Ringen Dames

50 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Set van 3 ringen - Zilverkleurig
    -20%

    Set van 3 ringen

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    3 stuks | € 5,33/stuk
  • Set van 9 ringen - Goudkleurig
    -20%

    Set van 9 ringen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    9 stuks | € 0,71/stuk
  • Set van 3 chunky ringen - Goudkleurig/oranje
    -20%

    Set van 3 chunky ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Set van 3 chunky ringen - Bruin/donkerbruin/beige
    -20%

    Set van 3 chunky ringen

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    3 stuks | € 4,00/stuk
  • Metalen ringen in diverse ontwerpen, waaronder twee met onregelmatige parelmoerachtige harskralen, worden gedragen aan de vingers van het model. De goud- en zilverkleurige ringen zijn samen gestyled op ineengevouwen handen, in contrast met een zwart leren jack.
    -20%

    Set van 3 ringen

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    3 stuks | € 4,00/stuk
  • Deze goudkleurige sieradenset bevat twee armbanden en twee ringen, weergegeven in een frontaal flatlay-beeld. De bovenste armband toont een verfijnde rij kleine, transparante strassteentjes, de middelste armband een paperclip-schakelketting, en de onderste presenteert twee goudkleurige ringen, waaronder één met een golvende, organische vorm.
    -20%

    Vierdelige sieradenset

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Set van 9 ringen - Goudkleurig
    -20%

    Set van 9 ringen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    9 stuks | € 0,71/stuk
  • Set van 12 metalen ringen - Goudkleurig
    -20%

    Set van 12 metalen ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    12 stuks | € 0,67/stuk
  • Set van 5 ringen - Goudkleurig
    -20%

    Set van 5 ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    5 stuks | € 1,60/stuk
  • Set van 2 waterproof ringen - Goudkleurig
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 2 waterproof ringen

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
  • Uitgesneden ring van messing - Zilver
    -20%
    & Other Stories

    Uitgesneden ring van messing

    Kortingsprijs€ 23,20Originele prijs€ 29,00

  • Set van 2 ringen - Goudkleurig
    -20%
    H&M Premium Selection

    Set van 2 ringen

    Kortingsprijs€ 20,00Originele prijs€ 24,99

    2 stuks | € 10,00/stuk
  • Set van 3 chunky ringen - Dusty lichtroze/goudkleurig
    -20%

    Set van 3 chunky ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Set van 3 ringen - Goudkleurig
    -20%

    Set van 3 ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Set van 9 ringen - Goudkleurig
    -20%

    Set van 9 ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    9 stuks | € 0,89/stuk
  • Set van 9 ringen - Zilverkleurig
    -20%

    Set van 9 ringen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    9 stuks | € 0,71/stuk
  • Set van 3 chunky ringen - Rood/donkerbruin/abrikoos
    -20%

    Set van 3 chunky ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Set van 4 ringen - Lichtgroen/goudkleurig/Donkerbruin/goudkleurig
    -20%

    Set van 4 ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    4 stuks | € 2,00/stuk
  • Deze roségoudkleurige sieradenset bestaat uit twee armbanden en twee ringen, verticaal gerangschikt. De bovenste armband toont een delicate ketting met kleine, gelijkmatig verdeelde kralen, terwijl de middelste een paperclip-chain design heeft. Daaronder bevinden zich twee bijpassende ringen, waarvan één een gestructureerde, gefacetteerde band heeft en de andere vijf kleine bungelende kralenbedels toont.
    -20%

    Vierdelige sieradenset

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

  • Set van 5 ringen - Goudkleurig
    -20%

    Set van 5 ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    5 stuks | € 1,60/stuk
  • Set van 3 chunky ringen - Goudkleurig/oranje/rood/Goudkleurig/donkerbruin
    -20%

    Set van 3 chunky ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Set van 3 ringen - Goudkleurig/donkerblauw/Goudkleurig/rood
    -20%

    Set van 3 ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Set van 3 chunky ringen - Goudkleurig/donkerbruin/Goudkleurig/oranje/rood
    -20%

    Set van 3 chunky ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Set van 3 ringen - Goudkleurig/zilverkleurig
    -20%

    Set van 3 ringen

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    3 stuks | € 3,47/stuk
  • Set van 3 ringen - Goudkleurig/Goudkleurig/zilverkleurig
    -20%

    Set van 3 ringen

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    3 stuks | € 3,47/stuk
  • Een set van tien goudkleurige ringen wordt getoond, met verschillende ontwerpen. De ringen hebben een zigzagpatroon, een knoopdetail, een kettingschakelpatroon, een oneindigheidssymbool, twee verstrengelde banden, een kleine bolvormige kraal en verschillende gladde, golvende en gedraaide bandtexturen.
    -20%

    Set van 10 ringen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    10 stuks | € 0,64/stuk
  • Set van 3 ringen - Goudkleurig/zilverkleurig/Goudkleurig
    -20%

    Set van 3 ringen

    Kortingsprijs€ 10,40Originele prijs€ 12,99

    3 stuks | € 3,47/stuk
  • Set van 9 ringen - Zilverkleurig/goudkleurig
    -20%

    Set van 9 ringen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    9 stuks | € 0,71/stuk
  • Set van 10 ringen - Goudkleurig
    -20%

    Set van 10 ringen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    10 stuks | € 0,64/stuk
  • Set van 3 ringen - Goudkleurig/bruin/lichtroze
    -20%

    Set van 3 ringen

    Kortingsprijs€ 8,00Originele prijs€ 9,99

    3 stuks | € 2,67/stuk
  • Set van 10 ringen - Goudkleurig
    -20%

    Set van 10 ringen

    Kortingsprijs€ 12,00Originele prijs€ 14,99

    9 stuks | € 1,33/stuk
  • Set van 8 ringen - Goudkleurig
    -20%

    Set van 8 ringen

    Kortingsprijs€ 6,40Originele prijs€ 7,99

    8 stuks | € 0,80/stuk
  • Set van 3 ringen - Goudkleurig/roomwit
    -20%

    Set van 3 ringen

    Kortingsprijs€ 16,00Originele prijs€ 19,99

    3 stuks | € 5,33/stuk

Ringen Dames

Met onze dames ringen laat je jouw handen schitteren als nooit tevoren. Een ring kan een subtiele toevoeging zijn op je setje met Armbanden of paar Oorbellen, maar kan ook de blikvanger van je hand zijn. Met een diamanten ring of gouden ring valt dit sieraad op maar ook met een zegelring zit je voor wat extra bling goed.