4 stuks | € 5,00/stuk
Kerst Tafelversiering
- 4 stuks | € 7,50/stuk
- 4 stuks | € 7,50/stuk
Snijplank van mangohout
€ 29,99
- 4 stuks | € 3,75/stuk
Schort met volants
€ 24,99
- 2 stuks | € 7,50/stuk
Mok met berenmotief
€ 9,99
Glazen pot op voet
€ 14,99
- 2 stuks | € 9,00/stuk
Karaf van ribbelglas
€ 14,99
Geurkaars met houten deksel
€ 12,99
Katoenen tafelkleed
€ 24,99
- 4 stuks | € 5,00/stuk
- 4 stuks | € 6,25/stuk
Klein glazen taartplateau
€ 14,99
Hoge roestvrijstalen coupe
€ 12,99
- 4 stuks | € 6,25/stuk
Hoge glazen pot op voet
€ 19,99
Schort met volants
€ 24,99





















