Nagellak

96 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Nagellak - Bordeaux/Cranberry/Sibylline/Fandango/Boss in Red/You Say Tomato/Parisienne/Red Over Heels/Bourgogne/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Rustic Nomad/Electric Pearl/December Dawn/Neo Noir/Wood You Rather/Grey Matter/Standing Ovation/Roasted Cocoa/Nutmeg/Terracotta Flame/Ice Cold Milk
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Nutmeg/Rustic Nomad/Electric Pearl/December Dawn/Neo Noir/Wood You Rather/Grey Matter/Standing Ovation/Roasted Cocoa/Terracotta Flame/Ice Cold Milk
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Parisienne/Bordeaux/Cranberry/Sibylline/Fandango/Boss in Red/You Say Tomato/Red Over Heels/Bourgogne/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Terracotta Flame/Rustic Nomad/Electric Pearl/December Dawn/Neo Noir/Wood You Rather/Grey Matter/Standing Ovation/Roasted Cocoa/Nutmeg/Ice Cold Milk
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Bourgogne/Bordeaux/Cranberry/Sibylline/Fandango/Boss in Red/You Say Tomato/Parisienne/Red Over Heels/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Cranberry/Bordeaux/Sibylline/Fandango/Boss in Red/You Say Tomato/Parisienne/Red Over Heels/Bourgogne/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Deep Fig/Midnight Sky/Rooted Memory/Morning Spell/Soft Illusion/Aged Steel/Blush Aura/Lost Meadow/Moonveil
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Sibylline/Bordeaux/Cranberry/Fandango/Boss in Red/You Say Tomato/Parisienne/Red Over Heels/Bourgogne/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Midnight Sky/Deep Fig/Rooted Memory/Morning Spell/Soft Illusion/Aged Steel/Blush Aura/Lost Meadow/Moonveil
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Electric Pearl/Rustic Nomad/December Dawn/Neo Noir/Wood You Rather/Grey Matter/Standing Ovation/Roasted Cocoa/Nutmeg/Terracotta Flame/Ice Cold Milk
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Een nagellakflesje toont een licht perzikkleurige nagellak. Het heeft een doorzichtige glazen container met een afgeronde schouder, een witte cilindrische dop en het gouden "H&M"-logo samen met volumebeschrijvingen gedrukt op de voorkant.
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Een mini-nagellakset wordt van voren getoond, met vier kleine nagellakflesjes met metallic roze doppen en glinsterende afwerkingen, verpakt in een transparante bolvormige kerstbal. De kerstbal is bevestigd aan een roze-wit gestreepte achterkaart met gouden letters en is versierd met een grote, felroze satijnen strik.
    -20%

    Set van mininagellak

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

    8 ml | € 150,00/1 l
  • Nagellak - December Dawn/Rustic Nomad/Electric Pearl/Neo Noir/Wood You Rather/Grey Matter/Standing Ovation/Roasted Cocoa/Nutmeg/Terracotta Flame/Ice Cold Milk
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Neo Noir/Rustic Nomad/Electric Pearl/December Dawn/Wood You Rather/Grey Matter/Standing Ovation/Roasted Cocoa/Nutmeg/Terracotta Flame/Ice Cold Milk
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Verdant Vibes/Zesty Nectar/Mauve Mist/Baby Rose/Blue Bite/Bitter Brew/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Ruby Ray
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Fandango/Bordeaux/Cranberry/Sibylline/Boss in Red/You Say Tomato/Parisienne/Red Over Heels/Bourgogne/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Wood You Rather/Rustic Nomad/Electric Pearl/December Dawn/Neo Noir/Grey Matter/Standing Ovation/Roasted Cocoa/Nutmeg/Terracotta Flame/Ice Cold Milk
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Boss in Red/Bordeaux/Cranberry/Sibylline/Fandango/You Say Tomato/Parisienne/Red Over Heels/Bourgogne/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Grey Matter/Rustic Nomad/Electric Pearl/December Dawn/Neo Noir/Wood You Rather/Standing Ovation/Roasted Cocoa/Nutmeg/Terracotta Flame/Ice Cold Milk
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Moss & Mayhem/Enchanted Mist/Tidal Code/Digital Drift
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Veiled Voltage/You Olive Once/Charmed, I'm Sure/Tread Lightly/Mint for More/In a Blue Moon/Look Again/Viva Verde/Wild Card/Coral Conspiracy/Pearl Paradox
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • A.S.A.P. Quick Dry nagellak - Velvet Heart/Caffeine Cloud/Silver Sencha/Pastel Poetry
    -20%

    A.S.A.P. Quick Dry nagellak

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

    10.5 ml | € 533,33/1 l
  • Nagellak - Terracotta Flame/Grey Zone/Vibe Check
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • A.S.A.P. Quick Dry nail polish - Kaleidoscope/Liquid Assets/Love Bug
    -20%

    A.S.A.P. Quick Dry nail polish

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

    10.5 ml | € 533,33/1 l
  • Nagellak - Enchanted Mist/Moss & Mayhem/Tidal Code/Digital Drift
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Electric Feels/Rum Raisin D'être/Forget Me Not/Wildwood
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - You Olive Once/Veiled Voltage/Charmed, I'm Sure/Tread Lightly/Mint for More/In a Blue Moon/Look Again/Viva Verde/Wild Card/Coral Conspiracy/Pearl Paradox
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Zesty Nectar/Verdant Vibes/Mauve Mist/Baby Rose/Blue Bite/Bitter Brew/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Ruby Ray
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Rooted Memory/Deep Fig/Midnight Sky/Morning Spell/Soft Illusion/Aged Steel/Blush Aura/Lost Meadow/Moonveil
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Head in the Clouds/Almond Rose/Masala Chai/Rose Chiffon/Techno Rose/Bleached Peach/Cherrywood/Forever Flamingo/Sunlit Snapdragon
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Mauve Mist/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Baby Rose/Blue Bite/Bitter Brew/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Ruby Ray
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • 2-in-1 base & top coat - Transparant
    -20%

    2-in-1 base & top coat

    Kortingsprijs€ 5,60Originele prijs€ 6,99

    10 ml | € 560,00/1 l
  • Een flesje nagellak staat recht naar voren, met daarin dicht, glinsterend zilver holografisch glitter in een afgeronde glazen fles. Het flesje heeft een cilindrische, matte gebroken witte dop en toont goudkleurige logotekst op de voorkant.
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Een flesje nagellak staat rechtop in een frontale aanzicht, met een afgeronde, transparante glazen fles gevuld met licht perzikkleurige nagellak en voorzien van een hoge, witte cilindervormige dop. Op de voorkant van het flesje staan het goudkleurige H&M-logo en de inhoudsaanduiding.
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l
  • Nagellak - Roasted Cocoa/Rustic Nomad/Electric Pearl/December Dawn/Neo Noir/Wood You Rather/Grey Matter/Standing Ovation/Nutmeg/Terracotta Flame/Ice Cold Milk
    -20%

    Nagellak

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

    8 ml | € 500,00/1 l

Nagellak

Op zoek naar de ultieme thuismanicure? Hier moet je zijn! Onze selectie nagellak bevat alles; van pastelkleuren tot kleurrijke lichte en donkere tinten, matchend met jouw look. Gewoon aanbrengen over een basislaag en afwerken met een doorschijnende toplaag voor een lang houdende, onberispelijke afwerking. Een speciale gelegenheid voor de boeg? Bekijk ons assortiment nepnagels of ontdek de volledige collectie nagelverzorging.