Lippenbalsem & Lippenolie

26 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Hydra Plump lippenbalsem - Sweet Coral 01/Cherry Alert 05/Petal Party 03/Bare Illusion 02/Fudge Delight 04
    -20%

    Hydra Plump lippenbalsem

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    1.5 g | € 6.933,33/1 kg
  • Hydra Plump lippenbalsem - Petal Party 03/Cherry Alert 05/Sweet Coral 01/Bare Illusion 02/Fudge Delight 04
    -20%

    Hydra Plump lippenbalsem

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    1.5 g | € 6.933,33/1 kg
  • Hydra Plump lippenbalsem - Fudge Delight 04/Cherry Alert 05/Sweet Coral 01/Petal Party 03/Bare Illusion 02
    -20%

    Hydra Plump lippenbalsem

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    1.5 g | € 6.933,33/1 kg
  • Tasbedel - lipolie - Vanille
    -20%

    Tasbedel - lipolie

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    3.9 ml | € 820,51/1 l
  • Tasbedel - lipolie - Bosbes
    -20%

    Tasbedel - lipolie

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

    3.8 ml | € 736,84/1 l
  • Lipolie - Paars/Rood/Geel
    -20%

    Lipolie

    Kortingsprijs€ 2,40Originele prijs€ 2,99

    15 ml | € 160,00/1 l
  • Set van 5 geurende lipmaskers - Meerkleurig
    -20%

    Set van 5 geurende lipmaskers

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    13.5 g | € 592,59/1 kg
  • Lipolie - Rood/Paars/Geel
    -20%

    Lipolie

    Kortingsprijs€ 2,40Originele prijs€ 2,99

    15 ml | € 160,00/1 l
  • Lipolie - Geel/Paars/Rood
    -20%

    Lipolie

    Kortingsprijs€ 2,40Originele prijs€ 2,99

    15 ml | € 160,00/1 l
  • Lipmasker voor 's nachts - Strawberry & Cream
    -20%

    Lipmasker voor 's nachts

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

    16 g | € 300,00/1 kg
  • Hydra Plump lippenbalsem - Cherry Alert 05/Sweet Coral 01/Petal Party 03/Bare Illusion 02/Fudge Delight 04
    -20%

    Hydra Plump lippenbalsem

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    1.5 g | € 6.933,33/1 kg
  • Een door zuurstokken geïnspireerde lipverzorgingsset wordt gepresenteerd FRONT. De roze en rode doos is ontworpen als een snoepwinkelmarkies met verticale rode en lichtroze strepen op de bovenklep en een geschulpte rode rand, en een rode lintlus steekt uit de bovenkant. In de doos staat links een mat glazen pot met een rood deksel, gelabeld "PEPPERMINT OVERNIGHT LIP MASK," en rechts staat een roze en wit gestreepte tube met een rode dop, gelabeld "PEPPERMINT LIP BALM."
    -20%

    Lipcare-duo

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    26 g | € 307,69/1 kg
  • Sleutelring met lipolie - Roze
    -20%

    Sleutelring met lipolie

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    1.8 ml | € 1.777,78/1 l
  • Set van 3 mini's lipolie - Roze/lichtroze/paars
    -20%

    Set van 3 mini's lipolie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

    3.9 ml | € 410,26/1 l
  • Hydra Plump lippenbalsem - Bare Illusion 02/Cherry Alert 05/Sweet Coral 01/Petal Party 03/Fudge Delight 04
    -20%

    Hydra Plump lippenbalsem

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    1.5 g | € 6.933,33/1 kg
  • Twist & Treat lipmasker - Peer/Perzik
    -20%

    Twist & Treat lipmasker

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    10 g | € 400,00/1 kg
  • Lippenbalsem met bedeltje - Cherry
    -20%

    Lippenbalsem met bedeltje

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

    10 g | € 480,00/1 kg
  • Twist & Treat lipmasker - Perzik/Peer
    -20%

    Twist & Treat lipmasker

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    10 g | € 400,00/1 kg
  • Set van 2 BFF lipolie tasbedels - Roze
    -20%

    Set van 2 BFF lipolie tasbedels

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    16.4 ml | € 78,05/1 l
  • Lipolie - Mahonie/Transparant/Roze/Koraal/Rood
    -20%

    Lipolie

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    4 ml | € 2.000,00/1 l
  • Fruit Capture lipolie - Watermelon
    -20%

    Fruit Capture lipolie

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    3.4 ml | € 1.176,47/1 l
  • Lipolie - Roze/Transparant/Mahonie/Koraal/Rood
    -20%

    Lipolie

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    4 ml | € 2.000,00/1 l
  • Lipolie - Rood/Transparant/Mahonie/Roze/Koraal
    -20%

    Lipolie

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    4 ml | € 2.000,00/1 l
  • Jelly Smack lipolie - Pink Glow/Gold Gleam
    -20%

    Jelly Smack lipolie

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    4.5 ml | € 1.777,78/1 l
  • Jelly Smack lipolie - Gold Gleam/Pink Glow
    -20%

    Jelly Smack lipolie

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    4.5 ml | € 1.777,78/1 l

Lippenbalsem & Lippenolie

Graag zichtbaar zachte lippen? Onze selectie lippenverzorging beschermt tegen uitdroging. Bekijk onze lippenbalsems als je op zoek bent naar een product dat het vocht vasthoudt en de hele dag door kan worden aangebracht. Vergeet onze geparfumeerde lippenbalsems niet: je nieuwe handtasheld. Een snelle fix nodig voor je je make-up aanbrengt? Bekijk zeker onze lippenolie, of ontdek onze lippenstiften en lipglosses.