Nagels

134 producten
Filteren
sort Aanbevolen has been applied
  • Nagellak - Morning Spell/Rooted Memory/Deep Fig/Aged Steel/Midnight Sky/Blush Aura/Lost Meadow/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Charmed, I'm Sure/In a Blue Moon/Tread Lightly/Mint for More/Veiled Voltage/Look Again/Pearl Paradox/Viva Verde/You Olive Once/Wild Card/Coral Conspiracy

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak, in een lichtblauwe tint, vult een flesje met een afgerond, koepelvormig lichaam en een heldere rechthoekige basis. Een lichtbeige cilindrische dop siert de fles, en aan de voorkant prijkt het gouden 'H&M'-logo en de witte tekst 'NET 0,27 FL OZ / 8 ml'.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een koraalrode nagellakfles staat rechtop, naar voren gericht. De ronde glazen fles is voorzien van een witte cilindrische dop, met het H&M-logo en "NET 0.27 FL. OZ. / 8 ml" zichtbaar in gouden letters aan de voorkant.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Enchanted Mist/Moss & Mayhem/Tidal Code/Digital Drift

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Sibylline/Bordeaux/You Say Tomato/Cranberry/Red Over Heels/Bourgogne/Boss in Red/Parisienne/Fandango/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Techno Rose/Head in the Clouds/Cherrywood/Almond Rose/Masala Chai/Bleached Peach/Rose Chiffon/Forever Flamingo/Sunlit Snapdragon

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Vibe Check/Terracotta Flame/Grey Zone

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een nagellakflesje toont een licht perzikkleurige nagellak. Het heeft een doorzichtige glazen container met een afgeronde schouder, een witte cilindrische dop en het gouden "H&M"-logo samen met volumebeschrijvingen gedrukt op de voorkant.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Mauve Mist/Baby Rose/Blue Bite/Bitter Brew/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Ruby Ray

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Aged Steel/Rooted Memory/Deep Fig/Morning Spell/Midnight Sky/Blush Aura/Lost Meadow/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Cranberry/Bordeaux/You Say Tomato/Sibylline/Red Over Heels/Bourgogne/Boss in Red/Parisienne/Fandango/Peak Status/Lemon Parfait/Red Carpet

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Bitter Brew/Baby Rose/Blue Bite/Mauve Mist/Minted Mirage/Sunlit Buttercup/Sunbeam/Verdant Vibes/Zesty Nectar/Ruby Ray

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Van voren gezien toont een rechthoekige lichtroze verpakking de press-on nagels via een helder verticaal venster. De zichtbare nagels hebben een lichtroze basis, versierd met zwarte stippen en een wit maansikkel-detail aan de basis.
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Nagellak - Neo Noir/Wood You Rather/Roasted Cocoa/Electric Pearl/Rustic Nomad/Terracotta Flame/Standing Ovation/Nutmeg/Ice Cold Milk/Grey Matter/December Dawn

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - Midnight Sky/Rooted Memory/Deep Fig/Morning Spell/Aged Steel/Blush Aura/Lost Meadow/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een flesje nagellak staat recht naar voren, met daarin dicht, glinsterend zilver holografisch glitter in een afgeronde glazen fles. Het flesje heeft een cilindrische, matte gebroken witte dop en toont goudkleurige logotekst op de voorkant.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een flesje nagellak staat rechtop in een frontale aanzicht, met een afgeronde, transparante glazen fles gevuld met licht perzikkleurige nagellak en voorzien van een hoge, witte cilindervormige dop. Op de voorkant van het flesje staan het goudkleurige H&M-logo en de inhoudsaanduiding.

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een set plaknagels wordt van voren weergegeven in een lichtroze rechthoekige doos met een transparant venster. De amandelvormige nagels zijn voorzien van diverse ontwerpen, waaronder groene glitter French tips, rood-groene geruite patronen, rode strikjes en zuurstokken.
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Nagellak - Blush Aura/Rooted Memory/Deep Fig/Morning Spell/Aged Steel/Midnight Sky/Lost Meadow/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Nagellak - In a Blue Moon/Charmed, I'm Sure/Tread Lightly/Mint for More/Veiled Voltage/Look Again/Pearl Paradox/Viva Verde/You Olive Once/Wild Card/Coral Conspiracy

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Press-on kunstnagels - Oval Long Bordeaux Blush/Almond Medium French Tips/Almond Long Rouge Glow/Almond Long Cosmic Spark/Almond Long Luminous Blush/Almond Long Golden Tips/Almond Long Ruby Tips/Almond Long Twinkle Time/Almond Medium Sugar Glaze/Almond Long Quite Wild/Oval Short Mocha Dots/Almond Medium Sparkle & Treats/Almond Long Classic Crystal/Square Short French Mani
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Nail stickers - Wit/kerst

    Nail stickers

    € 4,99

    115 stuks | € 0,04/stuk
  • Vijf almondvormige press-on nagels worden verticaal gepresenteerd en tonen twee verschillende glanzende, zachtroze ontwerpen. De bovenste drie nagels zijn voorzien van kleine, verspreide zilverkleurige rhinestones, terwijl de onderste twee nagels een klassieke French manicure-stijl met zachte witte tips laten zien.
    1.9 g | € 4.731,58/1 kg
  • Nagellak - Bleached Peach/Head in the Clouds/Cherrywood/Techno Rose/Almond Rose/Masala Chai/Rose Chiffon/Forever Flamingo/Sunlit Snapdragon

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een fles nagellak staat rechtop in een aanzicht van voren en laat een heldere, rechthoekige glazen basis zien, gevuld met een glinsterende, lichtbeige vloeistof. De fles heeft een grote, bolvormige dop met een sterk reflecterende metallic zilveren afwerking, met gouden branding op de voorkant.

    Nagellak

    € 8,99

    8 ml | € 1.123,75/1 l
  • Nagellak - Rum Raisin D'être/Electric Feels/Forget Me Not/Wildwood

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l
  • Een fles glinsterende zilveren nagellak staat recht van voren, met een heldere rechthoekige glazen body gevuld met metallic zilver vloeistof. De fles heeft een grote, hoog reflecterende bolvormige chromen dop en toont de goudkleurige tekst "H&M BEAUTY" aan de voorkant.

    Nagellak

    € 8,99

    8 ml | € 1.123,75/1 l
  • Nagellak - Lost Meadow/Rooted Memory/Deep Fig/Morning Spell/Aged Steel/Midnight Sky/Blush Aura/Soft Illusion/Moonveil

    Nagellak

    € 4,99

    8 ml | € 623,75/1 l

Nagels

Hou je nagels sterk en mooi glanzend met onze luxe selectie voor nagels. Als je de dingen graag natuurlijk houdt, bekijk dan onze must-have nagellak in verschillende nieuwe seizoenskleuren. Op zoek naar iets wat lang houdt en mooi glanst? Dan is onze gellak iets voor jou. We hebben ook kunstnagels in opvallende stijlen voor wie graag een statement maakt. En als het om verzorging gaat, vergeet dan ons assortiment nagelverzorging niet - wij hebben alles in huis, gaande van nagelriemolie tot nagelvijlen en meer.