Nagels

134 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Nagellak - Digital Drift/Enchanted Mist/Moss & Mayhem/Tidal Code

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Veiled Voltage/Charmed, I'm Sure/In a Blue Moon/Tread Lightly/Mint for More/Look Again/Pearl Paradox/Viva Verde/You Olive Once/Wild Card/Coral Conspiracy

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Look Again/Charmed, I'm Sure/In a Blue Moon/Tread Lightly/Mint for More/Veiled Voltage/Pearl Paradox/Viva Verde/You Olive Once/Wild Card/Coral Conspiracy

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een nagellakflesje staat rechtop, naar voren gericht. Het heeft een heldere vierkante basis, een koepelvormig bovenstuk gevuld met glinsterende witte lak, en een licht beige cilindrische dop. Gouden "H&M" letters en witte volumetekst zijn zichtbaar op de voorkant van de fles.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - December Dawn/Wood You Rather/Roasted Cocoa/Electric Pearl/Rustic Nomad/Terracotta Flame/Neo Noir/Standing Ovation/Nutmeg/Ice Cold Milk/Grey Matter

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Wildwood/Rum Raisin D'être/Electric Feels/Forget Me Not

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Verdant Vibes/Baby Rose/Blue Bite/Mauve Mist/Bitter Brew/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Zesty Nectar/Ruby Ray

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Red Carpet/Bordeaux/You Say Tomato/Sibylline/Cranberry/Red Over Heels/Bourgogne/Boss in Red/Parisienne/Fandango/Peak Status/Lemon Parfait

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Orange Pop

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - She’s a Beauty

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Viva Verde/Charmed, I'm Sure/In a Blue Moon/Tread Lightly/Mint for More/Veiled Voltage/Look Again/Pearl Paradox/You Olive Once/Wild Card/Coral Conspiracy

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - You Olive Once/Charmed, I'm Sure/In a Blue Moon/Tread Lightly/Mint for More/Veiled Voltage/Look Again/Pearl Paradox/Viva Verde/Wild Card/Coral Conspiracy

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Wild Card/Charmed, I'm Sure/In a Blue Moon/Tread Lightly/Mint for More/Veiled Voltage/Look Again/Pearl Paradox/Viva Verde/You Olive Once/Coral Conspiracy

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Coral Conspiracy/Charmed, I'm Sure/In a Blue Moon/Tread Lightly/Mint for More/Veiled Voltage/Look Again/Pearl Paradox/Viva Verde/You Olive Once/Wild Card

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Zesty Nectar/Baby Rose/Blue Bite/Mauve Mist/Bitter Brew/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Verdant Vibes/Ruby Ray

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Ruby Ray/Baby Rose/Blue Bite/Mauve Mist/Bitter Brew/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Verdant Vibes/Zesty Nectar

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Glossberry/Papaya Punch/Cantaloupe Crush

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Cantaloupe Crush/Papaya Punch/Glossberry

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l

Nagels

Hou je nagels sterk en mooi glanzend met onze luxe selectie voor nagels. Als je de dingen graag natuurlijk houdt, bekijk dan onze must-have nagellak in verschillende nieuwe seizoenskleuren. Op zoek naar iets wat lang houdt en mooi glanst? Dan is onze gellak iets voor jou. We hebben ook kunstnagels in opvallende stijlen voor wie graag een statement maakt. En als het om verzorging gaat, vergeet dan ons assortiment nagelverzorging niet - wij hebben alles in huis, gaande van nagelriemolie tot nagelvijlen en meer.