs€ 31,20Originele prijs€ 39,00

  • Skinny Fit Jeans - Licht denimgrijs/Denimblauw
    -20%

    Skinny Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Makkelijke denim broek - Blauw/Taupe/Zwart/Donkerblauw/Donkerblauw/Zwart/Gewassen grijs/Blauw
    -20%
    ARKET

    Makkelijke denim broek

    Kortingsprijs€ 31,20Originele prijs€ 39,00

  • Een bruine denim broek staat van voren gericht en laat een elastische tailleband zien met een centrale knoopsluiting en twee gebogen zakken aan de voorkant. De straight-leg broek heeft een losse pasvorm met een imitatiegulp en gestikte zomen.
    -20%
    ARKET

    Makkelijke denim broek

    Kortingsprijs€ 31,20Originele prijs€ 39,00

  • Makkelijke denim broek - Zwart/Blauw/Taupe/Donkerblauw/Donkerblauw/Zwart/Gewassen grijs/Blauw
    -20%
    ARKET

    Makkelijke denim broek

    Kortingsprijs€ 31,20Originele prijs€ 39,00

  • Jeans met normale pasvorm - Middenblauw
    -20%
    ARKET

    Jeans met normale pasvorm

    Kortingsprijs€ 31,20Originele prijs€ 39,00

  • Makkelijke denim broek - Donkerblauw/Blauw/Taupe/Zwart/Donkerblauw/Zwart/Gewassen grijs/Blauw
    -20%
    ARKET

    Makkelijke denim broek

    Kortingsprijs€ 31,20Originele prijs€ 39,00

  • Baggy Fit Jeans - Licht denimblauw/Denimgrijs/Donker denimblauw/Denimblauw
    -20%

    Baggy Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Set van 2 katoenen joggers - Donker denimgrijs/denimzwart/Donker denimblauw/kakigroen/Bruin/denimblauw
    -20%

    Set van 2 katoenen joggers

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
  • Loose Fit Jeans - Zwart/Licht denimblauw/Donker denimblauw/Licht denimgrijs/Denimblauw
    -20%

    Loose Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Originele prijs€ 22,99

  • Donkerblauwe pull-on jeans aan de voorkant hebben een wijde pasvorm en rechte pijpen, met een elastische, geplooide tailleband, een ritssluiting en twee afgeronde voorzakken.
    -20%
    ARKET

    Makkelijke denim broek

    Kortingsprijs€ 31,20Originele prijs€ 39,00

  • Super Soft Slim Fit Jeans - Denimblauw/Donker denimblauw/Donkergrijs/Licht denimblauw/Denimblauw
    -20%

    Super Soft Slim Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Loose Fit Barrel Jeans - Washed donkergrijs/Denimblauw
    -20%

    Loose Fit Barrel Jeans

    Kortingsprijs€ 18,40Originele prijs€ 22,99

  • Relaxed Tapered Fit Jeans - Donkergrijs/Licht denimgrijs/Licht denimblauw/Donker denimblauw
    -20%

    Relaxed Tapered Fit Jeans

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

Jongens Jeans 2-8 J

Aankleden wordt een makkie met onze jongensjeans.Onze skinny-fit jeans zijn een basic die overal bij passen - je vindt zwarte, grijze en denimblauwe opties in onze collectie.We hebben ook slim-fot-opties als je op zoek bent naar iets relaxters.Style zijn nieuwe jeans met een casual hemd en zijn favoriete sneakers voor een relaxte en coole look.We hebben ook jongens broeken en relaxte joggers in de aanbieding als je op zoek bent naar andere stijlen.