Babykleding voor meisjes

1253 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Tweedelige set - Donkerrood/Lichtbeige/Lichtroze
    -20%

    Tweedelige set

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Pyjamapakje met kraag - Roomwit/hartjes
    -20%

    Pyjamapakje met kraag

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

  • Set van 4 fijngebreide maillots - Beige/bruin/Lichtroze/beige/Zwart/grijs gemêleerd/wit/Donkerrood/beige
    -20%

    Set van 4 fijngebreide maillots

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    4 stuks | € 3,60/stuk
  • Set van 5 rompers - Wit/beige/Wit/Marineblauw/donkerrood/Lichtroze/wit/Wit/grijs/zwart/Paars/donkerrood
    -20%

    Set van 5 rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • 10-pack socks - Bruin/lichtbeige/Zwart/grijs/wit/Roze/lichtgrijs/Marineblauw/lichtgrijs/Groen/grijs/zwart/Grijs/zwart/wit
    -20%

    10-pack socks

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    10 stuks | € 0,80/stuk
  • Ribgebreide flared broek - Lichtbeige/Lichtroze
    -20%

    Ribgebreide flared broek

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

  • Tweedelige set - Lichtbeige/Donkerrood/Lichtroze
    -20%

    Tweedelige set

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Tweedelige set - Lichtroze/Donkerrood/Lichtbeige
    -20%

    Tweedelige set

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Waterafstotend pufferjack - Marineblauw/Bruin/Donkerrood/Bruin/bloemen/Lichtbeige/luipaarddessin/Turkoois/dinosaurussen/Lichtbeige/hartjes
    -20%

    Waterafstotend pufferjack

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

  • Stretch jeans - Donker denimblauw/Donkergrijs/Licht denimblauw
    -20%

    Stretch jeans

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Gevoerde corduroy broek - Donkerbruin/bloemen/Dusty lichtroze/bloemen
    -20%

    Gevoerde corduroy broek

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Set van 2 maillots - Wit/Donkerrood/lichtbeige/Beige/lichtbeige/Zwart/lichtgrijs/Lichtroze/wit/Rood/wit/Beige gemêleerd
    -20%

    Set van 2 maillots

    Kortingsprijs€ 7,20Originele prijs€ 8,99

    2 stuks | € 3,60/stuk
  • 3-pack ribbed tights - Bruin/beige/Donkerrood/beige/Lichtroze/lichtgrijs/roomwit
    -20%

    3-pack ribbed tights

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    3 stuks | € 4,00/stuk
  • Set van 5 katoenen rompers - Donkerbeige/lichtbeige/Wit/Blauw/wit/Lichtroze/lichtgrijs gemêleerd/Donkergrijs/grijs gemêleerd
    -20%

    Set van 5 katoenen rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Flared tricot legging - Denimblauw/hartjes/Donkerrood/Zwart/Licht denimblauw/hartjes
    -20%

    Flared tricot legging

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

  • Stretch jeans - Donkergrijs/Donker denimblauw/Licht denimblauw
    -20%

    Stretch jeans

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Gewatteerd teddy jack - Bruin
    -20%

    Gewatteerd teddy jack

    Kortingsprijs€ 24,00Originele prijs€ 29,99

  • Set van 5 rompers - Wit/Wit/beige/Marineblauw/donkerrood/Lichtroze/wit/Wit/grijs/zwart/Paars/donkerrood
    -20%

    Set van 5 rompers

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    5 stuks | € 2,88/stuk
  • Set van 4 fijngebreide maillots - Lichtroze/beige/Beige/bruin/Zwart/grijs gemêleerd/wit/Donkerrood/beige
    -20%

    Set van 4 fijngebreide maillots

    Kortingsprijs€ 14,40Originele prijs€ 17,99

    4 stuks | € 3,60/stuk

Babykleding voor meisjes

Ons assortiment meisjeskleding heeft alles wat ze nodig heeft in haar kindergarderobe. We hebben basic tops en T-shirts, maar ook comfortabele onesies en rompertjes voor pasgeborenen en ouder. Bekijk de meisjes outfits voor alle gelegenheden, van casual dagjes uit tot mini feestjurken. Wordt het frisjes? Onze Baby vestjes voor meisjes en jassen zorgen voor een extra laag om haar warm te houden, terwijl onze kleine leggings en broeken haar warm en droog houden terwijl ze haar eerste stapjes buiten zet. Help haar om in de vakantie haar eerste plons te maken met onze Baby zwemkleding voor meisjes.