Kerst Tafelversiering
Set van 2 drinkglazen
€ 11,99
2 stuks | € 6,00/stuk- 2 stuks | € 10,00/stuk
Porseleinen opdienschaal
€ 19,99
- 4 stuks | € 6,25/stuk
Set van 4 hoge coupes
€ 19,99
4 stuks | € 5,00/stuk16-delige bestekset
€ 99,00
Set van 4 delicate coupes
€ 24,99
4 stuks | € 6,25/stuk- 4 stuks | € 6,25/stuk
- 2 stuks | € 15,00/stuk
Damasten tafelkleed
€ 39,99
Set van 2 theedoeken
€ 7,99
2 stuks | € 4,00/stuk












