Dames Sokken

143 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • 3 paar ribgebreide enkelsokken - Wit/Donkerbruin/Zwart/Grijs/roomwit gemêleerd/roze
    -20%

    3 paar ribgebreide enkelsokken

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    3 stuks | € 2,13/stuk
  • 3 paar sokken - Ivoorwit/beige gemêleerd/Ivoorwit/grijs gemêleerd/Wit/Beige gemêleerd/bloemen/Taupe/roomwit/kakigroen/Zwart/Donkerbeige/donkerbruin/wit
    -20%

    3 paar sokken

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    3 stuks | € 2,13/stuk
  • 2 paar sportsokken met antislip - Chocomokka/roomwit/Wit
    -20%
    H&M Move

    2 paar sportsokken met antislip

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    2 stuks | € 6,00/stuk
  • 3 paar ribgebreide enkelsokken - Donkerbruin/Wit/Zwart/Grijs/roomwit gemêleerd/roze
    -20%

    3 paar ribgebreide enkelsokken

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    3 stuks | € 2,13/stuk
  • 5 paar sportsokken met DryMove™ - Wit/Zwart
    -20%
    H&M Move

    5 paar sportsokken met DryMove™

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    5 stuks | € 2,08/stuk
  • 7 paar sokken - Donkerbruin/dusty roze/Donkerbruin/luipaarddessin/Lichtblauw/bordeauxrood/roze/Beige/luipaarddessin/Lichtgrijs gemêleerd/hartjes/Beige gemêleerd/bloemen/Roomwit/bloemen/Lichtbeige/luipaarddessin
    -20%

    7 paar sokken

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    7 stuks | € 1,49/stuk
  • Een paar witte, fijngebreide sportsokken wordt frontaal gepresenteerd, met geribbelde schachten voorzien van zwarte "MOVE" borduursels en antislipbeschermers over de zolen.
    -20%
    H&M Move

    2 paar sportsokken met antislip

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    2 stuks | € 6,00/stuk
  • 5 paar sportsokken - Wit/gestreept/Wit/beige gemêleerd
    -20%
    H&M Move

    5 paar sportsokken

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    5 stuks | € 2,40/stuk
  • 5 paar sokken - Zwart/Bruin gemêleerd/Wit/hartjes
    -20%

    5 paar sokken

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    5 stuks | € 1,60/stuk
  • 7 paar enkelsokken - Wit/Zwart/Poederroze/donkerbruin/Bordeauxrood/lichtroze
    -20%

    7 paar enkelsokken

    Kortingsprijs€ 7,20Originele prijs€ 8,99

    7 stuks | € 1,03/stuk
  • 5 paar enkelsokken - Donkertaupe/beige/Wit/Roomwit/lichtblauw
    -20%

    5 paar enkelsokken

    Kortingsprijs€ 7,20Originele prijs€ 8,99

    5 stuks | € 1,44/stuk
  • 5 paar ribgebreide sokken - Beige gemêleerd/bordeauxrood/Wit/Zwart/Bordeauxrood/roomwit/Zwart/grijs gemêleerd/Lichtroze/poederroze/wit/Wit/bloemen/Lichtroze/bordeauxrood bloemen
    -20%

    5 paar ribgebreide sokken

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    5 stuks | € 2,08/stuk
  • Kanten sokken - Zwart/Donkerrood
    -20%

    Kanten sokken

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • 5 paar ribgebreide sokken - Wit/Beige gemêleerd/bordeauxrood/Zwart/Bordeauxrood/roomwit/Zwart/grijs gemêleerd/Lichtroze/poederroze/wit/Wit/bloemen/Lichtroze/bordeauxrood bloemen
    -20%

    5 paar ribgebreide sokken

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    5 stuks | € 2,08/stuk
  • 2 paar Pilatessokken - Zwart/lichtgrijs gemêleerd
    -20%
    H&M Move

    2 paar Pilatessokken

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    2 stuks | € 6,00/stuk
  • 5 paar enkelsokken - Wit/Zwart/Lichtblauw/grijs gemêleerd/Bordeauxrood/lichtroze/roomwit
    -20%

    5 paar enkelsokken

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    5 stuks | € 1,60/stuk
  • 3 paar geribde sokken - Roomwit/lichtbeige/donkerbruin/Marineblauw/grijs gemêleerd/Zwart/Bordeauxrood/roomwit/lichtroze
    -20%

    3 paar geribde sokken

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    3 stuks | € 2,13/stuk
  • Kanten sokken - Donkerrood/Zwart
    -20%

    Kanten sokken

    Kortingsprijs€ 4,80Originele prijs€ 5,99

  • 7 paar sokken - Donkerbruin/luipaarddessin/Donkerbruin/dusty roze/Lichtblauw/bordeauxrood/roze/Beige/luipaarddessin/Lichtgrijs gemêleerd/hartjes/Beige gemêleerd/bloemen/Roomwit/bloemen/Lichtbeige/luipaarddessin
    -20%

    7 paar sokken

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    7 stuks | € 1,49/stuk
  • 5 paar enkelsokken - Wit/Donkertaupe/beige/Roomwit/lichtblauw
    -20%

    5 paar enkelsokken

    Kortingsprijs€ 7,20Originele prijs€ 8,99

    5 stuks | € 1,44/stuk
  • 5 paar sportsokken met DryMove™ - Wit/Zwart
    -20%
    H&M Move

    5 paar sportsokken met DryMove™

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    5 stuks | € 2,08/stuk
  • 3 paar ribgebreide enkelsokken - Zwart/Wit/Donkerbruin/Grijs/roomwit gemêleerd/roze
    -20%

    3 paar ribgebreide enkelsokken

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    3 stuks | € 2,13/stuk
  • 7 paar sokken - Lichtblauw/bordeauxrood/roze/Donkerbruin/dusty roze/Donkerbruin/luipaarddessin/Beige/luipaarddessin/Lichtgrijs gemêleerd/hartjes/Beige gemêleerd/bloemen/Roomwit/bloemen/Lichtbeige/luipaarddessin
    -20%

    7 paar sokken

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    7 stuks | € 1,49/stuk
  • 3 paar sokken - Ivoorwit/grijs gemêleerd/Ivoorwit/beige gemêleerd/Wit/Beige gemêleerd/bloemen/Taupe/roomwit/kakigroen/Zwart/Donkerbeige/donkerbruin/wit
    -20%

    3 paar sokken

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    3 stuks | € 2,13/stuk
  • 3 paar sokken - Wit/Ivoorwit/beige gemêleerd/Ivoorwit/grijs gemêleerd/Beige gemêleerd/bloemen/Taupe/roomwit/kakigroen/Zwart/Donkerbeige/donkerbruin/wit
    -20%

    3 paar sokken

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    3 stuks | € 2,13/stuk
  • 2 paar overknee kousen - Donkerbruin/lichtbeige/Zwart
    -20%

    2 paar overknee kousen

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    2 stuks | € 5,20/stuk
  • 5 paar sportsokken met DryMove™ - Zwart/Wit
    -20%
    H&M Move

    5 paar sportsokken met DryMove™

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    5 stuks | € 2,08/stuk
  • 5 paar ribgebreide sokken - Zwart/Beige gemêleerd/bordeauxrood/Wit/Bordeauxrood/roomwit/Zwart/grijs gemêleerd/Lichtroze/poederroze/wit/Wit/bloemen/Lichtroze/bordeauxrood bloemen
    -20%

    5 paar ribgebreide sokken

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    5 stuks | € 2,08/stuk
  • 7 paar sokken - Beige/luipaarddessin/Donkerbruin/dusty roze/Donkerbruin/luipaarddessin/Lichtblauw/bordeauxrood/roze/Lichtgrijs gemêleerd/hartjes/Beige gemêleerd/bloemen/Roomwit/bloemen/Lichtbeige/luipaarddessin
    -20%

    7 paar sokken

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    7 stuks | € 1,49/stuk
  • 7 paar enkelsokken - Zwart/Wit/Poederroze/donkerbruin/Bordeauxrood/lichtroze
    -20%

    7 paar enkelsokken

    Kortingsprijs€ 7,20Originele prijs€ 8,99

    7 stuks | € 1,03/stuk
  • 5 paar sokken - Donkergrijs/grijs gemêleerd/Lichttaupe/donkerbruin/roomwit/Roomwit/lichtbeige/beige/Wit/grijs/zwart/Zwart/wit
    -20%

    5 paar sokken

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    5 stuks | € 2,08/stuk
  • 7 paar enkelsokken - Poederroze/donkerbruin/Wit/Zwart/Bordeauxrood/lichtroze
    -20%

    7 paar enkelsokken

    Kortingsprijs€ 7,20Originele prijs€ 8,99

    7 stuks | € 1,03/stuk
  • 5 paar sportsokken met DryMove™ - Zwart/Wit
    -20%
    H&M Move

    5 paar sportsokken met DryMove™

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    5 stuks | € 2,08/stuk
  • Overknee kousen - Roomwit
    -20%

    Overknee kousen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • 5 paar sportsokken - Wit/beige gemêleerd/Wit/gestreept
    -20%
    H&M Move

    5 paar sportsokken

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    5 stuks | € 2,40/stuk

Dames Sokken

Bekijk onze damessokken en vind al je essentiële stijlen. Kies een multipack alledaagse sneakersokken in zwart of wit, of kies voor onzichtbare sokken om te dragen met sneakers en te pronken met je enkels. Voor koude avonden thuis kun je je voeten lekker warm houden in een paar van onze pluizige sokken met verschillende neutrale tinten of vrolijke kleuren en prints. Combineer kniehoge sokken met rokjes en jurken voor een preppy stijl, of ontdek onze sportsokken en kies uit verschillende lengtes en stijlen voor in de sportschool, tijdens het hardlopen of andere activiteiten.