Accessoires

1176 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Grote metalen vaas - Zilverkleurig
    -20%

    Grote metalen vaas

    Kortingsprijs€ 28,00Originele prijs€ 34,99

  • Metalen vaas - Zilverkleurig
    -20%

    Metalen vaas

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Fluffy rolkussen - Donkerbruin/Roomwit
    15x45 cm
    -20%

    Fluffy rolkussen

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Drie paar donker bordeauxrode tapse kaarsen staan in vooraanzicht, waarbij elk paar aan de bovenkant met elkaar verbonden is door een doorlopende lichtgekleurde lont. De kaarsen tonen drie verschillende ontwerpen: een strakke spiraal links, een losse spiraal in het midden en een klassieke, gladde tapse vorm rechts.
    -20%

    Set van 6 gotische kaarsen

    Kortingsprijs€ 12,80Originele prijs€ 15,99

    6 stuks | € 2,13/stuk
  • Middelgroot marmeren dienblad - Roestbruin/geruit/Beige/zwart geruit
    -20%
    H&M Premium Selection

    Middelgroot marmeren dienblad

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Waxinelichtcarrousel - Goudkleurig/sterren/Goudkleurig/kerstbomen
    -20%

    Waxinelichtcarrousel

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Geurstokjes - Sublime Patchouli/Crisp Cotton/Winter‘s Eve/Sage Serenity/Vintage Woods
    -20%

    Geurstokjes

    Kortingsprijs€ 12,80Originele prijs€ 15,99

  • Een bolvormige vaas met een gevlekt bruin-grijze afwerking, een gestructureerd oppervlak en een smalle opening aan de bovenkant.
    -20%

    Keramieken minivaasje

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Fluwelen rolkussen - Donkertaupe/Bordeauxrood/Lichtbeige
    18x45 cm
    -20%

    Fluwelen rolkussen

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Keramieken vaas - Taupe
    -20%

    Keramieken vaas

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Een geurkaars is geplaatst in een donkerrode, glanzende glazen houder, van voren afgebeeld met een bijpassende glazen stolp erop. De stolp heeft een ronde knop aan de bovenkant, terwijl de glazen houder onderaan vage tekst toont.
    -20%

    Geurkaars met stolp

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Marmeren boekensteun - Roestbruin/geruit/Beige/zwart geruit
    -20%
    H&M Premium Selection

    Marmeren boekensteun

    Kortingsprijs€ 28,00Originele prijs€ 34,99

  • Glazen kerstdecoratie - Goudkleurig/gondel/Zilverkleurig/mokapot/Goudkleurig/ski‘s/Goudkleurig/laarzen/Goudkleurig/muts met pompon/Wit/want/Rood/Hot cocoa/Zilverkleurig/blikje kaviaar/Zilverkleurig/koffiebeker/Wit/Skate/Donkerbeige/croissant/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Een vierkante marmeren doos met een zwart-crème dambordpatroon staat met het deksel iets open. Verschillende speelkaarten liggen verspreid voor de doos, met uiteenlopende kleuren en plaatjes van de verschillende symbolen en hofkaarten.
    -20%
    H&M Premium Selection

    Kaartspel in marmeren doosje

    Kortingsprijs€ 40,00Originele prijs€ 49,99

  • Chenille rolkussen - Taupe/Lichtgreige
    18x45 cm
    -20%

    Chenille rolkussen

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Grote terracotta vaas - Roomwit
    -20%

    Grote terracotta vaas

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Incense holder and sticks - Salted Sea/Papyrus Oud
    -20%

    Incense holder and sticks

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    12 g | € 866,67/1 kg
  • De vaas heeft een brede, cilindrische basis die overgaat in een smallere, cilindrische hals, allemaal bedekt met een gespikkelde bruine en beige textuurafwerking, waarbij de bovenrand een donkerbruine glazuurlaag vertoont.
    -20%

    Keramieken minivaasje

    Kortingsprijs€ 4,00Originele prijs€ 4,99

  • Groot marmeren dienblad - Lichtbeige/gemarmerd
    -20%
    H&M Premium Selection

    Groot marmeren dienblad

    Kortingsprijs€ 32,00Originele prijs€ 39,99

  • Incense holder and sticks - Papyrus Oud/Salted Sea
    -20%

    Incense holder and sticks

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    12 g | € 866,67/1 kg
  • Keramieken minivaasje - Bordeauxrood
    -20%

    Keramieken minivaasje

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Marmeren kandelaar - Bruin/Beige
    -20%
    H&M Premium Selection

    Marmeren kandelaar

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Glazen kerstdecoratie - Zilverkleurig/mokapot/Goudkleurig/gondel/Goudkleurig/ski‘s/Goudkleurig/laarzen/Goudkleurig/muts met pompon/Wit/want/Rood/Hot cocoa/Zilverkleurig/blikje kaviaar/Zilverkleurig/koffiebeker/Wit/Skate/Donkerbeige/croissant/Goudkleurig/peperkoekmannetje/Goudkleurig/bubbelwijn/Goudkleurig/dennenappel/Rood/appel/Goudkleurig/kerstboom/Rood/huis
    -20%

    Glazen kerstdecoratie

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • Geurkaars met twee lonten - Sublime Patchouli/Sage Serenity/Vintage Woods/Winter‘s Eve/Crisp Cotton/Yuzu Blossom/Grapefruit Nectar
    -20%

    Geurkaars met twee lonten

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

  • Groot marmeren dienblad - Beige/zwart geruit/Roestbruin/geruit
    -20%
    H&M Premium Selection

    Groot marmeren dienblad

    Kortingsprijs€ 36,00Originele prijs€ 44,99

Accessoires

Geef je woonkamer een finishing touch met onze woonaccessoires. Ga voor onze stijlvolle, maar functionele kaarsen, opbergers, glazen en meer – It's all in the details.